Erzurum - Borçka Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
22 Temmuz PazarErzurum Hava Durumu
25°C
Erzurum hava durumu
22 Temmuz PazarBorçka Hava Durumu
24°C
Borçka hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 5
En Çok Sefer Yapan Firma Yeşil Artvin
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 220 km (3 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 45 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Yeşil Artvin
Mola Sayısı (Tahmini) 1

Erzurum - Borçka Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (22 Temmuz Pazar)

07:00
45 TL

ERZURUM Borçka

10:00
45 TL

ERZURUM Borçka

11:30
45 TL

ERZURUM Borçka

14:30
45 TL

ERZURUM Borçka

17:30
45 TL

ERZURUM Borçka

Erzurum - Borçka Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

22 Temmuz 2018 Erzurum - Borçka güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Cesur Bingöl Seyahat145 TL3 Saat
Yeşil Artvin445 TL4 Saat

Erzurum Şehir Rehberi

Borçka Şehir Rehberi

Erzurum - Borçka Otobüs Firmaları

Erzurum Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Erzurum - Borçka Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Aşkale OtogarıAşkale1.4 km
Horasan OtogarıHorasan1 km
Pasinler OtogarıPasinler1 km

Erzurum - Borçka Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Ak Özdemir Dinlenme Tesisleri, Ağrı yolu 15.km, 25060 (Haritada Göster)
0442 677 23 10 , 0533 354 84 09
Tesis Özellikleri
Erzurum Pasinler Yolu 23. Km.
(Haritada Göster)
0442 677 23 53
Tesis Özellikleri

Erzurum - Borçka Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Erzurum - Borçka Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(21.07.2018 10:05:50)