Tekrar Dene Kapat

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Satın Alınır?

En ucuz uçak bileti fiyatları nasıl bulunur ve satın alınır hemen öğrenin.

Ucuz uçak bileti bularak en uygun fiyata uçmak isteyenlerin tercihi olan Biletall'da en ucuz uçak bileti fiyatları sizi bekliyor!

Türkiye'nin en büyük seyahat bileti satış sitesi olan Biletall'dan ucuz uçak bileti almanın püf noktalarını sizlere aşağıda sıralıyoruz. Bu ipuçlarından yararlanarak uçak biletlerinizi yaklaşık %30 daha indirimli alma şansınız olacaktır. 

Uçak biletinizi en uygun fiyatlarla satın almak için aşağıdaki adımları izleyebilir ve ipuçlarının en altında bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

 

1. Ucuz uçak bileti seferlerine göz atmak için öncelikle Biletall Uçak Bileti sayfasına giriniz.

 

2. Aşağıdaki ekranda Uçak Bileti sekmesinde olduğunuzdan emin olduktan sonra, gerekli alanlar olan Kalkış, Varış, Gidiş Tarihi, Yolcu Sayısı ve Sınıf bölümünü doldurup Uçak Bileti Bul butonuna tıklıyoruz.

Ucuz Uçak Bileti

 

 

3. Ucuz uçak bileti bulmak için aradığımız rotadaki seferlere göz atıp, bize en uygun fiyatlıen uygun saatli ve sizin için en iyi havayolu firmasını seçerek işleme devam ediyoruz.

(İpucu: Biletall.com'un sefer sayfasında En Düşük Ücret linkine tıkladığınızda, seferler arasındaki en uygun fiyatlı seferi hemen seçmenizi sağlar.)

Ucuz Uçak Seferleri

 

 

4. Kendimiz için en uygun seferi seçtikten sonra sağ tarafta açılan Uçuş Bilgileri altındaki bilgileri inceleyip, doğrulunu teyit ettikten sonra Devam Et butonuna tıklıyoruz.

Uçak Seferleri

 

 

5. Gidiş Bilgileri ve fiyatı kontrol ettikten sonra Satın Al butonuna tıklayıp, ödeme adımına geçiyoruz.

Uçak Bileti Al

 

 

6. Yolcu Bilgileri bölümünde Ad, Soyad, Cinsiyet, TC Kimlik No, E-Posta ve Cep telefonu, Ödeme alanında ise Kredi Kartı ile ödeme yapacaksak Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi, Güvenlik Kodu (CVC) alanlarını doldurup, Hizmet sözleşmesini okuyup kabul ederek Güvenli Ödeme Yap butonuna tıklayıp, ilgili bankanın 3D güvenli ödeme sayfasında ödemeyi tamamlıyoruz.

Uçak Bileti Ödeme

 

 

7. Tüm işlem bu kadar!

Uçak biletini aldık. Üstelik Ankara - İstanbul uçak seferleri arasından en ucuz uçak bileti satın almak için en uygun fiyatlı seferi karşılaştırıp satın almış olduk. Ucuz uçak bileti için Biletall!

Uçak Bileti

 

 

 

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır? (Video)