1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Nelson

Nelson Uçak Bileti

Nelson Para Birimi
Yeni Zelanda Doları (NZD)
Nelson Zaman Dilimi
GMT +12
Nelson Şehri En İyileri
Sahiller, Founders Heritage, Kivi

En Ucuz Nelson Varışlı Uçak Seferleri

İstanbul - Nelson
Türk Hava Yolları
19 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Nelson Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Nelson Havaalanları
Ülke Kodu
NZ
Priz Voltajı ve Tipi
230v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
3,30 NZD
Yemek Fiyatı
18,23 NZD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
4 NZD

Nelson’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Aralık
En Ucuz Gün
Cuma
En İyi Mevsim
Kış
En İyi Ay
Ocak

Kış aylarında gezmeye müsait olan Nelson şehri, kış aylarında ısı dengelenmesi yaşamaktadır. Aralık aylarında yağışların azalması ve ısının biraz daha ön plana çıkması yolcuların tercihini değiştirmektedir. Nelson İstanbul uçak bileti fiyatları konusunda araştırma yapan kişilerin aralık ayında alacakları biletler daha uygun fiyatlıdır. Nelson İstanbul uçak biletleri en çok ocak ayında alınmaktadır. Bunun sebebiyse ocak ayındaki ısı dengelenmesinden ve sezonun açılmasından kaynaklanmaktadır. Nelson İstanbul arası uçakla kaç saat diye araştırma yapan kişilerin cuma günlerinde alacakları biletler daha uygun fiyata denk gelecektir. Cuma günlerinde alınan biletler sayesinde yolcuların şehir içerisinde daha iyi bir şekilde harcama yapmasına yardımcı olacaktır.

Nelson Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Nelson şehir merkezine ulaşabilmek için ortalama 15 dakikaya ihtiyaç duyulmaktadır. THY ile şehre gelen yolcuların ulaşım araçlarında fazla yoğunluk yaşaması mümkün değildir. Şehirde fazla trafik bulunmadığından dolayı kolay bir şekilde şehir merkezine ulaşılabilir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 3,30 NZD

Şehir merkezine ulaşım sağlayan otobüsler, hava limanı çıkışında bulunmakta ve şehir merkezine gittiği tabelalarında yazmaktadır. Numarası bulunmayan otobüsler, ortalama 15 dakika içerisinde ulaşımı sağlamaktadır.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 3,30 NZD

Tramvay, metro ve servisler aktarmalı ya da aktarmasız şekilde ulaşımı sağlamaktadır. Şehrin diğer ilçelerine gitmek için kullanılan bu ulaşım alternatifi uygun fiyatlı olduğundan çok tercih edilmektedir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 20 NZD

En konforlu ve hızlı ulaşım sağlayan taksiler, çok fazla tercih edilmektedir. Şehir merkezine olan mesafe kısa olduğundan dolayı yolcular yüklerini taksiye taşıtıyor. Yükü fazla olan herkesin taksiyi tercih ettiği bilinmektedir.
Araç Kiralama
Hava limanında bulunan araç kiralama firmaları ulaşımı kolaylaştırmak ve konforu sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Firmalarda her bütçeye uygun araç bulmak mümkündür ve dünyanın en iyi araç kiralama firmaları hava limanında bulunmaktadır.

Nelson Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Nelson hava limanında zaman geçirirken verimli bir şeylerle uğraşmak veya zamandan tasarruf etmek mümkündür. Hava limanında yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için gereken imkanlar sunulmuş ve hizmet kalitesi üst düzeyde tutulmuştur. Nelson uçak bileti rezervasyon ile şehre gelen yolcuların hava limanında dinlenme salonlarında zaman geçirmesi ve dinlenmesi mümkün hale getirilmiştir. Nelson en ucuz uçak bileti ile şehirde bulunan turistlerin aynı zamanda Nelson mutfağıyla tanışabilmeleri için hava limanında restoranlar bulunmaktadır. Restoranlarda farklı pişirme taktikleriyle yapılan ve Nelson mutfak kültürüne ait yemekler bulunmaktadır. Nelson İstanbul uçak bileti alan yolcuların şehir merkezine ulaşması için tek yönlü toplu taşıma bileti veya günlük, haftalık kart alması gerekmektedir. Ulaşım araçları hava limanının çıkışında bulunmakta ve gecenin geç saatlerine kadar hizmet veren ulaşım araçlarından faydalanmak mümkündür.

