Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yardım Merkezi

Öne Çıkan Sorular
 • Biletall.com’da herhangi bir komisyon ücreti var mıdır?

  Biletall.com’da komisyon ücreti bulunmamaktadır. Taşıyıcı firmalar tarafından satışa sunulan, tavsiye edilen bilet ücretleri üzerinden satış yapılmaktadır.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • 2+1 otobüsten bilet satın almıştım ancak 2+2 otobüs geldi. Ne yapabilirim?

  Taşıyıcı firmalar tarafından operasyonel sebeplerden dolayı araç tiplerinde değişiklikler yapılabilmektedir. Bu tarz durumlarda sefere katılmadan önce 0850 360 32 58 numaralı çağrı merkezimizi arayarak birçok otobüs firması için farklı bir alternatif sefere bilet değişikliği ya da talebinize göre bilet iptali yapabilirsiniz. Sefer öncesi biletlerde gerçekleştirebileceğiniz işlemler firmaların iptal/değişiklik politikalarına göre firmalar arası farklılık gösterebilmektedir. Seyahatinizi gerçekleştirdikten sonra biletinizde işlem yapılamaz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Rezervasyon yaptığım biletin fiyatı değişmiş. Ne yapmalıyım?

  Otobüs biletlerinde, rezervasyon tercih ettiğiniz koltuklar için geçerlidir. Tarafınıza bildirilen opsiyon süresi boyunca seçtiğiniz koltuklar sizin adınıza saklanacaktır. Ancak fiyat satın almak istediğiniz günkü güncel fiyat üzerinden gerçekleştirilecektir.

  Uçak biletlerinde, opsiyon tarihiniz içerisinde herhangi bir fiyat değişikliği olması durumunda 0850 360 32 58 numaralı çağrı merkezimizi arayarak fiyat farkından etkilenmeden işlem yaptırabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Satın aldığım otobüs biletini iptal edebilir miyim?

  Seferi gerçekleştirecek olan taşıyıcı firmanın iptal prosedürüne göre bilet iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sistemimize üye birçok otobüs firmasının biletlerini sefer saatinize 1 saat kalana kadar iptal edebilirsiniz. Sefer saatine 1 saat kala iade yapılamayıp farklı iptal/iade prosedürleri uygulayan otobüs firmaları şöyledir;

  Aksakal Seyahat, Aksel, Alaşehir Sarıkız Turizm, Amasya İtimat Turizm, Antalya Toros, As Turizm, Bayburt Turizm, Çanakkale Truva, Cesur Bingöl, Dilek Seyahat, Doğu Kars, Doğuş Iğdır Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Erzincan Başak Turizm, Esadaş, Has Turizm A.Ş., Hatay Günsas Turizm, Isparta Petrol, Jet Turizm, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kanberoğlu, Kargı Turizm, Kars Kalesi, Kastamonu Güven Turizm, Köksallar, Kütahyalılar Turizm, Lider Elbistan, Lider Muş Tur, Lider Siirt Turizm, Lüks Barış Turizm, Lüks Erova Turizm, Lüks Erzincan, Lüks Gümüşhane, Lüks Mersin, Mardin Seyahat, Martur Trz.Ltd.Şti., Mersin Travel Turizm, Midyat, Midyat Güneydoğu Seyahat, Muş Yolu Turizm, Net Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Öz Elbistan, Öz Erzincanlılar, Öz Sivas Seyahat, Özen Turizm, Özlem Adana Turizm, Özlem Cizre Nuh, Özlem Seyahat, Rh Turizm, Safran Turizm, Sahil Seyahat, Sas Seyahat, Sema Turizm, Siirt Baykan Jet Turizm, Siirt Petrol, Şimşek Seyahat, Star Batman, Star Diyarbakır, Süha Turizm, Tokat Kale Seyahat, Tokat Seyahat, Tosya Seyahat, Tuncelililer, Turay Turizm, Turgut Reis, Ulusoy Seyahat, Vanyolu Seyahat, Villa Seyahat, Vip Lüks Adana, Vip Malatyalılar Turizm, Yeni Barış Turizm, Yeni Diyarbakır, Yeşil Erciş Seyahat, Metro Turizm, Anadolu Ulaşım, Özkaymak, Sakarya VIB, Balıkesir Turizm, Kale Seyehat, Efetur, Gürkan Turizm, İzmit Seyahat, Özemniyet, Lüks Artvin Seyahat, Balıkesir Uludağ, Kontur Turizm, Balikesir Vip Turizm, Lüks Yonca Seyahat, Balıkesir Uludağ Vip, Yatağan Koop., Mercan Tur, Pamukkale Turizm, Medine Turizm, Kastamonu Özlem Seyahat, Beydağı Turizm, Fındıklı Toros

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • İptal ettiğim biletimin ücreti ne zaman hesabıma yatar?

  Bankanızın çalışma şekline göre kredi kartlarında 7 iş gününü, banka kartlarında ise 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde ise bankalar tutarı limitinize ekledikleri için hesabınızda çekim ve iade işlemi göremezsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Biletimi seyahat sigortası ekleyerek satın almıştım. Bileti iptal etmem durumunda seyahat sigortası için ödediğim tutar da iade edilecek mi?

  Bilet iptalinizi gerçekleştirdikten sonra, poliçe numaranızla birlikte travel.tr@gulfsigorta.com.tr adresine mail göndererek ya da 444 12 44 numaralı Gulf Sigorta çağrı merkezini arayıp seyahat sigortanızın iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Açık Para nedir?

  Açık para, Biletall.com üzerinden satın alınan bir biletin iptal edilmesi ve bilet için ödenen tutarın başka bir seyahatte kullanmak üzere Biletall sistemlerinde bekletilmesidir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Biletall.com’dan otobüs bileti satın aldım. Faturasını nasıl alabilirim?

  Otobüs biletlerinde seferinize son 1 saat kala taşıyıcı firma tarafından yazdırılan bilet çıktınız fatura değeri taşımaktadır. Seyahatinizden hemen önce ilgili firmanın yazıhanesinden ya da araç içerisindeki görevliden bilet çıktınızı mutlaka talep ediniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Biletall.com’dan uçak bileti satın aldım. Faturasını nasıl alabilirim?

  Biletall.com’dan satın aldığınız uçak biletiniz için biletinizi satın aldıktan 24 saat sonra e-posta adresinize e-faturanız gönderilmektedir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Biletall.com’a nasıl üye olabilirim?

  Biletall.com ana sayfasında bulunan ‘Üye Girişi’ üzerinden ‘Kayıt Ol’ seçeneğini seçerek üye olabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • PNR numarası nedir?

  Passanger Name Record (PNR) Türkçesi “Yolcu Adı Kaydı”, biletin satın alındığı firma tarafından elektronik ortamda biletin takibi amacı ile oluşturulan, herhangi bir kelime anlamı içermeyen harf ve rakam kombinasyonlardır. Rezervasyon kodu olarak da bilinen PNR kodu yardımı ile online olarak biletinizin takibini yapabilir ve taşıyıcı firmadan bilet çıktınızı alabilirsiniz. PNR kodunuz bilet rezervasyonu gerçekleştirdiğinizde ya da satın aldığınızda tarafınıza SMS ve E-Posta yolu ile gönderilir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=65723
/ True
65723