İstanbul - Terme Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
23 Şubat Cumaİstanbul Hava Durumu
8°C
İstanbul hava durumu
23 Şubat CumaTerme Hava Durumu
11°C
Terme hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 42
En Çok Sefer Yapan Firma Metro Turizm
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 797 km (12 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 70 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Kaptanoğlu Seyahat
Mola Sayısı (Tahmini) 2

İstanbul Avrupa - Terme Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (23 Şubat Cuma)

00:20
95 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TERME

11:00
85 TL

İSTANBUL (Esenler) Terme

11:00
95 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TERME

11:20
85 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Terme

11:20
95 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TERME

14:00
Dolu

İSTANBUL Terme

14:20
Dolu

Yeşilpınar Terme

14:30
Dolu

Alibeyköy Terme

14:30
90 TL

KIRAÇ TERME

15:00
85 TL

İSTANBUL Terme

15:30
80 TL

Halıcıoğlu Terme

15:30
80 TL

İSTANBUL (Esenler) Terme

15:50
80 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Terme

16:00
90 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TERME

16:25
90 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TERME

17:00
95 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) TERME

17:30
80 TL

İSTANBUL Terme

18:00
80 TL

İSTANBUL Terme

18:00
80 TL

İSTANBUL Terme

18:00
95 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TERME

18:15
100 TL

Esenyurt Terme

18:15
90 TL

SİLİVRİ TERME

18:20
95 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TERME

18:30
80 TL

İSTANBUL Terme

18:30
85 TL

İSTANBUL (Esenler) Terme

18:50
85 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Terme

19:00
75 TL

İSTANBUL Terme

19:00
75 TL

İSTANBUL Terme

19:00
95 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TERME

19:20
95 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TERME

19:30
90 TL

İSTANBUL Terme

19:30
85 TL

İSTANBUL (Esenler) Terme

19:30
75 TL

İSTANBUL Terme

19:45
75 TL

Alibeyköy Terme

19:50
85 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Terme

19:55
100 TL

Gazi mh Terme

20:30
90 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TERME

20:50
90 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) TERME

22:30
80 TL

İSTANBUL Terme

22:30
85 TL

İSTANBUL (Esenler) Terme

22:50
85 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Terme

23:59
95 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) TERME

İstanbul - Terme Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

23 Şubat 2018 İstanbul - Terme güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy1085 TL13 Saat 30 Dakika
Fındıkkale Turizm280 TL11 Saat
Kanberoğlu Turizm180 TL11 Saat
Kaptanoğlu Seyahat375 TL11 Saat
Lüks Karadeniz285 TL17 Saat 30 Dakika
Metro Turizm1595 TL10 Saat 40 Dakika
Sahil Seyahat175 TL12 Saat
Sema Turizm4100 TL12 Saat
Trabzon Süzer Turizm180 TL12 Saat
Ulusoy Seyahat380 TL12 Saat

İstanbul Şehir Rehberi

Terme Şehir Rehberi

İstanbul - Terme Otobüs Firmaları

İstanbul Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

İstanbul - Terme Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Akbak Dinlenme Tesisleri Ilgaz, Çankırı
Samsun İstanbul Karayolu Dörtyol Mevkii
(Haritada Göster)
0376 416 25 19
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Demirciler Mahallesi, Ankara Bolu Yolu No:371, 14900 (Haritada Göster)
0374 311 62 45   
Tesis Özellikleri
Ziraat Mahallesi, 18400
(Haritada Göster)
0553 387 95 76, 0376 416 11 86
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Kadılar Mahallesi, Avşar Yolu Mevki
(Haritada Göster)
0374 227 70 30
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Karşıyaka Mah. Atatürk Cad. No:222
(Haritada Göster)
0366 313 80 97
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ruşenin Yeri Tesisleri İlkadım, Samsun
Çivril Mahallesi, Samsun Çorum Yolu 
(Haritada Göster)
0362 487 84 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, 55600
(Haritada Göster)
0541 620 50 15, 0362 876 58 86
Tesis Özellikleri
Ankara Karabük Yolu, 78400 Gözlü Köyü
(Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Samsun-Ordu Karayolu 61. Km Miliç Mevkii Evci, Terme, 55600 (Haritada Göster)
0362 887 82 25
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri
Kozluk Mahallesi, Samsun-Ordu Yolu, 55600 Akçay (Haritada Göster)
0545 307 14 78
Tesis Özellikleri

İstanbul - Terme Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul - Terme Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(22.02.2018 19:43:31)