Buzlu Turizm Otobüs Bileti

Buzlu Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  119 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2009
 • KURUCU
  Ceylan Buzlu

Buzlu Turizm Hakkında

Kurumsal prensipler ile faaliyete başlayan Buzlu Turizm, adını ilk kez 2009 senesinde Eskişehir'de duyurmuştur. Bulunduğu statü itibari ile sektör içerisinde yolcuların çok fazla tercih ettiği firmalardan birisidir. çağcıl ve modern hizmetleri olan alanında uzman personeli ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yoluna devam etmektedir. Firma tercih edilen bölgeye sürüş güvenliğinin bilincinde olarak konforlu ulaşımı destekleyen uygun fiyat içerikleri ile de yerini korumaktadır. Firma tüm otobüs içi dizaynını temizlik ve bakım disiplin önceliği ile rahatlığı da en üst seviyeye çıkartmaktadır. Buzlu Turizm otobüs bileti alarak, konforlu ve keyifli yolculuklar için tasarlanan koltuk arkası emniyet kemeri, dergi ve kitap okunmasına yardımcı lamba, kulaklıklar bulunmakta olup tv. Ekranı ile film veya müzik dinleyebilirsiniz.

Buzlu Turizm Tercih Etmek için 5 önemli Sebep

Tüm otobüs firmaları içerisinde misyon nitelikleri ile hizmet sunumları misafirlerinin ilgisini çekmektedir. Firmanın Buzlu Turizm bileti ayrıcalıklarından yararlanılması için 5 en önemli nedenleri;

 1. Konforlu ve güvenli ulaşım sağlaması
 2. Müşterilerinin ulaşımında memnuniyet prensibi ile ikramları ve otobüs içi hizmeti
 3. Oluşan problemleri kurumsal hizmet anlayışı ile çözüm getirmesi
 4. Otobüs içi temizliğine önem verilmesi
 5. Yasal kurallara bağlı uzman kadrosunun güler yüzlü hizmetleri

Buzlu Turizm özel Terminalleri

Firmanın özel terminali olmamakla beraber, Merkezi şehirlerin otobüs terminal alanlarında kendine ait peronlardan bilet alıcılarına hizmet vermektedir. Bu kapsamda bilet tedariki hem peron içlerinden hem de internet üzerinden online hizmet ile sunulmaktadır.

Buzlu Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Firmanın ‘gelecek taşıyoruz' prensibiyle yola çıkması ile 40 tane otobüsü ve 300'e yakında bilet satış noktası bulunmaktadır. Otobüs içinde konfor ve rahat seyahat düşünülmesinin yanı sıra detaylı çalışmalar ile yeme, içme ikramlarıyla sadece müşterilerinin memnuniyeti için yapılandırılmıştır. Otobüs filosunda ise Man, Travego, Setra, Neoplen yer almaktadır.

Buzlu Turizm Bilet İptal Prosedürü

Otobüslerin kalkış saatinden 12 - 24 saat öncesinde alınan biletler üzerinde değişiklik veya iptal edilebilmektedir. Bu konuda yazıhanelere giderek ya da çağrı merkezi telefonlarından arayarak, profesyonel yardım alabilirsiniz. Otobüs hareket saatinde hiçbir değişiklik ve bilet iptal işlemleri yapılmamaktadır.

bus
ba-favicon-white