1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

VIM Airlines VIM Airlines Uçak Bileti

VIM Airlines Hakkında Bilgiler

Kuruluş Tarihi
2002
Firma Kısaltması
VIM
Firma Merkezi
Moskova
IATA Kodu
NN
Çağrı Merkezi
+7 (926) 880 14 89
Uçak Sayısı
28
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,7/5

VIM Airlines Hakkında

Rusya’nın başkenti Moskova merkezli olarak 2000 yılında Viktor İvanoviç Merkulov tarafından Genel merkezi Domodedovo havaalanında kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda sadece Asya bölgelerine uçuş yapmaktaydı. 2004 yılında 12 adet Boeing marka uçaklar almış ve Temmuz 2004 tarihinde ilk uçuşu gerçekleştirmiştir. Asya bölgesinde Türkiye, Tunus, Mısır ülkelerinde havayolu ulaşımında lider duruma gelmeye çalışmıştır.

Vim havayolları 2004 yılında Chitaavia ve Aerobratsk firmalarını satın aldı ve 2005 yılında Russian Sky Airlines şirketini de alarak yapısını genişletmiştir. 2007 yılında Rusya’nın en iyi havayolu firmaları arasında ilk sırada yer almaya başlamıştır. İlk dönemlerde 17 uçak ile uçuşlar yapmıştır. 2010 yılında Avrupa’nın büyük bir bölümüne seferler planlamaya başlamıştır. Taşıdığı yolcu sayısını her yıl artırarak binlerce yolcu taşıma işlemi gerçekleştirmiştir.

Vim Airlines uçak bileti için Biletall.com’dan seyahat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve bilet rezervasyonları yaptırmak mümkün olmaktadır. Ülkemizden Vim havayollarına ait uçak bileti almak isteyen kişiler Biletall.com’dan tüm işlemlerini yapabilmektedirler.

Vim Airlines uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan büyük avantajlar ile erken tarihlerde bilet rezervasyonu yaptırılabilmektedir. Vim havayolları şirketine ait uçaklar ile konforlu ve rahat yolculuklar yapılabilmektedir.

Rusya Devleti Ulaştırma Bakanlığı Vim havayolları ve tüm havayolları şirketleri üzerinde denetimler yapmakta ve vim havayolları hizmetleri ile çok kez ödüllendirilmiştir.

Vim havayolları yurtiçi ve yurtdışı seferleri bulunmaktadır. Uçuş noktaları olarak 14 ülkede 48 farklı havaalanına iniş yapmaktadır.

Vim havayolları şirketine ait tüm uçaklar ve uçak iç donanımları standart yapıdadır ve özel bir donanım sonradan eklenmemiştir. Uzak noktalara yapılacak uçuşlar için Vim Airlines uçak bileti rezervasyon işlemlerini yapan tüm yolcuları uçak içerisinde çeşitli yiyecekler, içecekler, kabin içi hizmetleri hem business hem de economy class yolcularını beklemektedir.

Rusya’nın en büyük havayolu şirketlerinden birisi olan Vim havayolları ulaşım ağını sürekli genişletmiştir. Yolcularına kara ulaşımlarında da çeşitli hizmetler sunmaktadır. Moskova şehir merkezi ulaşımlarında yolcuların istedikleri yerlere hızlı ulaşımlarını sağlamaktadır.

Rusya’nın en gelişmiş havayolu şirketi uçak filosunda sadece Boeing marka uçakların farklı modellerine yer vermektedir. Uçuş noktalarına göre uçak modellerini belirlemektedir.

Rusya’da yurtiçi ve yurtdışı hava ulaşımı için düzenli uçuş planları yapan firma her uçuşu için farklı model uçakları kullanmaktadır. Vim Airlines en ucuz uçak bileti olan yolculara hava alanların da araç kiralama hizmetleri sunulabilmektedir.

VIM Airlines Online Check - in

Vim havayollarından uçak bileti satın alan yolculara uçuş saatinden 24 saat öncesinden bilet check-in işlemleri yapabilme imkanı bulunmaktadır.

Online rezervasyon, Vim Airlines uçak bileti fiyatları ve check-in işlemleri yapıldıktan sonra online olarak koltuk seçimleri, online yiyecek menüsü ve online kabin içi incelemesi için gibi işlemler yapılabilmektedir.

 Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Vim havayollarından bilet alan yolcular, Vim havayolları bilet satış sistemi üzerinden işlem yapmış ise otomatik check-in yapabilecek ve koltuk seçme hakkından faydalanabilecektir. Normal bilet alım işlemlerinde yapılan check-in işlemlerinde koltuk seçimi hakkı verilmemekte, boş koltuk doldurma sistemi uygulanmaktadır. Uçuş saatinde uçağa binildiğinde ve boş koltuk olması durumunda, kabin görevlileri bilgisi dahilinde boş koltuklar kullanılabilmektedir. Vim havayolları uçuş esnasında tüm yolcularına çeşitli ikramlarda bulunmaktadır.

