1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Tel Aviv Uçak Bileti

Tel Aviv Para Birimi
Yeni İsrail Şekeli (ILS)
Tel Aviv Zaman Dilimi
GMT +3
Tel Aviv Şehri En İyileri
Plajlar, Yarkon Parkı, Humus
Tel Aviv Hava Durumu (27 Mayıs) 23°C Açık
Tel Aviv Hava Durumu (28 Mayıs) 22°C Açık

En Ucuz Tel Aviv Varışlı Uçak Seferleri

İstanbul - Tel Aviv
Türk Hava Yolları
12 Haz 2020
29 May 2020
19 Haz 2020
22 Haz 2020
05 Haz 2020
05 Haz 2020
Atina - Tel Aviv
Ukraine International Airline
13 Haz 2020
04 Haz 2020
Bakü - Tel Aviv
Türk Hava Yolları
29 May 2020
Kishinev - Tel Aviv
Lot Polish Airlines
23 Haz 2020
Kayseri - Tel Aviv
Türk Hava Yolları
28 May 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Tel Aviv Kalkışlı Uçak Seferleri

13 Haz 2020
25 Haz 2020
19 Haz 2020
11 Haz 2020
Tel Aviv - Tiflis
Israir Airlines
21 Haz 2020
21 Haz 2020
05 Haz 2020
22 Haz 2020
Tel Aviv - Bükreş
Air Serbia
28 May 2020
25 Haz 2020
Tel Aviv - Moskova
Air Moldova
29 May 2020
Tel Aviv - Taşkent
Türk Hava Yolları
22 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Tel Aviv Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Tel Aviv Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Tel Aviv Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
IL
Priz Voltajı ve Tipi
230v
Resmi Dil
İbranice-Arapça
Toplu Taşıma Fiyatı
4 ILS
Yemek Fiyatı
55 ILS
Alkolsüz İçecek Fiyatı
4 ILS

Tel Aviv’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Perşembe
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Mayıs

Ucuz Tel Aviv uçak bileti indirimleri ile uçak bileti alarak şehre gelecek misafirler, hava durumlarına uygun olarak seyahatlerini planlamalıdırlar.

Tel Aviv Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tel Aviv uçak bileti indirimlerini kullanarak hava limanına gelen misafirler, değişik ulaşım imkanlarından yararlanmaktadır.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 10 ILS

475 ve 476 numaralı otobüsler kullanılarak hava limanından şehir merkezine gidilebilmektedir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 80 ILS

Şehir merkezine ulaşım için pahalı olsa da hava limanındaki taksiler de kullanılmaktadır.
Araç Kiralama
Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek araçlara sahip olan araç kiralama şirketleri, şehir merkezine ulaşım için hizmet vermektedir.

Tel Aviv Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
Duty Free
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama

Tel Aviv uçak biletini avantajlı olarak alarak, hava yolu ile seyahat eden yolcular hava limanına geldiklerinde, önemli ihtiyaçlarını buradan karşılayabiliyorlar.

Tel Aviv’e Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Tel Aviv uçak bileti indirimleri ile şehre gelenler için olağan üstü plajlar ve deniz çok uygun tatil olanakları tanımaktadır.
 2. Özellikle orta doğunun tarihi gelişimini öğrenmek için şehirde bir çok tarihi eser bulunuyor.
 3. Şehir, doğa ve su sporları için ideal bir konumdadır.
 4. Tel Aviv’de eğlence mekanları hiç boş kalmamakta ve her yaşa hitap etmektedir.
 5. Alışveriş için şehirdeki çarşılar hem fiyat hem de ortam olarak çok uygundur.

Tel Aviv Hakkında

İsrail’in başkenti olan Tel Aviv, ülkenin en büyük ikinci şehridir. Şehir, Akdeniz kıyısında bulunuyor ve çok geniş ve uzun kumsallarla tertemiz denize sahiptir. Şehir, dünyadaki en iyi 9. Kıyı şehri olarak kabul edilmiştir. Nüfusu 3 milyondan fazla olan şehrin gece hayatı mekanları da oldukça tanınmıştır. Turizm, şehir için en önemli gelir kaynaklarındandır.

Tel Aviv Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
5,90 ILS
Taksi
3,45 ILS/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Şehirde popüler olarak kullanılan ulaşım vasıtası otobüs olmaktadır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Şehirde kullanılan ulaşım araçlarından olan dolmuşlar ikinci sırada gelmekte, taksiler ise pahalı olduğundan ancak gerekli olduğunda kullanılmaktadır.

