Southwest Airlines Uçak Bileti

Southwest Airlines

Merkez Ντάλας

Kuruluş Yılı 1967

Destinasyonlar99

Kaç Ülkeye Gidiyor?

Filo Büyüklüğü690

Southwest Airlines Hakkında Bilgi

Southwest Airlines, bir grup yatırımcı tarafından 1966 yılında Teksas eyaletinde kurulmuştur. 47. yılında 100 milyonu geçen havayolu taşımacılığı hizmeti ile rekora imza atmıştır. Southwest Airlines, Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi havayolu olarak bilinmektedir.

ABD yurt içi taşımacılığında 101 varış noktasına sahiptir. Günde en az 4000 uçuş seferi yapan firma her geçen gün ağını genişleterek hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda dünyan en büyük uçak filolarının olduğu bir uçak firmasıdır. Bu büyük taşıma uçaklarının hemen hepsinde ücretsiz internet olması ile birlikte müşterilerinin izlemek istedikleri dizi ve film arşivinin yer aldığı dokunmatik ekranlar sunulmaktadır.

Southwest Airlines uçak bileti için Biletall.com'dan rezervasyon yaptırmak mümkündür. Southwest Airlines uçak bileti fiyatları için Biletall.com'dan erkenden bilet rezervasyonu yaptırılabilmektedir. Konforlu uçuşlar ve uçak iç kabin rahatlığı ile keyifli yolculuklar yapılabilmektedir.

ABD Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılan denetlemeler, firmanın almış olduğu en büyük ve en geniş ağa sahip ödülleri sayesinde güvenlik donanımı tamdır.

Yurt içinde ve yurt dışında farklı bölgelere varış noktaları vardır. 101 yurt içi, 300'den fazla yurt dışı uçuş ağına sahiptir.

Rahatlığı ve konforu seven yolcular için özel kabinler geliştirilmiştir. Uzun yolcuklarda Southwest Airlines uçak bileti rezervasyon işlemini gerçekleştirdikten sonra yeme ve içme, kişisel ihtiyaçlar ve eğlence kabinleriyle business ve standart üyeleri keyifli yolculuklar beklemektedir.

En büyük ve en geniş ulaşım ağına sahip olan firmanın, diğer kara ulaşımları için sunmuş oldukları taşıma hizmetleri de vardır. Teksas eyaletinde düzenli olan trafik ulaşımları sayesinde hızlı yolculuklar yapılabilmektedir.

Dünyanın en gelişmiş ve en büyük uçak filosuna sahip olan ödüllü firmalar arasındadır. Uçak filo modelleriyle uçuş güzergâhı ve hava koşullarına göre farklı model uçaklar tercih edilmektedir.

Yurt içi ve yurt dışına hava taşımacılığı için farklı uçak filoları tercih ediliyor. Southwest Airlines en ucuz uçak bileti olanlar için özel araç kiralama hizmetleri sunulmuştur.

flight
ba-favicon-white