Nilüfer Turizm Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  509 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2005
 • KURUCU
  Hüseyin Kayapalı
 • FİRMA SKORU
  3,8

Nilüfer Turizm Hakkında

2000 yılında Bursa'da kurulan Nilüfer turizm otobüs firması kurumsal ilkelerine bağlı ve sektör içerisinde en çok tercih edilen bir konumda yer almaktadır.

Alanında uzman kadrosu ile yenilikçi hizmeti müşterilerine sunmakta olup müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmalarını yürütmektedir.

Güvenli sürüş ilkesi ile gitmek istediğiniz yere konforlu bir şekilde sizi ulaştıran firma ekonomik fiyat politikası ile de ön planda yer alıyor. Tüm otobüsleri temiz ve bakımlı olmakla beraber konfor açısından da üst düzey olarak tasarlanmıştır.

Otobüs içlerinde kullanabilmeniz için koltuk arkalarında ekran bulunuyor. Biletall.com'dan Nilüfer Turizm otobüs bileti satın alarak Televizyon, film ve müzik dinleyerek yolculuğunu keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Nilüfer Turizmi Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Otobüs firmaları arasında kalite ve misyon açısından önemli bir yere sahip olan firma ayrıcalıklı hizmeti ile müşterilerini beğenisini kazanmaktadır. Nilüfer Turizm'i tercih etmeniz için 5 en önemli sebep sizin için sıralanmıştır.

 1. Güvenilir sürüş imkanı ile gitmek istediğiniz noktaya konforlu bir şekilde ulaşım imkanı
 2. Müşteri memnuniyet ilkesine bağlı olarak otobüs içi ikramlar
 3. Güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde sorunları kurumsal olarak çözme
 4. Tüm otobüslerini temiz ve bakımlı bir şekilde müşterilerine sunulması
 5. Uzman personeli ile yasal çerçeve içerisinde hizmet vermesi

Nilüfer Turizm özel Terminalleri

Firmamın kendine ait bir otobüs terminali bulunmamaktadır. Şehirlerarası otobüs terminalleri içerisinde yer alan kendi bölümünde müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bu alandan bilet temini yapabileceğiniz gibi firmanın web sitesi üzerinden de online bilet alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Nilüfer Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

2009 yılında otobüs filosunu güçlendiren firma 25 yeni Neoplan otobüsü kadrosuna katmıştır. Tüm otobüslerinde konfor ön planda yer alır. Nilüfer otobüs bileti aldıktan sonra misafirlerinin rahat etmesi için her ayrıntıya önem veren firma otobüs içi ikramları ile de misafirlerini memnun etmektedir. Otobüs filosunda Mercedes Benz, Travego otobüs modelleri de yer alıyor. Tüm koltuklarında emniyet kemeri uygulaması da mevcuttur. Ayrıca kitap okuma lambası da otobüs içlerinde yer alıyor. Diğer yolcuları rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanan bu özellik ile yolculuk boyunca kitap okuyabilirsiniz. ücretsiz olarak televizyon, film ve müzik dinlemeniz için koltuk arkalarında geniş bir ekran uygulaması bulunmaktadır. Geniş film seçeneği sayesinde yolculuktan keyif alabilirsiniz.

Nilüfer Turizm Bilet İptal Prosedürü

Araç hareket saatinden 12 saat önce bilet ile ilgili değişiklikler yapılabilmektedir. İlgili yazıhanelerden bilet değişikliği yapabileceğiniz gibi çağrı merkezi üzerinden de bilet değişikliği veya iptali konusunda profesyonel destek alabilirsiniz. Hareket saatinden sonra değişiklik yapılmamakta olup herhangi bir iptal işlemi de uygulanmamaktadır.

bus
ba-favicon-white