Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yardım Merkezi

Genel Sorular ve Cevapları
 • Biletall.com’da herhangi bir komisyon ücreti var mıdır?

  Biletall.com’da komisyon ücreti bulunmamaktadır. Taşıyıcı firmalar tarafından satışa sunulan, tavsiye edilen bilet ücretleri üzerinden satış yapılmaktadır.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • En fazla kaç adet bilet satın alabilirim?

  Aynı anda otobüs biletlerinde 5, uçak biletlerinde ise 7 yolcu için bilet satın alabilirsiniz. Dilerseniz farklı işlemlerde istediğiniz kadar yolcu için bilet alabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Satın aldığım otobüs biletinin koltuk numarası bilgim olmadan değiştirilmiş. Nasıl olabilir?

  Biletall.com tarafından yolcunun onayı olmadan bilet üzerinde işlem yapılmamaktadır. Ancak taşıyıcı firmalar tarafından operasyonel sebeplerden dolayı biletinizde değişiklik yapılabilir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • 2+1 otobüsten bilet satın almıştım ancak 2+2 otobüs geldi. Ne yapabilirim?

  Taşıyıcı firmalar tarafından operasyonel sebeplerden dolayı araç tiplerinde değişiklikler yapılabilmektedir. Bu tarz durumlarda sefere katılmadan önce 0850 360 32 58 numaralı çağrı merkezimizi aramanız durumunda farklı bir alternatif sefere bilet değişikliğinizi ya da talebinize göre bilet iptalinizi yapabiliriz. Seyahatinizi gerçekleştirdikten sonra biletinizde işlem yapılamaz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Çocuklar için bilet almalı mıyım? İndirimli nasıl bilet alabilirim?

  Otobüs biletlerinde, 6 yaşından küçük çocuklar kucakta seyahat edebilirler. Ayrı koltuk talep ediyorsanız çocuk yolcular için de bilet almalısınız. 6 yaşından büyük her yolcu için ayrı bilet alınması zorunludur. Çocuk indirimli biletlerde satış sırasında kimlik ibrazı gerektiği için internet üzerinden indirimli bilet satışı yapılamamaktadır.

  Uçak biletlerinde, her bir yolcu için ayrı bilet satın alınmalıdır. 0-2 yaş arası çocuklar için bebek yolcu tipini, 2-12 yaş arası çocuklar için ise çocuk yolcu tipini seçerek indirimli bilet satın alabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Öğrenci ve engelli indirimli nasıl bilet alabilirim?

  Otobüs biletlerinde, indirimli bilet satışı sırasında kimlik ibrazı gerektiği için internet üzerinden indirimli bilet satışı yapılamamaktadır.

  Uçak biletlerinde, THY ve Anadolujet uçuşlarında Miles&Smiles üyesi yolcular için öğrenci ya da engelli indirimi yapılabilmektedir. Bunun için Miles&Smiles hesabınızda ilgili indirimin havayolu tarafından tanımlanmış olması gerekmektedir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Rezervasyon yaptığım biletin fiyatı değişmiş. Ne yapmalıyım?

  Otobüs biletlerinde, rezervasyon tercih ettiğiniz koltuklar için geçerlidir. Tarafınıza bildirilen opsiyon süresi boyunca seçtiğiniz koltuklar sizin adınıza saklanacaktır. Ancak fiyat satın almak istediğiniz günkü güncel fiyat üzerinden gerçekleştirilecektir.

  Uçak biletlerinde, opsiyon tarihiniz içerisinde herhangi bir fiyat değişikliği olması durumunda 0850 360 32 58 numaralı çağrı merkezimizi arayarak fiyat farkından etkilenmeden işlem yaptırabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Kartımdan ücret tahsil edildi, ancak henüz bir onay için SMS yada E-posta almadım.

  Çok nadiren de olsa tutar, kartınızdan bloke edilmesine rağmen bilet satışı gerçekleşmeyebilir. Bu tarz durumlarda belli bir süre içerisinde bloke tutarınız bankanız tarafından tekrar limitinize eklenecektir. Provizyon süreleri bankalara göre farklılıklar gösterebilmektedir. Blokenizin ne zaman kaldırılacağı ile ilgili bankanızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Onay e-postasının tarafınıza ulaşmamasının birçok nedeni olabilir. Tekrar işlem yapmadan önce satış işleminizin onaylanıp onaylanmadığı ile ilgili çağrı merkezimizden bilgi almanızı tavsiye ederiz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=88982
/
88982