Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Yardım Merkezi

Seyahat Kısıtlamaları
 • Sokağa çıkma yasağında seyahat edilir mi?

  29 Nisan 2021 tarihinde uygulamaya başlanacak olan tam kapanma tedbirleriyle birlikte seyahat etmek isteyen yolcularımız, seyahat izin belgesiyle seyahatlerini gerçekleştirebilecektir. Detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Seyahat izin belgesi nasıl alınır?

  Seyahat izin belgenizi Alo 199 hattını arayarak ya da e-devlet üzerinden ilgili formu doldurarak talep edebilirsiniz. İzin belgenizin onaylanma durumu tarafınıza kısa mesaj (SMS) yoluyla bildirilecektir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • 65 yaş üzeri kişiler seyahat edebilir mi?

  65 yaş ve üzeri vatandaşlar seyahat izin belgesi almak şartı ile seyahat edebilir. Seyahat izin belgesini e-devlet üzerinden temin edebilirisiniz. Seyahatler esnasında HES Kodu zorunlu olup, pozitif ya da temaslı durumundaki 65 yaş üzeri kişilerin şehirler arası seyahat etmesi mümkün değildir.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • 18 yaş altı kişiler seyahat edebilir mi?

  18 yaş altı vatandaşlar yanlarında ebeveynlerinin bulunması koşulu ile seyahat edebilirler. Seyahat esnasında maske kullanımı ve HES kodu bildirimi gibi diğer yolcuların tabi tutulduğu uygulamalar geçerli olacaktır.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Otobüsle seyahat yasak mı?

  Otobüs ile seyahat konusunda güncel bir kısıtlama bulunmamaktadır. Tam kapanma sürecinde Seyahat izin belgesi aldıktan sonra, Biletall.com’dan bilet alan yolcularımız seyahat edebileceklerdir. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Uçakla seyahat yasak mı?

  Hava yolu seyahatleri için güncel herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Tam kapanma sürecinde Seyahat izin belgesi aldıktan sonra, Biletall.com’dan bilet alan yolcularımız seyahat edebileceklerdir. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
 • Çocuklar ailesi olmadan seyahat edebilir mi?

  7-12 yaş grubunda yer alan çocuklar aktarmalı uçuşlar haricinde refakatçisi olmadan seyahat edebilmektedir. Aktarmalı uçuş yapacak olan 7-12 yaş çocuklar ya da 7 yaşından küçük yolcular refakatçi olmadan seyahat edemezler.

  Bu içeriği faydalı buldunuz mu?

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://www.biletall.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=87190
/ True
87190