VIM Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

  1. Konforu ile rahat kullanım özellikli uçaklarının vardır.
  2. Güvenlik düzeyleri her zaman en yüksektir.
  3. Yurtdışı uçuşlarını direkt olarak yapmaktadır.
  4. Vim Airlines yolcuları her zaman ayrıcalıklıdır.
  5. Tüm uçuşları zamanında yapılmaktadır.
  6. Yolcular arasında ayrım yapmadan en iyi ikramı yapmaktadır.
  7. En iyi uçaklara sahiptir.

VIM Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Vim Airlines havayolları uçuşlarında standart bagaj yöntemini uygulanmaktadır.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: Promo bölümü yolcuları için 10 kg, ekonomi sınıf yolcuları için 23 kg, Business sınıfı yolcuları için ise 32 kg bagaj hakları vardır.

KABİN/EL BAGAJI: Promo ve ekonomi sınıf yolcuların el bagaj hakkı 5 kg, business sınıf yolcuları için 10 kg’dır.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

YURTİÇİ: Yurtiçi uçuşlarda fazla eşya başına 500 ruble ücret alınır.

YURTDIŞI: Ücretsiz bagaj hakkını geçen yolcuların fazla bagajlar için nesne başına 1000 Ruble ücret alınmaktadır.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Vim havayolları ile uçuş yapan yolcular havaalanlarında eşyalarını teslim alacakları zaman ürünleri ile ilgili bir sorun yaşarlar ve ürünlerinin olmadığını görürlerse, havayolu görevlilerine anında bilgi vererek kayıp eşya başvurusunda bulunurlar ve görevliler tutanak tutarak işlem başlatırlar ve kayıp eşya arama işlemine başlanılır. İşlem sonucunda durum yolcuya bildirilir.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Vim havayolları yolcularının can güvenlikleri ve seyahat özgürlüklerini kısıtlayıcı tüm engellemelere karşı tedbir almıştır. Yolcuların üzerlerinde veya eşyaları arasında yolcu güvenliğini tehlikeye düşürebilecek, kesici, delici, patlayıcı, yanıcı, radyoaktif maddeler kesinlikle uçak içerisine alınmamaktadır. Ayrıca Vim havayolları hiçbir müşterisine ürün ambargosu uygulamamaktadır.

VIM Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Vim Airlines uçuşlarında ikram servisi uygulamaktadır. Online olarak önceden yemek sipariş sistemi bulunmamaktadır.

 Economy Class İkramlar

Vim Airlines online olarak yapılan check-in işlemleri sırasında online yemek sipariş sistemi bulunmamaktadır. Havayolları şirketi uçuşlarda yolcularına ücretsiz olarak kuruyemiş türü, çay, kahve ve gazlı içecek servisleri yapılmaktadır.

 Business Class İkramlar

Vim Airlines firması Business sınıfı yolcularına seçkin içecek ikramları yapmaktadır.

 Özel Yemek Servisi

Vim havayolları uçaklarında özel yemek siparişi veren yolcular, siparişlerinin ücretlerini nakit olarak değil sadece kredi kartı sistemi ile ödeyebilmektedirler.

Vim Airlines: Business Class

Vim Airlines uçaklarındaki business sınıfında yer alan yolcular her zaman özel müşteriler olmuştur.

 Koltuk Diz Mesafesi

Vim Airlines firması filosunda bulunan Boeing marka uçaklarında özel olarak koltuk diz mesafesi ayarlaması yapılmamıştır. Standart koltuk diz mesafeleri 80 cm ile 85 cm arasındadır.

 Yiyecek, İçecek ve İkram

Vim Airlines uçuşlarında Business yolcularına özel ikramlarda bulunmaktadır. İkramlarda içecek çeşitleri uçuş noktasına göre değişmektedir.

 CIP Salonu / CIP Lounge

Vim Airlines ekonomi ve business sınıfı yolcularına özel salon hizmeti vermemektedir. Özel salon hizmetlerinden faydalanmak isteyen yolcular ücretli olarak bu hizmetleri alabilmektedirler.

VIM Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Rusya’nın en iyi havayolları şirketlerinden birisi olan Vim Airlines uçuşlarında yolcularına birçok avantajlar sunmaktadır. Erken tarihlerde planlarını yaparak bilet rezervasyonu yapan yolcularına en ucuz uçak bileti sahibi olma hakkı vermekte, online check-in işlemlerinde koltuk seçimi hakkı vermektedir. 14 ülkede 48 noktaya uçuş yapan havayolu şirketi uçak biletleri Biletall.com’da en uygun fiyatlara bulunabilmektedir.

