İstanbul - Görele Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
23 Şubat Cumaİstanbul Hava Durumu
8°C
İstanbul hava durumu
23 Şubat CumaGörele Hava Durumu
8°C
Görele hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 19
En Çok Sefer Yapan Firma Ali Osman Ulusoy
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 993 km (15 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 80 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Trabzon Süzer Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 2

İstanbul Avrupa - Görele Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (23 Şubat Cuma)

11:00
105 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) GÖRELE

11:00
95 TL

İSTANBUL (Esenler) Görele

11:20
105 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) GÖRELE

11:20
95 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Görele

15:00
105 TL

Aksaray(ıst) Görele

15:30
90 TL

Halıcıoğlu Görele

15:30
90 TL

İSTANBUL (Esenler) Görele

15:50
90 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Görele

17:00
105 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) GÖRELE

17:30
100 TL

İSTANBUL Görele

18:00
105 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) GÖRELE

18:00
85 TL

İSTANBUL Görele

18:00
80 TL

İSTANBUL Görele

18:20
105 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) GÖRELE

19:00
90 TL

İSTANBUL Görele

19:30
110 TL

İSTANBUL Görele

19:30
95 TL

İSTANBUL (Esenler) Görele

19:50
95 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Görele

22:30
100 TL

İSTANBUL Görele

İstanbul - Görele Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

23 Şubat 2018 İstanbul - Görele güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy695 TL17 Saat
Fındıkkale Turizm1110 TL15 Saat
Kanberoğlu Turizm185 TL14 Saat
Lüks Karadeniz2105 TL14 Saat
Metro Turizm5105 TL16 Saat 15 Dakika
Sahil Seyahat190 TL15 Saat 30 Dakika
Trabzon Süzer Turizm180 TL17 Saat 30 Dakika
Ulusoy Seyahat2100 TL15 Saat 30 Dakika

İstanbul Şehir Rehberi

Görele Şehir Rehberi

İstanbul - Görele Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

İstanbul - Görele Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Akbak Dinlenme Tesisleri Ilgaz, Çankırı
Samsun İstanbul Karayolu Dörtyol Mevkii
(Haritada Göster)
0376 416 25 19
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Sahil cad no: 6 Çavuşlu,Görele, 28800
(Haritada Göster)
0454 523 00 31
Tesis Özellikleri
Demirciler Mahallesi, Ankara Bolu Yolu No:371, 14900 (Haritada Göster)
0374 311 62 45   
Tesis Özellikleri
Yeniköy Mah. Ordu Cad.
(Haritada Göster)
0452 811 20 29
Tesis Özellikleri
Ziraat Mahallesi, 18400
(Haritada Göster)
0553 387 95 76, 0376 416 11 86
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Erikliman Mahallesi, Sahil Sk, 28300 Yalıköy Köyü (Haritada Göster)
0454 324 74 66
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Kadılar Mahallesi, Avşar Yolu Mevki
(Haritada Göster)
0374 227 70 30
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Karşıyaka Mah. Atatürk Cad. No:222
(Haritada Göster)
0366 313 80 97
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ruşenin Yeri Tesisleri İlkadım, Samsun
Çivril Mahallesi, Samsun Çorum Yolu 
(Haritada Göster)
0362 487 84 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, 55600
(Haritada Göster)
0541 620 50 15, 0362 876 58 86
Tesis Özellikleri
Ankara Karabük Yolu, 78400 Gözlü Köyü
(Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Samsun-Ordu Karayolu 61. Km Miliç Mevkii Evci, Terme, 55600 (Haritada Göster)
0362 887 82 25
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri
Kozluk Mahallesi, Samsun-Ordu Yolu, 55600 Akçay (Haritada Göster)
0545 307 14 78
Tesis Özellikleri

İstanbul - Görele Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul - Görele Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(22.02.2018 16:47:18)