Kampanyalar

 Bu fırsat, 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Fırsat kodu, abonelerin www.biletall.com adresinden alacaklarıuçak biletlerinde geçerlidir.
İndirim, uçak biletine ait hizmet bedeli üzerinden %40 olarak yapılacaktır.
İndirim ödeme adımında anında yapılacaktır.
Fırsat kodları tek seferlik geçerlidir.
Kampanya için tanımlanan fırsat kodları başka kampanyalar ile birleştirilemez.
CLK Boğaziçi Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından Elektrik Piyasası mevzuatına göre Serbest Tüketici olma hakkını haiz mesken tarifesi abonelerinin CLK Boğaziçi Elektrik ile 12 ay süreyle, ticarethane tarifesi abonelerinin ise 24 ay süreyle taahhütlü Elektrik Enerjisi Satış Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesini imzalamaları ve satış sözleşmesinin ilgili mevzuat kapsamında gerekli süreçlerinin tamamlanması koşulunu gerçekleştirmiş olan aboneler yararlanabileceklerdir.
CLK Boğaziçi Elektrik fırsatı, diğer fırsatlarla birleştirilemez.
Fırsat koşullarında, CLK Boğaziçi Elektrik ve Biletall.com değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
KAMPANYA'NIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.

Biletall ve Odeabank'ın iş birliği ile Biletall.com'dan satın alacağınız uçak biletlerinde %70 hizmet bedeli indirimi fırsatı! 

Kampanya Detayları:

• Bu indirimden yararlanmak için tek yapmanız gereken, Odeabank mobil uygulamasını indirmeniz.
• Size özel indirim kodunu, Odeabank mobil uygulamasında kampanya detayındaki “Kampanya kodu al” butonuna basarak alabilirsiniz.
• Kampanya kodunu kullanarak Biletall.com‘dan yapacağınız uçak bileti alışverişinize ait hizmet bedelinde anında %70 indirim kazanabilirsiniz.
• Kampanya yurtiçi/yurtdışı uçak bileti alışverişlerindeki hizmet bedellerinde geçerlidir. Biletall Mobil Uygulamaları’ndan yapılan uçak bileti alımları kampanyaya dahil değildir.
• Kampanya kodunu www.biletall.com’da uçak bileti alışverişiniz esnasında “ödeme” sayfasında bulunan “promosyon kodu” alanına yazarak kullanabilirsiniz.
• Kampanya kodu tek kullanımlık olup 14 Şubat 2016 tarihine kadar geçerlidir.
• Kampanya kodları başka bir kampanya ile birleştirilemez.
• Odeabank ve Biletall.com kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.
KAMPANYA'NIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.
www.biletall.com adresinden alacağınız uçak biletlerinde geçerlidir.
 
 İndirim hizmet bedeli üzerinden yapılacaktır.
 
 İndirim ödeme adımında anında yapılacaktır.
 
 Tüm PASSOLİG Kartlar'da geçerlidir.
KAMPANYA'NIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.

Kampanya Başlama Tarihi: 16.11.2015
Kampanya Bitiş Tarihi: 01.01.2016 
 
İş Bankası İnternet Şubesi’nde 16 Kasım - 1 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerli olan yeni fırsat kampanyası ile www.biletall.com'dan Maximum Kart veya Maximiles ile yapacağınız peşin ya da taksitli uçak bileti alışverişinize ait hizmet bedelinde anında %70 indirim fırsatı sunuluyor.
 
İş Bankası İnternet Şubesi’ne Müşteri Numarası / Kart No / TCKN ve Müşteri Şifresi ile giriş yapan müşteriler, giriş sayfasında sunulan kampanya teklifini “İstiyorum” butonuna basarak kabul ettiklerinde www.biletall.com’dan indirim sağlayacak kampanya referans numarası görüntüleniyor.
 
Kampanya referans numaranızı www.biletall.com’da  uçak bileti alışverişiniz esnasında “ ödeme ” sayfasında bulunan “ promosyon kodu ” alanına yazarak kullanabilirsiniz.
 
 
Kampanya Detayları:
 
• Kampanya referans numarasını 16 Kasım – 1 Ocak 2016 tarihleri arasında İş Bankası İnternet Şubesi ana sayfasında yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “İstiyorum” butonuna basarak alabilirsiniz.
• Referans numaranızı kullanarak Biletall.com ‘dan Maximum Kart veya Maximiles ile yapacağınız uçak bileti alışverişinize ait hizmet bedelinde anında %70 indirim kazanabilirsiniz.
• Kampanya yurtiçi/yurtdışı uçak bileti alışverişlerindeki hizmet bedellerinde geçerlidir. Biletall Mobil Uygulamaları’ndan yapılan uçak bileti alımları  kampanyaya dahil değildir.
• Kampanya referans numaranızı www.biletall.com’da uçak bileti alışverişiniz esnasında “ ödeme ” sayfasında bulunan “ promosyon kodu ” alanına yazarak kullanabilirsiniz.
• Referans numaranız tek kullanımlık olup 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.
• Kampanya kodları başka bir kampanya ile birleştirilemez.
• İş Bankası ve Biletall.com kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.