Nelson’a Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Şehir merkezinde bulunan pazarlar ve alışveriş merkezleri ekonomik alışveriş yapılabilecek mekanlar arasında bulunmaktadır. Nelson ucuz uçak bileti alarak şehre gelen yolcuların her kategoride alışveriş ihtiyacını karşılayabilmesi mümkündür. Alışveriş merkezlerinde çok sayıda dünya markası yer almaktadır.
 2. Nelson kıyı şehrinde şehir içi turlara katılmak fazlasıyla verim sağlamaktadır. Nelson uçak bileti fiyatları araştırması yapan kişilerin turlar hakkında bilgi toplaması gerekir. Turlar, şehrin kültür merkezlerine de bakış açısı sunmaktadır.
 3. Nelson ekonomik anlamda da gelişmiş bir şehirdir. Nelson uçak bileti için THY firmasını tercih ederek şehirde bulunan kişilerin ekstra masraf ödemeden şehirde tatil yapabilmesi mümkündür. Konaklamadan, yiyecek ve içeceğe kadar ekonomik tatil yapabilmek mümkün hale getirilmiştir.
 4. Şehir köklü bir geçmişe sahip ve bu geçmişe ait çok sayıda tarihi mekanı sınırları içerisinde bulundurmaktadır. Bu mekanlarda yüzyıllar boyu varlığını sürdüren eserler bulunmaktadır.
 5. Nelson mutfağı Yeni Zelanda açısından çok büyük bir öneme sahiptir. En ucuz Nelson uçak bileti alarak şehirde bulunan turistler bu lezzetlerden memnun kalmıştır. Lezzetlerle tanışabilmek için bir restoranı ziyaret etmek veya şehir merkezinde bulunan alışveriş merkezlerini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Nelson Hakkında

Yeni Zelanda güney adasında bulunan Nelson, 61.600 nüfusa sahip bir kıyı şehri olarak bilinmektedir. Şehrin turizm açısından gelişmiş olması ve tatil yapılabilecek bir şehir olarak ön plana çıkması, ziyaret edilme sebeplerinden biridir. Nelson uçak bileti alarak şehre gelen çok sayıda turistin memnun kalarak şehirden ayrıldığı bilinmektedir.

Nelson uçak bileti alıp, tarihi mekanları gezmek ve çok sayıda festivale katılmak turistlerin yaşam kalitesini ve aynı zamanda tatil kalitesini yükseltmektedir. Nelson, her yıl daha fazla ziyaretçi alarak kendi gelişimini tüm ülkeye göstermiştir. Kıyı şehri olması daha fazla ziyaretçi almasına sebebiyet vermektedir. Nelson uçak bileti alarak şehrin kıyılarına olan manzarasına bakmak mümkündür. Kıyı şehrinin akşam saatlerinde denizin arkasında batan güneşin manzarası, tüm turistler tarafından konuşulmaktadır. Şehrin sahip olduğu konum, Yeni Zelanda açısından oldukça önemlidir.

Nelson Nerede?

Nelson Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
3,30 NZD
Taksi
2,50 NZD/Km
Tramvay
3,30 NZD
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Şehrin en popüler ulaşım aracı otobüslerdir. Kullanabilmek için kart veya bilet almak gerekmektedir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Nelson şehri kısa mesafelere sahip olduğundan taksi ve metrolar fazlasıyla tercih edilmektedir. Bu ulaşım araçlarının hızlı bir şekilde ulaşımı sağlaması tercih edilme sebeplerinden biridir. Tramvaylar ise birbirine ters yönde olan semtlerin arasındaki ulaşımı sağlamaktadır.

Nelson Vize Şartları

Yeni Zelanda Vize İstiyor mu?
Evet
Yeni Zelanda Vize Detayları
Vize başvuruları Yeni Zelanda'nın Ankara Büyükelçiliğinde gerçekleştirilir.

