Mersin Seyahat Otobüs Bileti

Mersin Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  28 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1987
 • KURUCU
  Übeyt Karayel

Mersin Seyahat Hakkında

Türkiye'nin her yerinden sevgi taşıyoruz sloganı ile 1978 yılından bu yana yollarda olan Mersin Seyahat, en kaliteli ve en iyi hizmetleri sunma hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Yüksek kalite standartları ile her yolcusuna VİP hizmetler sunan firma, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için kaliteli hizmetler sunmaktadır. Her zaman için müşterilerinin haklarına ve zamanlarına saygılı olarak hizmetler sunulmakta ve çalışanlarını tatmin etmenin veriminin farkında olarak sorumluluklarını her daim yerine getirmektedir. İnsanlığa çevreye hatta evrensel tüm değerlere saygı ve sorumluluklarının bilincinde olarak konfor, rahat ve keyifli bir yolculuk için firma sürekli kendini yenilemektedir. Akdeniz bölgesinin en prestijli firmaları arasında yer almakta, geçmişten gelen deneyimlerini günümüzde kalite ve konfor olarak yansıtmaktadır.

Mersin Seyahat'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Yolcuların emniyet ve güven içerisinde seyahatlerini sağlamak Mersin Seyahat firmasının ilkeleri arasında yer alıyor. Bu amaç doğrultusunda sürekli kendini yenileyen firmayı tercih etmek için beş önemli sebep bulunuyor.

 1. Hatasız bir şekilde hizmetlerini sürdürmek amacı ile her yolculuk öncesinde gerekli kontroller ve düzenlemeler yapılmaktadır.
 2. Hijyenik özellikler düzenli olarak kontrol edilmekte ve her yolculuk o anki yolculara özel olarak hazırlanmaktadır.
 3. Hem ulusal, hem de uluslar arası yolculuklarda mükemmele ulaşmak adına kaliteli ve sürekli iyileşme çabaları ile hizmetlerindeki kaliteyi her gün bir adım ileri taşımaktadır.
 4. Mersin Seyahat tüm ilişkilerinde içten, dürüst ve saygılı olmaktadır. Bu yapı firmanın genelini kapsamaktadır.
 5. Araç donanımları konforlu bir seyahat sağlarken, sunulan ikramlarla da tüm ihtiyaçlar birebir karşılanmaktadır.

Mersin Seyahat özel Terminalleri

Akdeniz ve Ege başta olmak üzere Marmara bölgesi dahil ülkemizin batı kesiminin tamamında temsilcilikleri bulunan Mersin Seyahat, her geçen gün güzergahları içerisine yenilerini eklemektedir. Bu nedenle yolcuların farklı illerden firmaya ulaşımı çok daha pratik olmaktadır.

 • Mersin Merkez Şube ( Adres: şehirlerarası otobüs terminali) ( Tel: 0 324 238 2222)
 • Ankara Şube ( Adres: Ankara otogarı Aşti yazıhanesi no: 52 Peron: 45) ( Tel: 0 312 425 4629)
 • İstanbul Esenler Şube ( Adres: Esenler otogarı Peron: 8) (Tel: 0212 658 1800)
 • İzmir Şube (Adres: Merkez otogarı yazıhane no: 7) ( Tel: 0 232 472 0714-15)
 • Antalya Şube ( Adres: Otogar) ( Tel: 0 242 331 1004)

Mersin Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

2+1 araç modelleri de yollarda hizmetler sunmaktadır. Koltuk aralıkları oldukça geniş olan Mersin Seyahat otobüs iç donanımları içerisinde yolcuların rahat etmesi açısından her detay düşünülmüştür. Uzun yol seyahatlerinde yolcuların daima konforunun sağlanmasının yanında emniyet ve güvenlik açısından da farklı özellikler bulunmaktadır. Yolcuların kendi güvenlikleri açısından emniyet kemeri takmalarının gerekliliği konusunda her yolculuk öncesinden bilgiler sunulmaktadır. Karayolu taşıma mevzuatı gereğince 6 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için özel indirimler de söz konusudur.

Mersin Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Mersin seyahat kanunlara göre otobüs saatinin 24 saat öncesinde yapılacak bilet iptali müracaatlarında ücretin tamamını iade etmektedir. Bilet satış noktalarına giderek ya da online şubeleri kullanarak iptal ya da biletlerinizdeki tarih değişikliği işlemlerini çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Seferlerde oluşabilecek aksaklıklar nedeni ile yaşanacak değişiklikler ise yolculara anında mesaj ya da telefonları aracılığı ile bildirilmektedir.

bus
ba-favicon-white