Esenler (Bayrampaşa) - Ünye Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
19 Temmuz PerşembeEsenler (Bayrampaşa) Hava Durumu
28°C
Esenler (Bayrampaşa) hava durumu
19 Temmuz PerşembeÜnye Hava Durumu
27°C
Ünye hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 58
En Çok Sefer Yapan Firma Ali Osman Ulusoy
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 839 km (13 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 115 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Ulusoy Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 2

Esenler Otogarı - Ünye Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (19 Temmuz Perşembe)

09:00
120 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

09:20
120 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Ünye

10:30
Dolu

İSTANBUL Ünye

13:00
130 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ÜNYE

13:00
145 TL

İSTANBUL Ünye

13:00
120 TL

İSTANBUL Ünye

13:20
130 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ÜNYE

13:30
140 TL

Halıcıoğlu Ünye

14:00
Dolu

İSTANBUL Ünye

14:10
130 TL

İSTANBUL Ünye

14:20
Dolu

Yeşilpınar Ünye

14:30
Dolu

KIRAÇ ÜNYE

14:30
120 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

14:30
Dolu

Alibeyköy Ünye

14:30
130 TL

Yeşilpınar Ünye

14:40
140 TL

Alibeyköy Ünye

14:50
120 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Ünye

15:00
Dolu

Aksaray(ıst) Ünye

15:00
Dolu

İSTANBUL Ünye

15:30
Dolu

Halıcıoğlu Ünye

15:30
Dolu

Halıcıoğlu Ünye

15:30
120 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

15:50
120 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Ünye

16:00
Dolu

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ÜNYE

16:25
Dolu

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ÜNYE

17:00
130 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ÜNYE

17:00
120 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

17:00
120 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

17:15
120 TL

Alibeyköy Ünye

17:20
120 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Ünye

17:45
130 TL

Esenyurt Ünye

18:30
120 TL

İSTANBUL Ünye

18:30
120 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

18:45
120 TL

Alibeyköy Ünye

19:00
130 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ÜNYE

19:00
120 TL

İSTANBUL Ünye

19:00
115 TL

İSTANBUL Ünye

19:00
130 TL

İSTANBUL Ünye

19:00
120 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

19:00
130 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

19:20
130 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ÜNYE

19:20
115 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Ünye

19:20
130 TL

İSTANBUL(Alibeyköy) Ünye

19:20
120 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Ünye

19:30
130 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

19:45
130 TL

Alibeyköy Ünye

20:00
130 TL

KIRAÇ ÜNYE

20:30
130 TL

İSTANBUL (BEYLİKDÜZÜ) ÜNYE

20:30
120 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

20:30
120 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

20:50
120 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Ünye

21:00
120 TL

Alibeyköy Ünye

21:30
130 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ÜNYE

22:30
130 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ÜNYE

22:30
120 TL

İSTANBUL (Esenler) Ünye

22:50
130 TL

İSTANBUL (ALİBEYKÖY) ÜNYE

22:50
120 TL

İSTANBUL (Alibeyköy) Ünye

23:59
130 TL

İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) ÜNYE

Esenler (Bayrampaşa) - Ünye Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

19 Temmuz 2018 Esenler (Bayrampaşa) - Ünye güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy14120 TL14 Saat
Doğu Karadeniz2130 TL16 Saat 30 Dakika
Fındıkkale Turizm2120 TL13 Saat 30 Dakika
Kanberoğlu Turizm1120 TL13 Saat 30 Dakika
Kaptanoğlu Seyahat6130 TL11 Saat 30 Dakika
Lüks Karadeniz4145 TL18 Saat
Metro Turizm14130 TL14 Saat
Sema Turizm10120 TL14 Saat 30 Dakika
Ses Turizm2130 TL11 Saat 30 Dakika
Ulusoy Seyahat2115 TL13 Saat
Yeşil Artvin1120 TL13 Saat 30 Dakika

Esenler (Bayrampaşa) Şehir Rehberi

Ünye Şehir Rehberi

Esenler (Bayrampaşa) - Ünye Otobüs Firmaları

Esenler (Bayrampaşa) Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Esenler (Bayrampaşa) - Ünye Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Ünye OtogarıÜnye1.4 km

Esenler (Bayrampaşa) - Ünye Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Samsun Yolu Üzeri 4. Km
(Haritada Göster)
0364 611 25 34
Tesis Özellikleri
Bekdiğin-İstasyon Mah. Ankara Cad. 1
(Haritada Göster)
0362 715 52 25
Tesis Özellikleri
Asya Dinlenme Tesisleri Osmancık, Çorum
İstanbul Samsun 2. Km,
(Haritada Göster)
0364 611 43 53
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Çarşamba Metro Tesisleri Çarşamba, Samsun
Samsun Ordu Yolu 40. Km. Dalbahçe Köyü Harman Mevkii Çarşamba / Samsun (Haritada Göster)
0362 847 74 92, 0362 847 74 93
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
İstanbul Samsun Yolu/e80 544,km, 19500
(Haritada Göster)
0364 629 20 80
Tesis Özellikleri
Şenyurt Mahallesi, Ömer Derindere Blv. No:233, 19500 (Haritada Göster)
0364 611 28 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, Ömer Derindere Blv., 19500 (Haritada Göster)
0364 628 22 22
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Ruşenin Yeri Tesisleri İlkadım, Samsun
Çivril Mahallesi, Samsun Çorum Yolu 
(Haritada Göster)
0362 487 84 00
Tesis Özellikleri
Cumhuriyet Mahallesi, 55600
(Haritada Göster)
0541 620 50 15, 0362 876 58 86
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Samsun-Ordu Karayolu 61. Km Miliç Mevkii Evci, Terme, 55600 (Haritada Göster)
0362 887 82 25
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri
Kozluk Mahallesi, Samsun-Ordu Yolu, 55600 Akçay (Haritada Göster)
0544 530 28 55
Tesis Özellikleri

Esenler (Bayrampaşa) - Ünye Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Esenler (Bayrampaşa) - Ünye Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(18.07.2018 07:37:27)