Tekrar Dene Kapat
TAP Portugal

TAP Portugal şirketi 1945 yılında kurulmuştur. Şirketin merkezi Portekizin başkenti olan Lizbon şehridir. 

Şirket 2005 yılında Star Alliance üyesi olmuştur.

Şirket Portekizin ulusal havayolu şirketidir.

TAP Portugal firmasından bilet satın almak için Biletall.com u ziyaret ediniz. Ayrıca bilet satın almak, iptal ettirmek ve iade işlemleriniz için 0(850)3603258 numaralı Biletall çağrı merkezini arayınız.

TAP Portugal havayolu şirketi 38 farkı ülkede 88 noktaya uçuşlar yapmaktadır. TAP Portugal şirketi bu uçuşları 77 uçaklık filosu ile gerçekleştirmektedir.

 

Tap Portugal Ucaklari

Tap  portugal şirketi yolcularına birçok ücretsiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de online check-in hizmetidir. Ücretsiz online check-in hizmetinden yararlanmak için alt tarafta bulunan linke tıklayınız; Flytap.com/Turkiye/en/search?searchBox=check%20in

TAP Portugal Menu

Tap portugal şirketi yolcularına uçuşlarında Portekiz ve dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler sunmaktadır. Tap potugal uçuşun mevsimine ve saatlerine göre güncellenen menüleri yolcularına ücretsiz olarak sunmaktadır.

 

Tap portugal şirketi yolcularının rahatlığı için MAXİMUM COMFORT hizmeti sunmaktadır. Maximum comfort hizmetini 25 EURO ya satın alabilirsiniz. Hizmeti satın almak  için Flytap.com sitesini ziyaret ediniz.

 

Tap portugal şirketi yolcularına uçuşları sırasında ücretli olarak wi-fi hizmeti vermektedir.

Wi-fi ücretleri;

4 mb:5 EURO

10 mb:10 EURO

40 mb: 30 EURO    şeklindedir.

 

Tap portugal şirketi maximum comfort,wifi gibi bir çok hizmet sunmaktadır. Bu gibi ücretli hizmetlerin yanı sıra ücretsiz olarak otel rezrvasyonu, araç kiralama gibi bir çok hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden daha detaylı bilgi almak için flytap.com internet sitesini ziyaret ediniz

up magazine

Tap portugal şirketi uçuşlarında yolcularına her ay güncel sayısı çıkan UP MAGAZİNE dergisini ücretsiz olarak vermektedir. Derginin güncel sayısına Flytap.com dan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 

TAP Portugal
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
TAP Portugal
Firma Ünvanı :
TAP Air Portugal
Kuruluş Yılı :
14 Mart 1945
Firma Merkezi :
Victoria Programme Apartado 50194 1704-801 Lisbon / Portekiz
Çağrı Merkezi :
(+351) 707 205 700