İstanbul Anadolu - Ankara Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
19 Eylül Çarşambaİstanbul Anadolu Hava Durumu
26°C
İstanbul Anadolu hava durumu
19 Eylül ÇarşambaAnkara Hava Durumu
24°C
Ankara hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 198
En Çok Sefer Yapan Firma Metro Turizm
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 428 km (6 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 44 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Lüks Erzincan Seyahat
Mola Sayısı (Tahmini) 1

İstanbul Anadolu - Ankara (Aşti) Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (19 Eylül Çarşamba)

00:00
60 TL

Dudullu ANKARA

00:00
55 TL

Sultanbeyli ANKARA

00:15
55 TL

Güzelyalı ANKARA

00:30
60 TL

İSTANBUL(Dudullu) ANKARA

00:30
45 TL

İSTANBUL ANKARA

00:30
55 TL

Kaynarca (İst) ANKARA

00:45
60 TL

Dudullu ANKARA

00:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

01:00
75 TL

İSTANBUL ANKARA (Aşti)

01:00
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

01:01
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

01:10
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

01:15
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

01:29
55 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

01:29
70 TL

Dudullu ANKARA

01:29
60 TL

İSTANBUL(Dudullu) ANKARA

01:30
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

01:30
45 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

01:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

01:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

02:00
75 TL

İSTANBUL ANKARA (Aşti)

02:00
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

02:30
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

03:00
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

03:30
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

03:30
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

03:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

06:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

07:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

08:30
55 TL

İSTANBUL ANKARA

08:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

09:00
60 TL

İSTANBUL ANKARA

09:00
75 TL

İSTANBUL ANKARA (Aşti)

09:30
60 TL

Kavacık ANKARA

09:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

10:00
60 TL

İSTANBUL ANKARA

10:00
55 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

10:00
75 TL

İSTANBUL ANKARA (Aşti)

10:15
60 TL

Sultanbeyli ANKARA

10:15
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

10:30
70 TL

İSTANBUL ANKARA

10:30
55 TL

Kaynarca(İst) ANKARA

10:30
60 TL

İSTANBUL(Dudullu) ANKARA

10:30
55 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

10:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

11:00
49 TL

İSTANBUL ANKARA

11:00
75 TL

İSTANBUL ANKARA (Aşti)

11:00
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

11:00
60 TL

İSTANBUL ANKARA

11:30
60 TL

İSTANBUL ANKARA

11:30
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

11:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

11:57
60 TL

İSTANBUL ANKARA

12:00
50 TL

İSTANBUL ANKARA

12:00
75 TL

İSTANBUL ANKARA (Aşti)

12:00
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

12:00
60 TL

İSTANBUL (Sultanbeyli) ANKARA

12:15
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

12:30
49 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

12:30
60 TL

İSTANBUL(Dudullu) ANKARA

12:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

13:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

13:00
49 TL

İSTANBUL ANKARA

13:00
70 TL

İSTANBUL ANKARA

13:00
70 TL

İSTANBUL ANKARA

13:00
50 TL

İSTANBUL ANKARA

13:00
50 TL

İSTANBUL ANKARA

13:00
75 TL

İSTANBUL ANKARA (Aşti)

13:00
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

13:00
50 TL

İSTANBUL ANKARA

13:00
70 TL

İSTANBUL ANKARA

13:15
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

13:30
80 TL

İSTANBUL ANKARA

13:30
44 TL

İSTANBUL ANKARA

13:30
70 TL

İSTANBUL ANKARA

14:00
70 TL

İSTANBUL ANKARA

14:00
60 TL

İSTANBUL ANKARA

14:00
60 TL

İSTANBUL(Dudullu) ANKARA

14:00
Dolu

İSTANBUL ANKARA

14:00
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

14:00
60 TL

İSTANBUL ANKARA

14:00
70 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

14:15
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

14:30
49 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

14:30
60 TL

İSTANBUL (Anadolu-Harem) ANKARA

14:30
44 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

14:31
55 TL

İSTANBUL ANKARA

14:45
70 TL

Dudullu ANKARA

14:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

15:00
49 TL

İSTANBUL ANKARA

15:00
80 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

15:00
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

15:00
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

15:00
60 TL

İSTANBUL (Sultanbeyli) ANKARA

15:30
65 TL

İSTANBUL ANKARA

15:30
70 TL

İSTANBUL ANKARA

15:30
Dolu

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

15:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

16:00
60 TL

İSTANBUL ANKARA

16:00
50 TL

İSTANBUL ANKARA

16:00
70 TL

İSTANBUL ANKARA

16:00
45 TL

İSTANBUL ANKARA

16:00
Dolu

İSTANBUL ANKARA

16:01
50 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

16:15
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

16:29
50 TL

İSTANBUL ANKARA

16:29
50 TL

İSTANBUL ANKARA

16:30
49 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

16:30
70 TL

İSTANBUL ANKARA

16:45
65 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

16:45
70 TL

Dudullu ANKARA

16:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

17:00
49 TL

İSTANBUL ANKARA

17:00
65 TL

İSTANBUL ANKARA

17:00
65 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

17:00
45 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

17:00
70 TL

İSTANBUL ANKARA

17:00
75 TL

İSTANBUL ANKARA (Aşti)

