İstanbul Anadolu - Amasya Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
Günlük Sefer Sayısı 104
En Çok Sefer Yapan Firma Erbaa Seyahat
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 654 km (10 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 70 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Net Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 2

İstanbul Anadolu - Amasya Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (23 Ocak Çarşamba)

00:00
90 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

00:15
90 TL

Güzelyalı Amasya

00:45
115 TL

Samandıra Otogarı Amasya

04:30
100 TL

Kartal Amasya

05:00
Dolu

Kartal Amasya

08:30
100 TL

Kavacık Amasya

08:45
100 TL

Tepeüstü Amasya

09:00
100 TL

Sultanbeyli Amasya

09:25
95 TL

Harem Otogarı Amasya

09:30
100 TL

Harem Otogarı Amasya

09:30
120 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

09:35
100 TL

Güzelyalı Amasya

10:00
90 TL

Cevizli Amasya

10:30
110 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

10:30
95 TL

Sultanbeyli Amasya

11:00
89 TL

Harem Otogarı Amasya

11:00
100 TL

Harem Otogarı Amasya

11:15
89 TL

Güzelyalı Amasya

11:30
100 TL

Harem Otogarı Amasya

12:00
100 TL

Harem Otogarı Amasya

12:30
110 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

13:30
100 TL

Sultanbeyli Amasya

13:45
100 TL

Harem Otogarı Amasya

13:45
110 TL

Samandıra Otogarı Amasya

14:00
100 TL

Harem Otogarı Amasya

14:00
80 TL

Tepeüstü Amasya

14:00
150 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

14:15
100 TL

Sultanbeyli Amasya

14:30
80 TL

Sultanbeyli Amasya

14:45
110 TL

Samandıra Otogarı Amasya

15:00
100 TL

Sultanbeyli Amasya

15:15
80 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

15:30
80 TL

Kartal Amasya

17:00
120 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

17:00
90 TL

İçmeler Amasya

17:00
110 TL

Sultanbeyli Amasya

17:10
80 TL

Tepeüstü Amasya

17:15
90 TL

Ataşehir Dudullu Otogarı Amasya

17:30
90 TL

Sarıgazi Amasya

17:30
90 TL

Sultanbeyli Amasya

17:30
90 TL

Sarıgazi Amasya

17:30
100 TL

Ataşehir Dudullu Otogarı Amasya

17:45
110 TL

Samandıra Otogarı Amasya

18:00
80 TL

Kartal Amasya

18:00
90 TL

Kartal Amasya

18:15
100 TL

Kartal Amasya

18:30
110 TL

Harem Otogarı Amasya

19:00
80 TL

Harem Otogarı Amasya

20:00
100 TL

Kavacık Amasya

20:00
100 TL

Tepeüstü Amasya

20:00
95 TL

Harem Otogarı Amasya

20:15
100 TL

Tepeüstü Amasya

20:15
120 TL

Samandıra Otogarı Amasya

20:30
99 TL

Harem Otogarı Amasya

20:30
95 TL

Sultanbeyli Amasya

20:30
120 TL

Sarıgazi Amasya

20:45
109 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

21:00
100 TL

Harem Otogarı Amasya

21:00
80 TL

Ataşehir Dudullu Otogarı Amasya

21:00
90 TL

Cevizli Amasya

21:00
110 TL

Samandıra Otogarı Amasya

21:00
90 TL

Tepeüstü Amasya

21:00
120 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

21:01
90 TL

Sultanbeyli Amasya

21:05
100 TL

Güzelyalı Amasya

21:15
100 TL

Tepeüstü Amasya

21:15
100 TL

Kavacık Amasya

21:15
115 TL

Samandıra Otogarı Amasya

21:15
100 TL

Maltepe Amasya

21:15
90 TL

Sarıgazi Amasya

21:30
90 TL

Cevizli Amasya

21:30
89 TL

Harem Otogarı Amasya

21:30
90 TL

Harem Otogarı Amasya

21:30
100 TL

Harem Otogarı Amasya

21:30
70 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

21:30
130 TL

Maltepe Amasya

21:30
90 TL

Pendik Amasya

21:30
95 TL

Harem Otogarı Amasya

21:31
90 TL

Cevizli Amasya

21:35
90 TL

Kartal Amasya

21:45
89 TL

Güzelyalı Amasya

21:45
90 TL

Cevizli Amasya

21:45
115 TL

Samandıra Otogarı Amasya

21:45
70 TL

Güzelyalı Amasya

21:45
120 TL

Güzelyalı Amasya

21:45
90 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

21:50
90 TL

Güzelyalı Amasya

22:00
