Malatya - Afşin Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
15 Aralık CumartesiMalatya Hava Durumu
8°C
Malatya hava durumu
15 Aralık CumartesiAfşin Hava Durumu
6°C
Afşin hava durumu
Günlük Sefer Sayısı 4
En Çok Sefer Yapan Firma Metro Turizm
Rotanın Uzunluğu (Ortalama Seyahat Süresi) 153 km (2 saat)
Bu Rotadaki En Ucuz Sefer 25 TL
Bu Rotadaki En Uygun Fiyatlı Firma Metro Turizm
Mola Sayısı (Tahmini) 1

Malatya - Afşin Otobüs Seferleri, Saatleri ve Bilet Fiyatları (15 Aralık Cumartesi)

15:00
25 TL

Malatya Afşin

17:00
30 TL

Malatya Afşin

18:00
Dolu

Malatya Afşin

20:30
Dolu

Malatya Afşin

Malatya - Afşin Otobüs Bileti için Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

15 Aralık 2018 Malatya - Afşin güzergahında bulunan otobüs firmalarının ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
Firma Adı Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Lüks Afşınlılar Seyahat130 TL3 Saat 30 Dakika
Metro Turizm325 TL2 Saat 30 Dakika

Malatya Şehir Rehberi

Afşin Şehir Rehberi

Malatya - Afşin Otobüs Firmaları

Malatya Kalkışlı En Çok Tercih Edilen Diğer Şehirler

Malatya - Afşin Otogarları

Otogar AdıMerkeze Uzaklık

Malatya - Afşin Rotasında Bulunan Dinlenme Tesisleri

Bulgurlu Mahallesi, 44000 Malatya
(Haritada Göster)
0422 341 00 01
Tesis Özellikleri

Malatya - Afşin Otobüs Seferleri İçin İlk Yorum Yapan Sen Ol!

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Malatya - Afşin Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.
(14.12.2018 17:29:14)