17:01
70 TL

İSTANBUL ANKARA

17:29
50 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

17:30
50 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

17:30
75 TL

İSTANBUL ANKARA

17:30
Dolu

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

17:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

17:59
50 TL

Sultanbeyli ANKARA

18:00
50 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

18:00
45 TL

İSTANBUL ANKARA

18:14
50 TL

Güzelyalı ANKARA

18:15
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

18:29
50 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

18:30
49 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

18:30
65 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

18:30
75 TL

İSTANBUL ANKARA

18:30
55 TL

İSTANBUL ANKARA

18:45
50 TL

Harem ANKARA

18:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

19:00
60 TL

İSTANBUL(Dudullu) ANKARA

19:00
60 TL

İSTANBUL ANKARA

19:00
75 TL

İSTANBUL ANKARA (Aşti)

19:00
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

19:30
75 TL

İSTANBUL (Dudullu) ANKARA

19:30
50 TL

Dudullu ANKARA

19:30
60 TL

İSTANBUL ANKARA

19:30
60 TL

İSTANBUL ANKARA

19:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

20:00
55 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

20:00
50 TL

İSTANBUL ANKARA

20:00
60 TL

İSTANBUL ANKARA

20:29
50 TL

İSTANBUL ANKARA

20:30
50 TL

İSTANBUL ANKARA

20:30
90 TL

İSTANBUL ANKARA

20:30
55 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

20:30
60 TL

İSTANBUL(Dudullu) ANKARA

20:30
60 TL

İSTANBUL ANKARA

20:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

21:00
49 TL

İSTANBUL ANKARA

21:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

21:00
55 TL

İSTANBUL ANKARA

21:00
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

21:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

21:30
60 TL

İSTANBUL ANKARA

21:30
60 TL

İSTANBUL ANKARA

21:30
50 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

21:30
60 TL

İSTANBUL ANKARA

21:30
55 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

21:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

21:45
55 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

21:59
50 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

22:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

22:00
55 TL

Sultanbeyli ANKARA

22:00
75 TL

İSTANBUL ANKARA (Aşti)

22:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

22:00
60 TL

İSTANBUL (Harem) ANKARA

22:15
55 TL

Güzelyalı ANKARA

22:29
50 TL

İSTANBUL ANKARA

22:30
50 TL

İSTANBUL ANKARA

22:30
49 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

22:30
60 TL

İSTANBUL ANKARA

22:30
55 TL

Kaynarca (İst) ANKARA

22:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

23:00
55 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

23:00
50 TL

İSTANBUL ANKARA

23:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

23:00
60 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

23:00
55 TL

İSTANBUL ANKARA

23:00
75 TL

İSTANBUL ANKARA (Aşti)

23:15
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

23:30
50 TL

İSTANBUL ANKARA

23:45
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

23:45
55 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

23:57
75 TL

İSTANBUL (SAMANDIRA) ANKARA

23:59
55 TL

İSTANBUL ANKARA

23:59
50 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

23:59
70 TL

İSTANBUL ANKARA

23:59
75 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA (Aşti)

