İstanbul - Arsin Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
27 Eylül Perşembeİstanbul Hava Durumu
21°C
İstanbul hava durumu
27 Eylül PerşembeArsin Hava Durumu
16°C
Arsin hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 16
En Çok Sefer Yapan Firma Ali Osman Ulusoy
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 1079 km (17 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 130 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Metro Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 3

İstanbul Avrupa - Arsin Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (27 Eylül Perşembe)

11:00
135 TL

İSTANBUL (Esenler) Arsin

11:00
140 TL

İSTANBUL Arsin

11:20
135 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Arsin

11:20
140 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Arsin

12:00
150 TL

Aksaray(ıst) Arsin

12:00
130 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ARSİN

12:20
130 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ARSİN

12:30
150 TL

Halıcıoğlu Arsin

14:00
130 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ARSİN

14:20
130 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ARSİN

15:00
150 TL

Aksaray(ıst) Arsin

15:30
130 TL

İSTANBUL (Esenler) Arsin

15:30
150 TL

Halıcıoğlu Arsin

15:50
130 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Arsin

19:30
135 TL

İSTANBUL (Esenler) Arsin

19:50
135 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Arsin

İstanbul - Arsin Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

27 Eylül 2018 İstanbul - Arsin güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy6135 TL18 Saat 30 Dakika
Lüks Karadeniz4150 TL18 Saat
Metro Turizm4130 TL18 Saat 10 Dakika
Ulusoy Seyahat2140 TL17 Saat 30 Dakika

İstanbul Şehir Rehberi

Arsin Şehir Rehberi

İstanbul - Arsin Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

İstanbul - Arsin Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Akbak Dinlenme Tesisleri Ilgaz, Çankırı
Samsun İstanbul Karayolu Dörtyol Mevkii
(Haritada Göster)
0376 416 25 19
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Çarşamba Metro Tesisleri Çarşamba, Samsun
Samsun Ordu Yolu 40. Km. Dalbahçe Köyü Harman Mevkii Çarşamba / Samsun (Haritada Göster)
0362 847 74 92, 0362 847 74 93
Tesis Özellikleri
Sahil cad no: 6 Çavuşlu,Görele, 28800
(Haritada Göster)
0454 523 00 31
Tesis Özellikleri
Yeniköy Mah. Ordu Cad.
(Haritada Göster)
0452 811 20 29
Tesis Özellikleri
Ziraat Mahallesi, 18400
(Haritada Göster)
0553 387 95 76, 0376 416 11 86
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Erikliman Mahallesi, Sahil Sk, 28300 Yalıköy Köyü (Haritada Göster)
0454 324 74 66
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Karşıyaka Mah. Atatürk Cad. No:222
(Haritada Göster)
0366 313 80 97
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ruşenin Yeri Tesisleri İlkadım, Samsun
Çivril Mahallesi, Samsun Çorum Yolu 
(Haritada Göster)
0362 487 84 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, 55600
(Haritada Göster)
0541 620 50 15, 0362 876 58 86
Tesis Özellikleri
Kıyıcık Mah. Hastane Cad.
(Haritada Göster)
0462 779 20 05
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Samsun-Ordu Karayolu 61. Km Miliç Mevkii Evci, Terme, 55600 (Haritada Göster)
0362 887 82 25
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri
Kozluk Mahallesi, Samsun-Ordu Yolu, 55600 Akçay (Haritada Göster)
0544 530 28 55
Tesis Özellikleri

İstanbul - Arsin Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul - Arsin Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(26.09.2018 10:09:43)