İstanbul - Ordu Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
23 Şubat Cumaİstanbul Hava Durumu
9°C
İstanbul hava durumu
23 Şubat CumaOrdu Hava Durumu
11°C
Ordu hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 34
En Çok Sefer Yapan Firma Ali Osman Ulusoy
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 887 km (14 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 80 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Kaptanoğlu Seyahat
Mola Sayısı (Tahmini) 2

İstanbul Avrupa - Ordu Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (23 Şubat Cuma)

11:00
100 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ORDU

11:00
90 TL

İSTANBUL (Esenler) ORDU

11:20
100 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ORDU

11:20
90 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) ORDU

14:00
Dolu

İSTANBUL ORDU

14:20
Dolu

Yeşilpınar ORDU

14:30
Dolu

Alibeyköy ORDU

15:00
90 TL

İSTANBUL ORDU

15:30
85 TL

Halıcıoğlu ORDU

15:30
85 TL

İSTANBUL (Esenler) ORDU

15:50
85 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) ORDU

17:00
100 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ORDU

17:00
100 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ORDU

17:20
100 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ORDU

17:30
90 TL

İSTANBUL ORDU

18:00
80 TL

İSTANBUL ORDU

18:00
80 TL

İSTANBUL ORDU

18:15
100 TL

Esenyurt ORDU

18:30
90 TL

İSTANBUL ORDU

18:30
90 TL

İSTANBUL (Esenler) ORDU

18:50
90 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) ORDU

19:00
80 TL

İSTANBUL ORDU

19:30
100 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ORDU

19:30
90 TL

İSTANBUL ORDU

19:30
90 TL

İSTANBUL (Esenler) ORDU

19:30
85 TL

İSTANBUL ORDU

19:45
85 TL

Alibeyköy ORDU

19:50
100 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ORDU

19:50
90 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) ORDU

19:55
100 TL

Gazi mh ORDU

20:00
95 TL

İSTANBUL ORDU

22:30
90 TL

İSTANBUL ORDU

22:30
90 TL

İSTANBUL (Esenler) ORDU

22:50
90 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) ORDU

Ordu Hakkında Kısa Bilgi

İstanbul  - Ordu

Türkiye’nin en kalabalık 30.şehri olan Ordu, kendine has yapısı ile Karadeniz kültürünün en güzel alanlarına ev sahipliği yapan şehirlerden biri. İstanbul – Ordu otobüs seferleri ise sayı bakımından son zamanlarda daha çok arttı. Bunun yanı sıra İstanbul – Ordu bilet fiyatları da erken alındığında önemli indirimlere sahip olabiliyor.

750 bin kişilik nüfusu ile şirin bir Karadeniz şehri olan Ordu, tertemiz havası ile İstanbul’un yoğun gürültüsünden ve kirliliğinden kurtulmak isteyenlere çok iyi gelecek. Bunun için de İstanbul – Ordu otobüs seferi araştırması yapabilir ve size en uygun bileti alarak hemen yola çıkabilirsiniz.

İstanbul – Ordu Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

İstanbul’dan Ordu’ya gidecek olan kişilerin mutlaka servis imkanlarına göz atması gerekiyor. Çünkü şehrin otogarı, merkeze oldukça uzak. Şehir içerisinde yer alan merkeze erişmek için de mutlaka servisleri takip etmelisiniz. Bunun için de yolcusu olduğunuz firma görevlilerinden yardım isteyebilirsiniz. Diğer yandan yolcular, yerlerini iyice belirledikten sonra internet biletlerini kontrol edebilir. Sonrasında da işlemlere başlayabilirsiniz.

Ordu’da Ulaşım Nasıldır?

Ordu, genel olarak baktığımızda küçük bir şehir. Plansız yerleşme ise Karadeniz’in klasik coğrafi koşulları nedeniyle dikkat çekiyor. Karadeniz kıyı şeridinde boydan boya sıralanan bir şehir olan Ordu, bütün bir bölümü gezilebilecek imkanlara sahiptir. Bu aşamada Ordu, ulaşımı kolay olan bir il. Şehir içerisinde dolmuşlar ve belediye otobüsleri gidilecek yere ulaşılmasını sağlıyor.

Ordu’da Gezilecek Yerler

Özellikle doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehir olan Ordu, pek çok gezilecek alana sahip. Birbirinden güzel yaylaları ile birlikte şehrin en yüksek noktasında yer alan Ordu Tepesine çıkarak eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Perşembe yaylası, Yason Burnu, Etnografya Müzesi, Çambaşı Kayak Merkezi ve Yoroz Kent Ormanı mutlaka görülmeli.

Ordu’da Ne Yenir? Neler Meşhur?

Ordu için tam bir fındık cenneti denilebilir. Dağ çileği, incir reçeli, mısır unu helvası, dut pekmezi, ayva reçeli, cevizli hela, fındıklı burma tatlısı, pekmesli mısır helvası gibi tatlılar Ordu’da mutlaka denenmelidir. Görüldüğü üzere tatlı kültürü burada son derece gelişmiştir.

İstanbul - Ordu Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

23 Şubat 2018 İstanbul - Ordu güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy1090 TL15 Saat
Fındıkkale Turizm290 TL13 Saat 30 Dakika
Kanberoğlu Turizm180 TL13 Saat 30 Dakika
Kaptanoğlu Seyahat380 TL12 Saat
Lüks Karadeniz290 TL17 Saat 30 Dakika
Metro Turizm7100 TL14 Saat 30 Dakika
Sahil Seyahat180 TL14 Saat 30 Dakika
Sema Turizm4100 TL14 Saat 30 Dakika
Trabzon Süzer Turizm180 TL14 Saat 30 Dakika
Ulusoy Seyahat390 TL14 Saat 30 Dakika

İstanbul Şehir Rehberi

Ordu Şehir Rehberi

İstanbul - Ordu Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

İstanbul - Ordu Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Akbak Dinlenme Tesisleri Ilgaz, Çankırı
Samsun İstanbul Karayolu Dörtyol Mevkii
(Haritada Göster)
0376 416 25 19
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Demirciler Mahallesi, Ankara Bolu Yolu No:371, 14900 (Haritada Göster)
0374 311 62 45   
Tesis Özellikleri
Yeniköy Mah. Ordu Cad.
(Haritada Göster)
0452 811 20 29
Tesis Özellikleri
Ziraat Mahallesi, 18400
(Haritada Göster)
0553 387 95 76, 0376 416 11 86
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Kadılar Mahallesi, Avşar Yolu Mevki
(Haritada Göster)
0374 227 70 30
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Karşıyaka Mah. Atatürk Cad. No:222
(Haritada Göster)
0366 313 80 97
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ruşenin Yeri Tesisleri İlkadım, Samsun
Çivril Mahallesi, Samsun Çorum Yolu 
(Haritada Göster)
0362 487 84 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, 55600
(Haritada Göster)
0541 620 50 15, 0362 876 58 86
Tesis Özellikleri
Ankara Karabük Yolu, 78400 Gözlü Köyü
(Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Samsun-Ordu Karayolu 61. Km Miliç Mevkii Evci, Terme, 55600 (Haritada Göster)
0362 887 82 25
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri
Kozluk Mahallesi, Samsun-Ordu Yolu, 55600 Akçay (Haritada Göster)
0545 307 14 78
Tesis Özellikleri

İstanbul - Ordu Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul - Ordu Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(22.02.2018 07:08:26)