23:59
50 TL

İSTANBUL (Anadolu) ANKARA

23:59
60 TL

İSTANBUL ANKARA

23:59
60 TL

İSTANBUL (Dudullu) ANKARA

İstanbul Anadolu - Ankara Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

19 Eylül 2018 İstanbul Anadolu - Ankara güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Adıyaman Gülaras260 TL6 Saat 30 Dakika
Aksu Turizm160 TL6 Saat 30 Dakika
Ankara As Turizm460 TL7 Saat 30 Dakika
Ben Turizm1049 TL7 Saat 30 Dakika
Best Van Turizm370 TL6 Saat 30 Dakika
Can Diyarbakır Turizm280 TL7 Saat 30 Dakika
CSR Seyahat660 TL7 Saat
Çayırağası Turizm165 TL6 Saat 30 Dakika
Çorum Kargı Turizm555 TL7 Saat 30 Dakika
Dilmenler Turizm160 TL7 Saat 30 Dakika
Divriği Nazar Turizm250 TL7 Saat
Gülen Turizm655 TL6 Saat 30 Dakika
Gülnarlılar Mersin Nur Turizm650 TL7 Saat
Güney Lüks Adana Seyahat175 TL6 Saat
Has Turizm A.Ş.275 TL7 Saat 30 Dakika
Hassoy Turizm670 TL6 Saat 30 Dakika
Hatay Nur Seyahat260 TL7 Saat 30 Dakika
Huzur Turizm260 TL6 Saat 30 Dakika
Jet Turizm455 TL6 Saat
Lider Elbistan190 TL6 Saat 30 Dakika
Lider Siirt Turizm150 TL6 Saat 30 Dakika
Lüks Afşınlılar Seyahat250 TL6 Saat 30 Dakika
Lüks Erzincan Seyahat244 TL6 Saat 30 Dakika
Lüks Kahramanmaraş Turizm150 TL5 Saat 30 Dakika
Mardin Seyahat270 TL7 Saat 30 Dakika
Mersin Travel Turizm245 TL7 Saat 30 Dakika
Metro Turizm3675 TL5 Saat 45 Dakika
Midyat Güneydoğu Seyahat150 TL7 Saat 30 Dakika
Öz Sivas Seyahat460 TL6 Saat 30 Dakika
Özlem Cizre Nuh150 TL6 Saat 30 Dakika
RH Turizm460 TL6 Saat 30 Dakika
Selçuk Turizm445 TL6 Saat 30 Dakika
Ses Turizm760 TL6 Saat 30 Dakika
Star Batman460 TL6 Saat 30 Dakika
Star Diyarbakır270 TL7 Saat
Süha Turizm360 TL6 Saat 30 Dakika
Şanal Turizm1555 TL6 Saat 30 Dakika
Ulusoy Seyahat2375 TL7 Saat 30 Dakika
Vanyolu Seyahat460 TL6 Saat 30 Dakika
Villa Seyahat750 TL7 Saat
Vip Malatyalılar Turizm270 TL7 Saat 30 Dakika
Yeni Aksaray360 TL6 Saat 30 Dakika
Yeni Diyarbakır Seyahat170 TL7 Saat 30 Dakika
Yeni Sivas Turizm260 TL7 Saat 30 Dakika
Yükseller Aksaray Birlik260 TL7 Saat 30 Dakika

İstanbul Anadolu Şehir Rehberi

Ankara Şehir Rehberi

İstanbul Anadolu - Ankara Otobüs Firmaları

İstanbul Anadolu Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

İstanbul Anadolu - Ankara Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık
Beypazarı OtogarıBeypazarı1 km
Gölbaşı OtogarGölbaşı62.8 km
Kızılcahamam OtogarıKızılcahamam1 km
Nallıhan OtogarıNallıhan1 km
Polatlı OtogarıPolatlı1.4 km
Şereflikoçhisar OtogarıŞereflikoçhisar1 km

İstanbul Anadolu - Ankara Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bolu Düzce Yolu, 14030 Yolçatı Köyü
(Haritada Göster)
0374 245 12 06
Tesis Özellikleri
Akabe Dinlenme Tesisi Kaynaşlı, Düzce
Karaçalı Mah. D-100 Karayolu
(Haritada Göster)
0850 544 29 00
Tesis Özellikleri
Paşaköy Mahallesi 2 Yol Arası Mevkii Dağkent Karşısı no:70 Metro Dinlenme Tesisleri / Bolu (Haritada Göster)
0374 255 12 10
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0544 954 54 81
Tesis Özellikleri
Highway AVM Bolu, Anadolu Otoyolu, 06824 (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
Gümüşova Gerede Otoyolu üstünde 66+190 Km. Ankara Yönü Yukarı Soku Mevkii / Bolu (Haritada Göster)
0374 218 26 77, 0374 217 31 42
Tesis Özellikleri
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Şimşir Mahallesi, 81900
(Haritada Göster)
0380 544 36 01
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300
(Haritada Göster)
0264 615 25 75
Tesis Özellikleri
Kargalıyeniköy Mahallesi, 54300 Hendek/Sakarya (Haritada Göster)
Tesis Özellikleri
HAMİTLER MEVKİ TEM OTOYOLU 157. KM. / HAMİTLİ KÖYÜ (Haritada Göster)
0264 615 26 30
Tesis Özellikleri
Taytem Dinlenme Tesisleri
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek , Sakarya
Hamitli Mevkii Tem Otoyolu 156. Km. Hendek / Sakarya (Haritada Göster)
0264 654 57 42, (0264) 644 44 00
Tesis Özellikleri
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı, Düzce
Hacımehmet Mahallesi, Tem Otoyolu Üçköprü Köyü Mevkii, 81900 (Haritada Göster)
0380 548 87 85
Tesis Özellikleri

Kullanıcılar İstanbul Anadolu - Ankara Hakkında Neler Söyledi

Çok İyi (2)
%40
İyi (1)
%20
Orta (2)
%40
Kötü (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
4,0
5 Değerlendirme
Yorum Yap
Yorum Yap
Yol oldukca rahat ve duz cok sarsinti ve mide bulantisi yok
Burdaki arkadaşlar yoğunluğa rağmen gayet sabırlı teşekkürler her birine
Samandıra veya sultanbeyli tarafından binen yolcular için bir kalkış noktası belirlensin
2014-2015 yıllarında 5 saatte gidiliyordu. Şimdi 8 saat gibi bir süre olmuş :(
Fiyat kalite dengesi düşünüldüğünde normal bir rota

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul Anadolu - Ankara Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(18.09.2018 12:08:05)