Tel Aviv Vize Şartları

İsrail Vize İstiyor mu?
Evet
İsrail Vize Detayları
Turistik amaçlı seyahetlerde İsrail ücret talep etmemektedir. Ülkeye girerken pasaportunuza işlem yaptırırsanız ileride başka ülkelere girerken sorun yaşayabilirsiniz.

Tel Aviv’de Gezilecek Yerler

Old City (Yafa)
Neve Tzedek
Carmel Market
Yarkon Parkı
Tel Aviv Sanat Müzesi
Bir Ülkenin Doğuş Noktası, Old City (Yafa)

Yafa'nın tarihi çok uzundur. Dünyanın en eski limanlarından olan Yafa'nın, Jonah'ın Balina hikayesinde bıraktığı liman olduğu düşünülüyor! Liman tarih boyunca önemli olmaya devam etti ve 19. yüzyılın sonlarına kadar dünyanın dört bir yanından gelen Yahudilerin İsrail'e dönmeye başladığı İsrail topraklarına ana giriş noktası olarak hizmet etti. Büyük nüfus artışı aşırı kalabalıklaşmaya ve şehrin Yahudi ve Arap sakinleri arasında gergin ilişkilerin gelişmesine neden oldu.

Sonuç olarak Yahudiler Yafa'nın dışında, Neve Tzedek ve daha sonra Tel Aviv şehri gibi mahalleler inşa etmeye başladılar. Tel Aviv geliştikçe Yafa çürüdü. Yafa'da görülecek birçok harika şey var. Restorasyonundan bu yana, insanların Tel Aviv'in bir parçası olarak ziyaret ettiği ve kendi başına bir ilgi alanı olarak popüler bir turistik cazibe merkezi haline gelmiştir. Flea Pazarı önemli bir sitedir ve bu kenti oluşturan küçük sokakların ve sokakların siteleri, sesleri ve kokuları, sanat galerileri ve stüdyoların yanı sıra butik ve el işi dükkanlarıyla çevrilidir. Yafa'da ayrıca eşsiz ve ilginç restoranlar da mevcuttur.

Mimarisini Halen Koruyan Mahalle, Neve Tzedek

Neve Tzedek, Tel Aviv'in en eski semtlerinden biri olabilir, ancak hala genç görünmektedir. Bilindiği gibi Newe Tzedek, son yıllarda gittikçe daha moda olan Tel Aviv'in bir başka bölgesiydi ve restorasyon çalışmaları eski ihtişamına kavuşması için yapıldı. 1887 yılında inşa edilen Neve Tzedek, bir banliyö olarak inşa edilen eski liman kenti Yafa'nın dışındaki ilk Yahudi mahallesiydi. Oryantal mimari tarzı, butiklerle dolu dar ve dar sokaklarla birleşen, Vatandaşın Vahası anlamına gelen Neve Tzedek'i modern kentte adeta bir vaha haline getirmiştir. Neve Tzedek'teki mağazalar benzersizdir. Küçük, dar sokaklar, küçük butiklere, tasarım mağazalarına ve hatta dükkan olmadığını düşündüğünüz büyüleyici dükkanlara ev sahipliği yapmaktadır. Neve Tzedek'deki restoran ve kafeler, Tel Aviv'in bildiği tüm yiyecekleri sunuyor.

Aradığınız Her şeyi Bulabilirsiniz, Carmel Market

Carmel Pazarı Tel Aviv'deki en büyük pazardır. Tüccarların giyimden baharatlara ve meyveden elektroniğe her şeyi sattığı canlı bir pazar yeri, Carmel Pazarı'nı ziyaret etmek Tel Aviv'de yapılacak büyüleyici bir şeydir. Tel Aviv'deki en büyük otantik Orta-Doğu stili shuk olarak ünlenmiş olan koşuşturmaca, canlı gürültü, renkler ve kokular ile Carmel Pazarı, ilk defa gelen turistleri şehre gelen herkes için gözde bir yer haline getirmektedir. Buraya en taze meyve ve sebzeleri ve şehirdeki en ucuz ürünleri almak için gelen yerliler. Piyasa, ilk başta tüccarların sesleri, taze ürünlerin kokusu ve lezzetleri ve aynı anda pek çok ilginç şeyin ilgisini çeken pek çok duyuyla birlikte biraz korkutucu görünebilir.

