1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
"The new Gol. New times in the air."
GOL Airlines

Gol Transportes Aéreos Gol Transportes Aéreos Uçak Bileti

Kuruluş Tarihi
2000
Firma Kısaltması
Gol
Firma Merkezi
Brezilya
IATA Kodu
G3
Uçtuğu Şehir Sayısı
4
Çağrı Merkezi
+55 (1155) 044 410
Uçak Sayısı
119
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,9/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Gol Transportes Aéreos Popüler Uçak Seferleri

04 Ağu 2020
26 Tem 2020
29 Tem 2020
06 Ağu 2020
26 Tem 2020
Santiago - İstanbul
Uçak Bileti
30 Tem 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Gol Transportes Aéreos En Çok Sefer Yaptığı Şehirler

Gol Transportes Aéreos En Çok Sefer Yaptığı Ülkeler

Gol Transportes Aéreos Hakkında

GOL havayolları 2000 yılında Brezilya'da kurulmuş ve 2001 yılında uçuşlarına başlamıştır. Oldukça düşük maliyetli uçuşlar sunan havayolu firması yükselen grafiğini sürdürmeye devam etmiştir. Şuan filo büyüklüğü ve işleyiş olarak Brezilya'nın ikinci en büyük havayolu şirketi olma özelliğini taşımaktadır. Ana merkezi Sao Paulo Uluslararası havaalanı ve Rio Janerio Uluslararası havaalanıdır. Smiles'in üyelerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

119 Boeing tipi uçağa sahip olan firma filosuna sürekli olarak yeni uçaklar ekleyerek büyümeye devam etmektedir. Operasyonlarını Kolombiya, Şili, Brezilya ve Latin Amerika'dan yürütmektedir.

Şirket olarak sürekli kendini yenileyen ve gelişmeye devam eden firma sloganını '' GOL Akıllı Havayolu'' olarak belirlemiştir.

Havayolu yolcu taşımacılıktan hariç olarak kargo taşımacılığı da yapmakta bu alanda da hizmet vermektedir.

Gol Transportes Aéreos Online Check - in

Gol Transporters Aereos yolculuğunuzun her aşamasında size her türlü imkanı sağlıyor. Uçağınızın kalmasından yaklaşık olarak 72 saat öncesi check in işlemleri sağlanır. Uçağınızın kalkışına 3 saat kalaya kadar açık kalır. Check-in işlemlerini belgeleriniz olması halinde havaalanındaki gişelerden yaptırma imkanına sahipsiniz. Bu şekilde kısa sürede işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Check in işlemleri tüm uçuşlara göre değişlik göstermektedir. Zaman kazanmak için dijital kanallar aracılığı ile check- in işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Twitter, Self servis kisokları ve web sitesi zaman kazanmanız açısından yardımcı olacak kanallardır. Bagaj ücretlerini dijital kanallar üzerinden ödeme yapmanız halinde % 50 indirim kazanabilirsiniz.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Gol Transporters Aereos Hava Yolları online olarak check-in işlemleri esnasında yolculuk yapanlar istemeleri halinde yolculuk edecekleri koltuk tercihini de yapabiliyor. Ayrıca yine check-in işlemleriyle yolculuk esnasında istediğiniz yemek, hizmet ve içecek seçeneklerini de online olarak yapabilirsiniz.

Gol Transportes Aéreos Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Gol Transporters Aereos Hava Yolları, Birçok havayolu şirketinden daha uygun hizmet veriyor. Uçuşlarınızda ucuz fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız Gol transporters havayolu şirketi bu isteğinizi yerine getiriyor. Size uygun fiyat seçenekleri ve avantaları ile seyahat imkanı tanıyor.
 2. Zengin menü ve yemek seçeneklerini sunan Gol Transporters Aereos havayolu firması sizi dilediğiniz noktaya ulaştırırken çeşitli yiyecek menüleri sunuyor. Yurt içi ve yut dışı seyahatleriniz için en iyi yemek menüleri ile yolculuğunuz sırasında farklı menülerden de deneme fırsatı bulabilirsiniz.
 3. Gol Transporters Aereos Hava Yolu çalışanları size yolculuk öncesi ve sonrasında her türlü imkanı sağlamaktadır. Yolcularına sevecen ve sıcak bir şekilde yaklaşarak güzel ve eğlenceli seyahat geçirmenize destek olan Gol Transporters havayolunu çalışanları, çok dil bilmeleri sayesinde size kolaylıkla yardım sağlayacaktır.
 4. Gol Transporters Hava Yolları ile seyahat eden yolcular Smiles Miles programı ile çalışarak size ekstra avantajlara sahip olmanıza imkan sunar. Hem uçuşlarınızda hemde sonrasında farklı fırsatlar yakalayabilirsiniz.
 5. Gol Transporters uçuşlarınızda sıkılmadan yolculuk yapabilmeniz size ekstra seçenekler sunar. Wifi, dergi ve daha birçok hizmeti ücretsiz olarak alabilirsiniz.
 6. Uzun yolculuklarınızda canınız sıkılmadan seyahat etmeniz ve eğlenceli bir seyahat geçirmeniz için uçak içinde tüm seçenekler sunulmuş durumda oldukça geniş koltuklar, ve koltuklarda ekstra bagaj bölmeleri bulunmaktadır. Daha fazla yatar koltuklar için tercih edebilirsiniz.
 7. Çok fazla bagajınız mevcutsa Gol Transporters Aereos havayolu şirketi size çok uygun. Ağır bagajlarınız ve çok fazla bagajınız için daha az ücret ödeyin.