Nelson’da Gezilecek Yerler

World Of Wearableart & Classic Cars Museum
Queen'S Gardens
Tahunanui Beach
Centre Of New Zealand
Nelson Saturday Market
Nelson'un Kültürel Mirasına Ev Sahipliği Yapan: World of WearableArt & Classic Cars Museum

Müzede çok sayıda kültürel miras bulunmaktadır. Sahip olduğu konum ve yaptığı sergiler sayesinde turistlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda çevresinde restoranları bulundurması eğlenceli bir zaman geçirmeye yardımcı olacaktır.

Doğanın Güzelliklerini Sınırları İçerisinde Bulunduran: Queen's Gardens

Kraliçe parkı olarak nitelendirilen bu parkta nehir bulunmaktadır. Binlerce çeşit bitkiyi ve ağacı sınırları içerisinde bulundurması temiz bir atmosfere sahip olduğunun göstergesidir. Fazlasıyla ziyaret edildiğini söylemek mümkündür.

Nelson'un Ünlü Plajı: Tahunanui Beach

Plajın hiçbir şekilde kirli olmaması ve birçok ülkeye örnek olacak bir temizliğe sahip olması ziyaret edilmesini sağlamaktadır. Çevresinde konaklama seçenekleri mevcut olan plajın aynı zamanda yakın bölgelerinde eğlence merkezleri bulunmaktadır.

Muhteşem Nelson Manzarasına Bakış Açısı Sunan: Centre of New Zealand

Tepede Nelson'un en güzel manzarasına bakış açısı sunulmaktadır. Bu bölgede yürüyüş yapmak ve dinlenmek mümkündür. Sahip olduğu manzara ve uygun bir fotoğraf çekme mekanı olduğundan fazlasıyla ziyaret edilmektedir.

Ekonomik Alışverişin Kalbi: Nelson Saturday Market

Cumartesi pazarı olarak bilinen bu bölgede tüm ürünlerin uygun fiyata satıldığı bilinmektedir. Sunulan fiyatlar sayesinde herkes alışveriş ihtiyacını karşılayabilmekte ve pazarda hemen hemen tüm ürünler bulunmaktadır.

Nelson’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Scones
Pavlova
Paella
Manuka Balı

Nelson, Yeni Zelanda'nın en güzel yemeklerine ev sahipliği yapmaktadır. Nelson İstanbul uçuş süresi sırasında Nelson mutfağını araştırmak gerekir. Tatlı bakımından da en güzel lezzetleri mutfağında bulundurmaktadır.

Sokak Lezzetlerinden Biri Olan: Scones

Nelson'un sokaklarında satışa sunulan bu lezzetin içerisinde çeşitli meyveler bulunmaktadır. Meyvelerin jel haline getirilmesi ve kurabiyenin içerisine konulması ortaya mükemmel bir lezzet çıkarmaktadır.

Göz Kamaştırıcı Lezzet: Pavlova

Pavlova krema ve meyvelerin bir araya getirilmesiyle oluşan mükemmel bir lezzettir. Sahip olduğu görüntü, tatlının ne kadar lezzetli olduğunu anlatmaktadır. Dış görünümünden lezzetine kadar kusursuz olması tercih edilmesini sağlamaktadır.

Nelson Yerel Yemeği: Paella

Deniz mahsulleriyle pilavın bir araya getirilmesiyle oluşan bu mükemmel lezzet, herkes tarafından bilinmektedir. Yerel yemek olaran nitelendirilen Paella içerisinde istiridye, balık ve midye gibi deniz mahsulleri bulunmaktadır.

Şifa Kaynağı: Manuka Balı

Manuka balı uluslararasında en çok bilinen ve satışa sunulan ballardan biridir. Şifa kaynağı olarak nitelendirilen bu bal katkısız ve tamamen doğaldır. Hastalıklar için birebir olduğu söylenmekte ve sıklıkla tüketilmektedir.

Tatlı Tada Sahip Olan Turuncu Patates: Kumara

Büyük dilimlerle hazırlanan Kumara, turuncu renge sahiptir. Tatlı bir tada sahip olması, Kumara'yı diğer patates çeşitlerinden ayırmaktadır. Nelson'un tüm restoranlarında servise sunulması ve doyurucu olması tercih edilme sayısını arttırmaktadır.