 

KAMPANYA'NIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.

GoClub kart sahiplerine özel %20-%40 oranında indirim fırsatları sizleri bekliyor...

Kampanyadan faydanalabilmek için biletall.com da ödeme ekranının hemen üzerinde bulunan "Biletinizi,size özel fırsatları görmek için tıklayın" linkini tıklayıp, size daha önce gönderilen promosyon kodunun yazılması yeterlidir. 

KAMPANYA'NIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.

Biletall.com’dan bilet satın alan müşterilerimize 2 ay ücretsiz Avea Müzik paketi hediye .

Uçak bileti ve ido bileti satın alan kullanıcılara bileti satın aldıktan 1 gün sonra, otobüs bileti satın alan yolculara ise sefer tarihinden 1 gün sonra gönderilecek şifre ile paket aktif edilecektir.

Kampanya ile ilgili detaylar aşağıdadır.

Ürün: Avea Müzik 2 Ay Ücretsiz Müzik Çalar Paketi

Kullanıcı sms ile iletilen  kodu MUZIK yazıp boşluk bırakarak promosyon kodunu yazıp 5555’e SMS gönderecektir. Örneğin: MUZIK XXCVTY  à  5555’e göndermeliler.    

-Bu işlemi yapan Avealı kullanıcılarınıza 2 ay ücretsiz faydalanacağı Avea Müzik Çalar Paketi Avea tarafından tanımlanacak, 2 ayın sonunda paket otomatik iptal olacak, kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar aylık 3,96 TL ödeyerek servisten faydalanmaya devam edebileceklerdir. (Abonelik başlatma, sonlandırma, yenileme gibi tüm bilgilendirme SMS’leri ürün altyapısından otomatik gönderiliyor olacak.)

-Müşteriler kullanım haklarının tanımlandığı bilgisini SMS ile alacak ve sonrasında Avea Müzik mobil uygulamaları ya da web sitesine girş yaparak 2 ay boyunca ücretsiz olarak sınırsız müzik dinleyebilecekler. 

Müzik Çalar Paketi’inin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

http://www.avea.com.tr/.../Muzik_Calar

http://www.aveamuzik.com/#/paketal

KAMPANYA'NIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.

 Mobil alışveriş şenliği başladı...

   ·         Kampanya, 1 Mayıs 2015 ile 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında BKM Express’e dâhil olan bankaların kartlarıyla www.biletall.com  mobil web sitesinden BKM Express ile yapılan mobil alışverişlerde geçerlidir.

·         Kampanya kapsamında; biletall.com mobil web sitesinden BKM Express ile tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk mobil alışverişe 20 TL iade verilecektir.

·         Kampanyadan şartları sağlayan ilk 15.000 kişi faydalanabilecektir.

·         Alışveriş iptali veya iadesi durumunda kampanya geçerli olmayacaktır.

·         Puan kazanımında TC kimlik numarası esas alınacak ve her kişi kampanyadan bir kere faydalanabilecektir.

·         Kampanya tarihleri içinde şartları sağlayan birden fazla işlem yapıldığında, ilk işlemin yapıldığı bankaya ait karta iade yapılacaktır.

·         Kampanyadan mevcut üyeler ve kampanya tarihlerinde yeni üye olan kullanıcılar faydalanabilir.

·         İadeler, bankalar tarafından 12 Haziran 2015 tarihine kadar yapılacaktır.

·         İade döneminde, kampanyaya hak kazanmış kartın kullanıma açık ve aktif olması gerekmektedir.

·         İade sürecinin takibi, iade hakkı kazanan kartın ait olduğu banka üzerinden takip edebilecektir.

·         Ek kartlarla yapılan alışverişlerden hak edilen iadeler, bankaların ek kart politikasına göre değişiklik gösterebilir.

·         Kampanya BKM Express ile yapılan internet alışverişlerinde geçerli değildir.

·         BKM ve Biletal A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

KAMPANYA'NIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.

 444 3 258 çağrı merkezinden yapılacak satışlar için hizmet bedeli üzerinden %40 indirim yapılacaktır.

 

KAMPANYA'NIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.

 ·         Kampanya,  03.11.2014 -31.12.2014 tarihleri arasında www.biletall.com sitesinden tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri peşin yada taksitli alışverişlerde geçerlidir.

·         Kampanya, www.biletall.com sitesinden yapılan uçak ve otobüs biletlerinde geçerlidir.

·         Metro Turizm ve Ulusoy Turizm biletlerinde kampanya geçerli değildir.

·         Kampanyadan ilk 4.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

·         Aynı üye kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı üyenin kampanyadan birden fazla yararlanması durumunda ilgili işlem iptal edilecektir.

·         Kampanya, BKM Express üyesi tüm bankaların kartlarında geçerlidir.

·         Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.

·         Kampanya, Biletall'ın iOS ve Android uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

·         BKM ve Biletall kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

Kampanya 30 TL ve üzeri bilet alımlarımda geçerlidir. Metro Turizm ve Ulusoy Turizm biletleri kampanyaya dahil değildir. 

KAMPANYA'NIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.