Bilecik Otogarı
Bilecik şehrinin yaklaşık 204 bin nüfusu vardır ve bu nüfusun şehir dışına ulaşımını Bilecik Otogarı karşılar. Şehrin nüfusunun az olması ve çevresinde bulunan Bursa, Sakarya, Eskişehir, Kütahya ve Bolu gibi büyük illerin kendi otogarı olduğu için büyük bir otogar yapılmamıştır. Otogar yenilenme ihtiyacı da duymamıştır. Aslında bu şehrin ulaşımını engellediği için gelişmesini de engellemektedir. Otogarda bir tanede yerli firma hizmet vermektedir.

Bilecik Otogarı

Ertuğrulgazi Mh. Atatürk Bulv. Bilecik/Merkez

Merkeze Uzaklık: 6 KM

Otogar Galerisi

Şehir Merkezinden Bilecik Otogarına Nasıl Ulaşırım?

Bilecik Otogarı, Bilecik Merkeze çok yakın olduğu için ulaşım oldukça kolaydır. Hatta Bilecik Otogarına yürüyerek bile ulaşabilirsiniz. Yürümek istemiyorsanız Bilecik Otogarından geçen taşıtlarda bulunmaktadır. Aynı zamanda taksi ile de gelebilirsiniz.

Bilecik Otogarında Beklerken Nasıl Vakit Geçirebilirim?

Bilecik Otogarı küçük olduğu aynı zamanda da fazla yolcu sirkülasyonuna sahip olmadığı için size bekleme sırasında pek alternatif sunmamaktadır. Fakat otogar merkeze çok yakın olduğu ve çevresinde yerleşim olduğu için bekleme süreniz uzun ise şehir merkezinde gezebilirsiniz. Merkezde bulunan kafelerde ve restoranlarda yemek yiyebilirsiniz.

Bilecik Otogarında Neler Var?

Bilecik otogarı eski bir otogar ve yenilenmemiş bir otogardır. Şehrin yapısıyla doğru orantılı olarak küçük olduğu Bilecik Otogarı diğer otogarlar göre pek gelişmemiştir. İçinde firmaların yazıhaneleri ve tuvaletler ulunmaktadır Bilecik Otogarında altı tane firma yazıhanesi bulunmaktadır.

Bilecik Otogarı Nerede?

Bilecik Otogarı İçinde Bulunan Otobüs Firmaları