Konaklama İçin Nelson Otel Seçenekleri

Nelson plajına veya şehir merkezine yakın olan konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Çoğu otel ulaşımı kolaylaştıracak bir konuma sahiptir.

 
 
DeLorenzo's Studio Apartments
Beş yıldızlı olan otel, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına personel kalitesini üst düzeyde tutmaktadır. Havuz, SPA gibi hizmetlerin sunulması müşterilerin daha iyi zaman geçirmesine yardımcı olmaktadır. Fiyatları 480 ile 750 TL arasında değişmektedir.
43 55 Trafalgar Street, 7010, Nelson, Yeni Zelanda
Grand Mercure Nelson Monaco Apartments
Otel müşterilerine spor salonu, otel barı ve çamaşır yıkama gibi hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler müşterilerin zaman tasarrufu etmesin yardımcı olmaktadır. Otelin fiyatları 620 ile 900 TL arasında değişmektedir.
6 Point Road, 7011, Nelson, Yeni Zelanda
The Hotel Nelson
Muhteşem bir konuma sahip olan en çok tercih edilen oteller arasında yer almaktadır. Otelin her bölgesinde İnternet erişimi bulunmakta ve müşteriler teknolojiden uzak kalmamaktadır. Fiyatları 390 ile 650 TL arasında değişmektedir.
40 Waimea Road, 7010, Nelson, Yeni Zelanda

Nelson Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Nelson 53.577,95 TL 27 Saat 25 Dakika

Nelson Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Nelson uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Türk Hava Yolları.
 • Nelson yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  Nelson varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Nelson olup, bilet fiyatı 53.577,95 TL'dir.
 • Nelson şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Aralık ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Nelson ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

6 Eylül Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
6 Eylül Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
03 Mart 2020
Kalkış Şehir: İzmir Varış Şehir: Bandırma Rota Uzunluğu: 240 Km Yolculuk Süresi: 6 Saat 20 Dakika 6 Eylül Ekspresi Nedir? 6 Eylül Ekspresi, İzmir’in tarihi garı Basmane ve Balıkesir Bandırma Ga
Bremen’de Mutlaka Görmeniz Gereken 10 Yer
Bremen’de Mutlaka Görmeniz Gereken 10 Yer
27 Temmuz 2017
Almanya Federal Cumhuriyeti’nin aynı adlı eyaletinin başkenti: Bremen. Bu masallara konu olan büyülü şehir, Hamburg’a yaklaşık 170 kilometre, Berlin’e ise 188 uzaklıkta yer alan; Almanya’nın kuzeybat
Ölmeden Önce Kesinlikle Görmeniz Gereken 20 Manzara
Ölmeden Önce Kesinlikle Görmeniz Gereken 20 Manzara
12 Mayıs 2016
Hafızamızın Hak Ettiği 20 Anı  Tıpkı kişilikler gibi; her insanın görmek istediği, hayatında en az bir kere ziyaret etmek istediği, yaşamak istediği ya da oturup bir kahve içmek istediği şehirler de
Londra'da görülmeden gelinmeyecek 10 yer
Londra'da görülmeden gelinmeyecek 10 yer
23 Kasım 2015
1. TRAFALGAR MEYDANI Londra’nın merkezi sayılan bu ünlü meydanda zaman zaman çeşitli gösteriler organize edilmektedir. Kozmopolit bir kesime ev sahipliği yapan meydanda ünlü Nelson Sütunu ve Nati

Nelson Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (53)
İyi (33)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%62
%38
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,6
86 Değerlendirme
T*** Ç***
23 Mart Cumartesi
çok güzel manzaralarla dolu burası
A*** K***
20 Ağustos Salı
gezip görmek için gittim beğendim
Y*** C***
4 Nisan Perşembe
burdan ev almak için geldik
A*** A***
29 Haziran Cumartesi
buralarda yaşamak lazm
2
4
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Nelson Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 2.06.2020 03:14:05 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Nelson, (NSN)
NSN
NZ

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=74699
/ True
74699