Zonguldak Çaycuma Havalimanı Uçak Bileti

Havaalanı

IATA

ICAO

Zonguldak Çaycuma Havalimanı ONQ LTAS

Zonguldak Çaycuma Havalimanı Hakkında Bilgi

Batı Karadeniz Bölgesi'nin en önemli yerleri arasında yer alan Zonguldak, Karadeniz'de kıyı şehiridir. Konumundan dolayı deniz ticaretinde de önemli yer oynamaktadır. Şehrin tarihi çok eskilere dayanmaktadır.Sizde Zonguldak uçak bileti alarak güzel bir gezi planlayabilir tarihi dokuları keşfedebilirsiniz.

Kara elmas olan kömürün ana vatanı olarak bilinen Zonguldak, ülke ekonomisine olan katkısı çok büyüktür. Ayrıca Karadeniz yöresine ait yöresel lezzetler ve el işçilikli hediyelik eşyaları bulmakda mümkün.

500.000 yıllık yolcu kapasitesi olan Zonguldak Havalimanı, 1999'da açıldıkdan sonra 200'de tekrar kapatılmıştır. Bir süre sonra 2007 yılında tekrar faliyetlerine devam etmiştir. Sivil havacılık yapılan Zonguldak Havalimanı'nda dış hatlar bölümü de bulunmaktadır.

Zonguldak Havalimanı'nda vakit geçirmek isteyen yolcular için birçok alternatif bulunur. Alışveriş mağazalarından alışveriş yapabilir. Yemek için ayrılan bölümden yemek yiyebilir otuma alanlarında ücretsiz internetten faydalanabilirsiniz.

Ulaşım konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz havalimanları arasında yer almaktadır. Birden fazla ulaşım seçeneği ile ulaşım oldukça rahattır.

Taksiler ile yaklaşık 50 dakika süren bu yolculuk, konforlu ve hızlı olması açısından taksiler önemli rol oynamaktadır.

Kimseye bağlı kalmadan ulaşımı sağlamak isteyenler için araç kiralamak en güzel ulaşım aracıdır.

Her ilçesine ulaşan bir otobüs ağı vardır. Fiyatı uygun olduğu için de en çoık kullanılan toplu taşıma araçları arasında otobüsler gelmektedir.

Zonguldak Çaycuma Havalimanı Havayolları

flight
ba-favicon-white