Dudullu (Ataşehir) - Erbaa Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
21 Ekim PazarErbaa Hava Durumu
23°C
Erbaa hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 51
En Çok Sefer Yapan Firma Erbaa Seyahat
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 725 km (11 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 77 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Yeni Barış Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 2

İstanbul Anadolu - Erbaa Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (21 Ekim Pazar)

08:30
100 TL

Kavacık Erbaa

08:45
100 TL

Tepeüstü Erbaa

09:00
100 TL

Sultanbeyli Erbaa

09:15
99 TL

Kavacık Erbaa

09:30
100 TL

Harem Otogarı Erbaa

09:30
99 TL

Harem Otogarı Erbaa

09:35
100 TL

Güzelyalı Erbaa

10:00
100 TL

Cevizli Erbaa

10:00
108 TL

Kaynarca Otogarı Erbaa

10:30
107 TL

Harem Otogarı Erbaa

10:45
107 TL

Güzelyalı Erbaa

13:45
133 TL

Samandıra Otogarı Erbaa

14:30
120 TL

Sultanbeyli Erbaa

14:45
120 TL

Samandıra Otogarı Erbaa

15:00
100 TL

Kartal Erbaa

16:00
80 TL

Tepeüstü Erbaa

16:31
120 TL

Sarıgazi Erbaa

17:00
80 TL

Sultanbeyli Erbaa

17:00
110 TL

Sarıgazi Erbaa

17:10
120 TL

Tepeüstü Erbaa

17:15
90 TL

Harem Otogarı Erbaa

17:15
80 TL

Kaynarca Otogarı Erbaa

17:30
120 TL

Sarıgazi Erbaa

17:30
80 TL

Kartal Erbaa

17:45
133 TL

Samandıra Otogarı Erbaa

18:00
100 TL

Kaynarca Otogarı Erbaa

18:00
77 TL

Kartal Erbaa

20:00
100 TL

Kavacık Erbaa

20:15
100 TL

Tepeüstü Erbaa

20:30
100 TL

Sultanbeyli Erbaa

20:30
120 TL

Harem Otogarı Erbaa

20:45
120 TL

Kaynarca Otogarı Erbaa

21:00
100 TL

Harem Otogarı Erbaa

21:00
79 TL

Harem Otogarı Erbaa

21:05
100 TL

Güzelyalı Erbaa

21:15
108 TL

Kavacık Erbaa

21:15
79 TL

Cevizli Erbaa

21:30
100 TL

Cevizli Erbaa

21:30
107 TL

Harem Otogarı Erbaa

21:30
108 TL

Harem Otogarı Erbaa

21:45
107 TL

Güzelyalı Erbaa

21:45
120 TL

Samandıra Otogarı Erbaa

21:45
79 TL

Kaynarca Otogarı Erbaa

22:00
108 TL

Kaynarca Otogarı Erbaa

22:00
79 TL

Güzelyalı Erbaa

22:30
100 TL

Kavacık Erbaa

22:45
100 TL

Tepeüstü Erbaa

23:00
100 TL

Sultanbeyli Erbaa

23:15
108 TL

Tepeüstü Erbaa

23:30
107 TL

Tepeüstü Erbaa

23:59
108 TL

Sultanbeyli Erbaa

Dudullu (Ataşehir) - Erbaa Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

21 Ekim 2018 Dudullu (Ataşehir) - Erbaa güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ağrı Kösedağı Turizm1120 TL13 Saat
Erbaa Seyahat15100 TL11 Saat
Erektaş Seyahat5107 TL11 Saat
Erzincan Başak Turizm3120 TL13 Saat
Lüks Erova Turizm899 TL9 Saat 10 Dakika
Lüks Erzincan Seyahat290 TL12 Saat
Metro Turizm4133 TL9 Saat 45 Dakika
Net Turizm479 TL12 Saat
Niksarkale Turizm2120 TL12 Saat
Öz Erzincanlılar480 TL13 Saat
Sıla Özlem Seyahat1100 TL10 Saat 30 Dakika
Yeni Barış Turizm2110 TL13 Saat

Dudullu (Ataşehir) Şehir Rehberi

Erbaa Şehir Rehberi

Dudullu (Ataşehir) - Erbaa Otobüs Firmaları

Dudullu (Ataşehir) Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Dudullu (Ataşehir) - Erbaa Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Erbaa OtogarıErbaa3.1 km

Dudullu (Ataşehir) - Erbaa Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Akbak Dinlenme Tesisleri Ilgaz, Çankırı
Samsun İstanbul Karayolu Dörtyol Mevkii
(Haritada Göster)
0376 416 25 19
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Paşaköy Mahallesi 2 Yol Arası Mevkii Dağkent Karşısı no:70 Metro Dinlenme Tesisleri / Bolu (Haritada Göster)
0374 255 12 10
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Gümüşova Gerede Otoyolu üstünde 66+190 Km. Ankara Yönü Yukarı Soku Mevkii / Bolu (Haritada Göster)
0374 218 26 77, 0374 217 31 42
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Ziraat Mahallesi, 18400
(Haritada Göster)
0553 387 95 76, 0376 416 11 86
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Karşıyaka Mah. Atatürk Cad. No:222
(Haritada Göster)
0366 313 80 97
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ankara Karabük Yolu, 78400 Gözlü Köyü
(Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri

Dudullu (Ataşehir) - Erbaa Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dudullu (Ataşehir) - Erbaa Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(20.10.2018 07:02:36)