Şehrin Akciğeri, Yarkon Parkı

Park, Tel Aviv’in eteklerinde yer almaktadır, Tel Aviv'in yeşil akciğeridir ve şehrin kuzeyindeki Yarkon Nehrini geçmektedir. Sakin nehre bitişik düzgünce bakılan çimlerin güzelliği ve huzurunun yanı sıra, Park da bazı ilginç özelliklere sahiptir. Park'ın doğu kesiminde Rock Bahçesi ve Tropik Bahçe bulunmaktadır. Rock Bahçesi, 10 dönümlük alanla dünyanın en büyüklerinden biridir. Sergilenen muhteşem kayalara yönelik şiirsel açıklamalarla İsrail'in jeolojik çeşitliliğini sergileyen kaya bahçesi, altı dönümlük kaktüsler, 3.500 bitki türü ve HaYonon Parkı'ndaki gölün muhteşem manzarasına sahiptir. Park'taki beş dönümlük Tropikal Bahçe, kuğular, balıklar, güzel orkideler ve sarmaşıklar gibi küçük bir göldeki yağmur ormanı benzeri bir mikro iklime ev sahipliği yapmaktadır.

Sanatsal Özelliğinin Yanında Bir Mimari Harikası, Tel Aviv Sanat Müzesi

Tel Aviv Sanat Müzesi, geçici sergilerin yanı sıra geniş bir koleksiyon sergisi ile İsrail'in en büyük sanat müzesidir. Müze, 1932 yılında, İsrail devleti kurulmadan ve 2011'de yeni bir kanat açılmadan önce açıldı. Müze, izlenimcilik ve post-empresyonizm dahil, hem İsrailli hem de uluslararası sanatçıların eserlerini gösteriyor. Kalıcı olarak sergilenen Cezanne, Chagall, Dali, Monet, Henri Moore, Auguste Rodin, Archipenko, Picasso, Klimt, Kadinsky'nin eserleri mevcuttur. Preston Scott Cohen tarafından tasarlanan yeni bina, New York Times tarafından “ağartıcı ile yapılan uzun bir Rubik Küpü” olarak tanımlandı ve farklı şekil ve boyutlarda 465 yassı, kilitli, prekast beton panelden oluşan bir cepheye sahiptir.

Tel Aviv’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Cholent
Maluweh
Humus
Almodrote
Değişik Bir Güveç, Cholent

Tel Aviv uçak bileti fırsatları ile şehri gezenler için öğlen yemeklerinde sunulan, ülkemizdeki güvece benzeyen ama fasulye ve mantar ağırlıklı yapılan bir yemek.

Dışı Aynı İçi Farklı Bir Lezzet, Maluweh

Puf böreği gibi hazırlanan fakat içine yöresel sebze ve etler konan hafif bir yemek.

Orta Doğunun Ortak Mezesi, Humus

Humus, meze olarak şehrin tüm lokanta ve restoranlarında bulunmaktadır.

Mücver Gibi, Almodrote

Şekli biraz farklı olsa da tadı mücvere benziyor, ilave olarak dere otu konuyor ve börek gibi ikram ediliyor.

Tavuk Sevenler İçin, Off Tapuzim

Fırında tavukla aynı yapılan ama harç olarak portakal kullanılan muhteşem bir lezzet.

Konaklama İçin Tel Aviv Otel Seçenekleri

Ucuz Tel Aviv uçak bileti fırsatları ile çok uygun fiyatlara şehre gelenler için oldukça konforlu konaklama imkanları mevcuttur.

Royal Beach Tel Aviv
Royal Beach Tel Aviv, konuklarına büyük şehirde misafirperverlik deneyimini sunan 5 yıldızlı lüks bir oteldir.Sahil şeridinin kalbinde yer alan otelin cazip konumu, konukların Tel-Aviv'deki en popüler yerlerin keyfini çıkarmasına izin verir. Royal Beach Tel Aviv, dünya çapında pek çok otel üzerinde çalışarak, şehir oteli iç tasarımlarında uzmanlaşan ve Alman yıldızlı iç mimar Harald Klein tarafından tasarlanan iki yüz otuz süslü oda ve süit içermektedir. Otelde ayrıca, SPA merkezi, toplantı salonları, bar ve yüzme havuzu bulunuyor.
HaYarkon St 19
Crowne Plaza Tel Aviv Beach
Tel Aviv Promenade'de bulunan bu lüks otel, 5 yıldızlı olup Gordon Plajı ve Frishman Plajı'na 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Dizengoff Merkezi ve Habima Tiyatrosu da 2 km uzaklıktadır. 246 odası bulunan otelde ayrıca, 3 restoranın yanı sıra eksiksiz hizmet veren bir spa ve kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.
HaYarkon St 145
Hotel Rothschild 22
4 yıldızlı otel, Tel Aviv, konukları Tel Aviv'in en seçkin yerlerinden birinde lüks bir tatil için davet ediyor. İster iş ister eğlence için olsun, seçkin tasarımcı iç mekanları ve sunulan lüks olanakların zenginliği konuklara unutulmaz bir şehir tatili garanti etmektedir. Tel Aviv'in en prestijli caddelerinden birinde yer alan otel, şehrin sunduğu en iyi iş ve eğlence tesislerine doğrudan erişim imkanı sunmaktadır.
Rothschild Blvd 22

