Esenler (Bayrampaşa) - Giresun Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
22 Temmuz PazarEsenler (Bayrampaşa) Hava Durumu
31°C
Esenler (Bayrampaşa) hava durumu
22 Temmuz PazarGiresun Hava Durumu
23°C
Giresun hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 79
En Çok Sefer Yapan Firma Ali Osman Ulusoy
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 942 km (14 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 120 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Kanberoğlu Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 2

Esenler Otogarı - Giresun Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (22 Temmuz Pazar)

00:20
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) GİRESUN

09:00
130 TL

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

09:20
130 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

10:30
Dolu

Sefaköy GİRESUN

11:00
125 TL

İSTANBUL GİRESUN

11:20
125 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

12:00
150 TL

Aksaray(ıst) GİRESUN

12:30
150 TL

Halıcıoğlu GİRESUN

13:00
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) GİRESUN

13:00
140 TL

İSTANBUL GİRESUN

13:00
120 TL

İSTANBUL GİRESUN

13:00
140 TL

İSTANBUL GİRESUN

13:00
135 TL

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

13:20
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) GİRESUN

13:20
135 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

13:30
140 TL

Halıcıoğlu GİRESUN

14:00
Dolu

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

14:00
Dolu

İSTANBUL GİRESUN

14:05
130 TL

İSTANBUL GİRESUN

14:20
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

14:20
Dolu

Yeşilpınar GİRESUN

14:25
130 TL

Yeşilpınar GİRESUN

14:30
130 TL

İSTANBUL GİRESUN

14:30
Dolu

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

14:30
Dolu

Alibeyköy GİRESUN

14:35
140 TL

Alibeyköy GİRESUN

14:50
130 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

14:50
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

15:00
Dolu

Aksaray(ıst) GİRESUN

15:00
130 TL

İSTANBUL GİRESUN

15:30
Dolu

Halıcıoğlu GİRESUN

15:30
Dolu

İSTANBUL GİRESUN

15:30
130 TL

Halıcıoğlu GİRESUN

15:30
140 TL

İSTANBUL GİRESUN

15:30
Dolu

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

15:50
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

16:00
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) GİRESUN

16:20
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) GİRESUN

16:30
Dolu

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

16:50
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

17:00
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) GİRESUN

17:00
Dolu

İSTANBUL (SAMANDIRA) GİRESUN

17:00
Dolu

İSTANBUL GİRESUN

17:00
Dolu

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

17:00
130 TL

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

17:15
125 TL

Alibeyköy GİRESUN

17:20
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) GİRESUN

17:20
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

17:45
Dolu

Esenyurt GİRESUN

18:00
Dolu

İSTANBUL GİRESUN

18:00
Dolu

İSTANBUL GİRESUN

18:00
Dolu

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

18:20
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

18:30
Dolu

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

18:30
Dolu

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

18:45
Dolu

Alibeyköy GİRESUN

18:50
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

19:00
140 TL

İSTANBUL GİRESUN

19:00
Dolu

İSTANBUL GİRESUN

19:00
Dolu

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

19:20
130 TL

İSTANBUL(Alibeyköy) GİRESUN

19:30
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) GİRESUN

19:30
Dolu

İSTANBUL GİRESUN

19:30
Dolu

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

19:30
130 TL

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

19:45
130 TL

Alibeyköy GİRESUN

19:50
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) GİRESUN

19:50
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

20:00
Dolu

İSTANBUL GİRESUN

20:20
Dolu

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

20:30
Dolu

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

21:00
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) GİRESUN

21:00
Dolu

Alibeyköy GİRESUN

21:20
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) GİRESUN

22:30
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) GİRESUN

22:30
130 TL

İSTANBUL (Esenler) GİRESUN

22:50
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) GİRESUN

22:50
130 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) GİRESUN

23:59
130 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) GİRESUN

Esenler (Bayrampaşa) - Giresun Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

22 Temmuz 2018 Esenler (Bayrampaşa) - Giresun güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy22130 TL16 Saat
Doğu Karadeniz2130 TL16 Saat 30 Dakika
Fındıkkale Turizm3130 TL14 Saat
Kanberoğlu Turizm3120 TL14 Saat
Kaptanoğlu Seyahat6130 TL1 Saat
Lüks Karadeniz6150 TL15 Saat 30 Dakika
Metro Turizm15130 TL13 Saat 40 Dakika
Sahil Seyahat3140 TL15 Saat 30 Dakika
Sema Turizm10130 TL15 Saat 30 Dakika
Ses Turizm2140 TL1 Saat
Ulusoy Seyahat6125 TL15 Saat 30 Dakika
Yeşil Artvin1120 TL14 Saat

Esenler (Bayrampaşa) Şehir Rehberi

Giresun Şehir Rehberi

Esenler (Bayrampaşa) - Giresun Otobüs Firmaları

Esenler (Bayrampaşa) Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Esenler (Bayrampaşa) - Giresun Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Giresun OtogarıGiresun6 km
Bulancak OtogarıBulancak1 km
Espiye OtogarıEspiye1 km
Görele OtogarıGörele1 km
Keşap OtogarıKeşap12 km
Tirebolu OtogarıTirebolu1 km

Esenler (Bayrampaşa) - Giresun Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Çarşamba Metro Tesisleri Çarşamba, Samsun
Samsun Ordu Yolu 40. Km. Dalbahçe Köyü Harman Mevkii Çarşamba / Samsun (Haritada Göster)
0362 847 74 92, 0362 847 74 93
Tesis Özellikleri
Yeniköy Mah. Ordu Cad.
(Haritada Göster)
0452 811 20 29
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Erikliman Mahallesi, Sahil Sk, 28300 Yalıköy Köyü (Haritada Göster)
0454 324 74 66
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ruşenin Yeri Tesisleri İlkadım, Samsun
Çivril Mahallesi, Samsun Çorum Yolu 
(Haritada Göster)
0362 487 84 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, 55600
(Haritada Göster)
0541 620 50 15, 0362 876 58 86
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Samsun-Ordu Karayolu 61. Km Miliç Mevkii Evci, Terme, 55600 (Haritada Göster)
0362 887 82 25
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri
Kozluk Mahallesi, Samsun-Ordu Yolu, 55600 Akçay (Haritada Göster)
0544 530 28 55
Tesis Özellikleri

Esenler (Bayrampaşa) - Giresun Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Esenler (Bayrampaşa) - Giresun Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(21.07.2018 09:58:51)