Artvin Otogarı
Artvin Terminali 2010 yılında hizmete girmiştir. Şehrin nüfusuna ve gelen turist sayısına bakılarak küçük bir otogarın yeterli olacağı düşünülmüş ve bu yüzdende küçük bir otogar yapılmıştır. 1.500 metrekare kapalı, 2 bin 500 metrekare açık alan olmak üzere toplam 4 bin metrekaredir.

Artvin Otogarı

Erzurum Caddesi No:9, 08000 Artvin Merkez/Artvin

Merkeze Uzaklık: 6 KM

Otogar Galerisi

Şehir Merkezinden Artvin Terminaline Nasıl Ulaşırım?

Şehir merkezinden Artvin Terminaline ulaşım diğer otogarlara nazaran daha zordur. Şehrin yapısı ve ihtiyaç doğrultusunda ulaşım konusunda hamleler yapılmamıştır. Ulaşım aracı olarak genelde ticari taksiler ve şehir içi kooperatif minibüsleri kullanılmaktadır.


Artvin Terminalinde Beklerken Nasıl Vakit Geçirebilirim?

Artvin Terminali ufak olmasına rağmen bütün ihtiyaçlar düşünülmüştür. Artvin Terminalinde beklerken Artvin’in yöresel lezzetlerini tadabileceğiniz lokantalar, bir şeyler içebileceğiniz büfe ve kafeler bulunmaktadır. Pastaneden poğaça, simit gibi aperatif gıdalar alabileceğiniz gibi bekleme salonunda otobüsünüzün gelmesini de bekleyebilirsiniz.


Artvin Terminalinde Neler Var?

Artvin Terminali küçük ama tam kapasite işlem gören bir terminaldir. Diğer otogarlarda olan her şey neredeyse mevcuttur. Küçük olduğu için temizliği de sürekli kontrol altındadır bu yüzden tuvaletleri vs. gayet temizdir. 6 tane yazıhane bulunan Artvin Terminalinde bazı otobüs firmaları aynı yazıhaneden hizmet vermektedir. İçerisinde ki kafe, lokanta ve büfeleriyle de yemek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Artvin Otogarı Nerede?

Artvin Otogarı İçinde Bulunan Otobüs Firmaları