Tel Aviv Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Tel Aviv 477,68 TL 2 Saat
Antalya - Tel Aviv 628,90 TL 1 Saat 35 Dakika
Bodrum - Tel Aviv 644,00 TL 15 Saat 10 Dakika
Ankara - Tel Aviv 704,90 TL 10 Saat 55 Dakika
İzmir - Tel Aviv 859,90 TL 12 Saat 25 Dakika
Dalaman - Tel Aviv 859,90 TL 13 Saat 30 Dakika
Hatay - Tel Aviv 920,73 TL 13 Saat 5 Dakika
Adana - Tel Aviv 983,65 TL 11 Saat 30 Dakika

Tel Aviv Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Tel Aviv uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Air Serbia, Belavia - Belarusian Airlines, Ethiopian Airlines, Pegasus, Türk Hava Yolları, Ukraine International Airline.
 • Tel Aviv yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  Tel Aviv varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Tel Aviv olup, bilet fiyatı 477,68 TL'dir.
 • Tel Aviv şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Ocak ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Tel Aviv ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

2020 Yılında Vizesiz Gidebileceğiniz Asya Ve Avrupa Ülkeleri
2020 Yılında Vizesiz Gidebileceğiniz Asya Ve Avrupa Ülkeleri
29 Ocak 2020
Eğer tatil zamanlarınızı siz de yurt dışında geçirmek niyetindeyseniz ve vize problemi başınızı arıtıyorsa tam da sizin için geldik! Bu yazı ile o hep başınızı ağrıtan, günün sonunda istemsizce ert
15 Temmuz Tatil Mi? 15 Temmuz Kaç Gün Tatil?
15 Temmuz Tatil Mi? 15 Temmuz Kaç Gün Tatil?
09 Temmuz 2019
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik gününün bu yıl 3. senesi, 15 Temmuz 2016 tarihinde şehit olan vatandaşları, polisleri ve askerleri anmak için ve demokrasi zaferini kutlamak için öncelikle darbe gi
Dünyanın En Büyük Parkları ile Bu Şehirlerde Her Gün Bahar!
Dünyanın En Büyük Parkları ile Bu Şehirlerde Her Gün Bahar!
07 Haziran 2019
Baharın gelmesiyle insanın kendini dışarı atası geliyor. Yeşilliklerin içinde temiz havada öylesine oturmak istiyorsunuz. Bu yazımızda sizlere yılın her mevsimi baharmış gibi hissettiren dünyanın en b
Vegan Turizmi Başladı: İşte Vegan Dostu Şehirler!
Vegan Turizmi Başladı: İşte Vegan Dostu Şehirler!
27 Mayıs 2019
Hepimiz yurt dışına çıktığımızda yediklerimizin içeriğine dikkat ederiz. Veganlar için bu seçim birkaç sene öncesine kadar sadece salata ve meyvelerle sınırlı olmasına rağmen günümüzde veganlar için s

Tel Aviv Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (66)
İyi (17)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%80
%20
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
83 Değerlendirme
K*** K***
25 Eylül Salı
Birbirinden farklı şehir ve sokak görmek gerçekten çok güzel
D*** Z*** Y***
16 Eylül Pazar
Yemekleri güzeldi, içeceklleri çok güzeldi. Ben çok keyif aldım. Memnun kaldım.
H*** B*** K***
19 Ağustos Pazar
Okulum bitiince burada yaşamayı düşünüyorum. İnşallah da gideceğim
M*** A*** S***
25 Haziran Pazartesi
Yoksulluk da var zenginlikte her kesimden insanı görüp gözlemleyebileceğiniz biryer gerçekten güzel
N*** G***
1 Haziran Cuma
Birbirinden farklı doğa güzelliği ve tarihi var bence kesin gidin
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tel Aviv Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 27.05.2020 04:30:49 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Tel Aviv, (Tümü)
TLVT
IL

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=44678
/ True
44678