100 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

22:00
100 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

22:00
100 TL

Tepeüstü Amasya

22:00
80 TL

Güzelyalı Amasya

22:00
130 TL

Harem Otogarı Amasya

22:01
100 TL

Harem Otogarı Amasya

22:15
100 TL

Güzelyalı Amasya

22:25
98 TL

Harem Otogarı Amasya

22:30
100 TL

Kavacık Amasya

22:30
130 TL

Kaynarca Otogarı Amasya

22:45
100 TL

Tepeüstü Amasya

22:45
115 TL

Samandıra Otogarı Amasya

23:00
100 TL

Sultanbeyli Amasya

23:15
100 TL

Kavacık Amasya

23:30
89 TL

Tepeüstü Amasya

23:30
100 TL

Harem Otogarı Amasya

23:30
100 TL

Sultanbeyli Amasya

İstanbul Anadolu - Amasya Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

23 Ocak 2019 İstanbul Anadolu - Amasya güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ağrı Kösedağı Turizm180 TL11 Saat
Doğuş Iğdır Turizm2100 TL11 Saat
Erbaa Seyahat14100 TL11 Saat
Erektaş Seyahat589 TL10 Saat
Erzincan Başak Turizm380 TL11 Saat
Esadaş290 TL9 Saat 15 Dakika
Gülen Turizm180 TL11 Saat
Iğdırlı Turizm8120 TL11 Saat
Lider Ağrı Doğuş Turizm1100 TL11 Saat
Lüks Amasya İtimat Turizm790 TL11 Saat
Lüks Barış Turizm290 TL10 Saat
Lüks Erova Turizm6100 TL10 Saat
Metro Turizm7115 TL7 Saat 45 Dakika
Mis Amasya3100 TL10 Saat
Net Turizm680 TL10 Saat
Niksarkale Turizm299 TL10 Saat
Öz Erzincanlılar480 TL11 Saat
Sıla Özlem Seyahat2100 TL9 Saat 30 Dakika
Tokat İmparator Turizm3110 TL9 Saat
Tokat Kale Seyahat990 TL11 Saat
Tokat Seyahat795 TL10 Saat 30 Dakika
Tokat Yıldızı5120 TL10 Saat 30 Dakika
Turgut Reis1150 TL11 Saat
Yeni Barış Turizm3110 TL11 Saat

İstanbul Anadolu Şehir Rehberi

Amasya Şehir Rehberi

İstanbul Anadolu - Amasya Otobüs Firmaları

İstanbul Anadolu Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

İstanbul Anadolu - Amasya Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Amasya OtogarıAmasya1,5 km
Merzifon OtogarıMerzifon1.2 km
Taşova OtogarıAmasya1.5 km

İstanbul Anadolu - Amasya Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Akbak Dinlenme Tesisleri Ilgaz, Çankırı
Samsun İstanbul Karayolu Dörtyol Mevkii
(Haritada Göster)
0376 416 25 19
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Aytur Dinlenme Tesisleri
Demirciler Mahallesi, Karabük Samsun Yolu 25. Km 14900 Gerede/Bolu (Haritada Göster)
(0374)-318-68-90
Tesis Özellikleri
Hatipköy Mahallesi, Kemal Çelebi Cd. No:1, 41100 İzmit/Kocaeli (Haritada Göster)
(0262)-226-49-95
Tesis Özellikleri
Paşaköy Mahallesi 2 Yol Arası Mevkii Dağkent Karşısı no:70 Metro Dinlenme Tesisleri / Bolu (Haritada Göster)
0374 255 12 10
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Gümüşova Gerede Otoyolu üstünde 66+190 Km. Ankara Yönü Yukarı Soku Mevkii / Bolu (Haritada Göster)
0374 218 26 77, 0374 217 31 42
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Ankara - İstanbul Otoyolu (Gümüsova-Gerede 106+097 Km.) Dörtdivan / Gerede / BOLU (Haritada Göster)
0374 331 30 42
Tesis Özellikleri
D.100 Karabük Samsun Yolu Kapaklı Köyü No:68 Gerede/Bolu (Haritada Göster)
(0374) 326 10 10
Tesis Özellikleri
Demirciler Mahallesi, Ankara Bolu Yolu No:371, 14900 (Haritada Göster)
0374 311 62 45   
Tesis Özellikleri
Ziraat Mahallesi, 18400
(Haritada Göster)
0553 387 95 76, 0376 416 11 86
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Kadılar Mahallesi, Avşar Yolu Mevki
(Haritada Göster)
0374 227 70 30
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Karşıyaka Mah. Atatürk Cad. No:222
(Haritada Göster)
0366 313 80 97
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ankara Karabük Yolu, 78400 Gözlü Köyü
(Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri

İstanbul Anadolu - Amasya Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul Anadolu - Amasya Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(22.01.2019 10:49:49)