 Vim Airlines Seferleri

Vim havayolu şirketinin haftanın her günü yurt içi ve yurt dışı uçak seferleri bulunmaktadır. Vim Airlines uçak seferleri Rusya içerisinde çok sayıda noktaya yurtiçi uçuşu gerçekleştirmektedir. Yurtdışı seferlerini varış noktası saat farkı durumuna göre planlanmaktadır. Tüm uçuşlarını aksatmadan düzenli olarak yapmaya çalışmaktadır.

 Vim Airlines Rezervasyon

Farklı ülkelerden Moskova’ya gelmek isteyen yolcular, Biletall.com’dan bilet rezervasyonlarını yapabilmekte ve şehir hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler. Uçuş öncesinde bilet rezervasyonları yapılabilmekte ve check-in işlemleri sırasında çeşitli avantajlar ile karşılaşmaktadırlar.

 Vim Airlines Bilet Al

Vim Airlines üyesi olan müşteriler indirimli bilet fiyatlarından faydalanabilir ve işlemlerini online olarak yapabilirler. Biletall.com’dan bilet rezervasyonları yapılabilmekte ve biletler satın alınabilmektedir. Erken tarihlerde alınan uçak biletleri daha ucuza alınabilecektir.

VIM Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Vim Airlines yolcularına ayrıcalık tanıyarak, tüm yolcularına uçuş öncesinde biletlerin iptal etme ya da değiştirme hakkı vermektedir. Bilet iadeleri veya değişimleri planlanan uçuşun 1 saat öncesine kadar yapılabilmektedir.

VIM Airlines Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Vim Airlines tüm yolcuları için standart koltuk ölçülerini kullanmaktadır. Filoda yer alan Boeing uçaklarının koltuk genişlikleri 40 cm ile 45 cm arasında olmaktadır.

 Bebek ve Çocuk Yolcular

Her yaşta insanın hava araçları ile taşınmasını gerçekleştiren Vim Airlines havayolu şirketi bebek ve çocukların rahat ve konforlu uçuş geçirmelerini sağlamaktadır. Vim Airlines özellikle 5 yaş ile 11 yaş arasındaki tüm çocukların uçağı binmelerine velileri ile birlikte iken izin vermektedir. 12 yaşından büyük olanlar için ise, velileri olmadığı durumlarda özel ücretli olarak kabin görevlileri gözetiminde izin vermektedir. Yolculuk esnasında kabin görevlileri bu çocukların yanında olur ve ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olurlar.

 Hamile Yolcular

Hamile olan yolcuların Vim havayollarına ait uçaklara binebilmeleri doktor raporu ile mümkündür. Hamilelik 28 ile 35. hafta arasında ise mutlaka önceden havayolu firma görevlilerine haber verilmeli ve doktor raporu bulundurulmalıdır. 35. hafta sonrası ve riskli olan hamilelik durumlarında yolcu uçağa alınmamaktadır. Hamile olan kişiler bilet almadan önce havaalanı görevlileri ile görüşerek bilgi almaları kendi menfaatlerine olacaktır. Havayolu görevlileri uçuş durumuna ve uçak durumuna göre bilgi vereceklerdir.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Hasta ve engelli yolculara daha farklı hizmetler sunan Vim Airlines, uçuş öncesinde yolcunun durumuna göre bilgi verildiğinde, yolcunun rahat ve konforlu yolculuğu için uçak içerisinde özel düzenlemeler yapabilecektir.

Evcil Hayvanlar

Vim havayolları şirketi uçaklarında taşınacak olan evcil hayvanlar için özel tedbirler almış ve bazı kurallar getirmiştir. Bir uçakta ayın anda en fazla altı evcil hayvan bulunabilmektedir. Küçük kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar aşılanır ve özel kutularında yolcu koltuk altında taşımak suretiyle yanında taşıyabilmektedir. Uçuş güvenliğini tehlikeye sokabilecek olan ve agresif hareketlerde bulunan hayvanlar hiçbir şekilde uçağa kabul edilmemektedir. Her hayvan türü için taşıma kutularının ölçüleri belirlenmiş ve bu hayvanlar için uçak bagaj bölümünde özel alanlar oluşturulmuştur. Taşınacak olan evcil hayvan türü ve hayvan başına belirlenen özel ücret karşılığında taşıma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 Seyahat Sigortası

Vim Airlines yolcuların can ve mal güvenlikleri açısından uçuş seyahat sigortası yaptırmaktadır.

VIM Airlines İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (2)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%67
%33
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
3 Değerlendirme
P*** S***
3 Nisan Çarşamba
yemekleri menüden seçmemiz çok güzel
A*** O***
25 Mart Pazartesi
vejetaryan seçeneklerin olması mükemmel
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com VIM Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. VIM Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 25.01.2020 04:20:59 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=36788
/
36788