Gol Transportes Aéreos Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Gol Transporters Aereos bagaj hakkı ile de seyahat eden yolcularına kolaylıklara sunuyor.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Gol Transporters Aereos, yolcuları için farklı bagaj imkanı sunuluyor.

Bagaj: Yolcular Gol Transporters ile gerçekleştirdikleri yurtiçi, gerekse yurtdışı seyahatlerde Economy sınıfını seçmeleri halinde 32 kg olarak 2 bagaj hakkı tanınmaktadır. Bavullunuza ise 3 farklı seçenek halinde sistem sunuluyor ve müşteri başına izin verilen maksimum ağırlık 70 kğ dur.

Kabin/El Bagajı: Gol Transporters Business sınıfı yolcularına 5 kg şartı ile 2 tane, Economy sınıfı tercih eden kişilere ise 1 tane 5 kg bagaj hakkı sunulmaktadır.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: İç hatlarda bagaj sınırının aşılması halinde fazla olan her valiziniz için 40 dolar ücret alınmaktadır.

Yurtdışı: Yurtdışı bagaj ücretlendirmesi 32 kg üzeri tüm valizleriniz için 40 dolar ücret isteniyor.

 • ABD Bagaj Kuralları

Gol Transporters tarafından ABD'ye gerçekleştirilen yolculuklarda ise şekilde 32 Kg üzere bagaj için 200 dolar talep edilmektedir.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Gol Transporters, yolcularının bagajlarını güvenli şekilde taşınmaktadır. Şayet bir sorun durumunda yolcular kayıp eşya bürosuna başvurma hakkına sahipler.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Gol Transporters Seyahatlerin sırasında ilaç, diz üstü bilgisayar, mobil cihaz, evrak çantası, gibi eşyalar seçeneklerinde kısıtlama mevcut değil. Bunlar dışında ucu sivri cisimler, büyük evcil hayvanlar ve zararlı olabilecek eşyaların taşınmasına izin verilmiyor.

Gol Transportes Aéreos Yiyecek, İçecek ve İkram

Gol Transporters Hava Yolları yolcularına yemek, içecek ikramı olarak bol seçenek sunuyor. Uçuşunuz sırasında içecekler, meyve suları ve her türlü imkanlar ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 • Economy Class İkramlar

Gol Transporters Economy sınıfı seyahat eden kişilere iç hat yolculuklarında çeşitli yemek seçenekleri bulabiliyor. Kahve, çay, kapuçino, maden suyu, % 100 organik atıştırmalıklar verilmektedir.

 • Business Class İkramlar

Business Class yolcuları için çok çeşitli yemek imkanları bulunuyor. Siparişinizi daha önce vermeniz halinde, istediğiniz yemek seçimini yapabilirsiniz. Ayrıca istemeniz halinde yastık, battaniye ve diş seti de talep edebilirsiniz.

 • Özel Yemek Servisi

Gol Transporters Hava Yolları seyahatlerinde özel yemek siparişi verebiliyor. Brezilya'ya özgü % 100 organik yemek seçenekleri, brezilya fıstığı, kaju ve börek çeşitleri zengin yemek seçeneklerinden sadece bir kaçı.

Gol Transporters : Business Class

Gol Transporters Hava Yolları yolcularına farklı imkanlarla yolculuk etme olanağı sunmakla birlikte Business Class tercihi yapan kişilere istedikleri koltukları seçme hakkı da sunuyor. Koltuklarınız daha geniş olabilir ve yatar pozisyonda rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Business Class sınıfındaki koltuklar yatış pozisyonu alabiliyor. Koltuklar arasında bulunan diz mesafesi Business Class sınıfında 10 cm daha fazladır.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Business Class sınıfındaki yolcular farklı yemek seçeneklerini tercih etme hakkına sahip olabiliyor. Zengin yemek seçenekleri Business Class yolcularına imkan tanınmış durumda.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

Gol Transporters Business Class yolcuları uçuşlarını beklerken VIP Salon fırsatlarından yararlanabiliyor. Vejetaryen yemek seçenekleri dahil tüm yemek seçenekleri, internet, gazete, dergi, ücretsiz içecek ve duş imkanı sunulmaktadır.

 • Diğer Özellikler

Bunların yanı sıra Business Class sınıfında seyahat edenler çeşitli fırsat ve imkanlardan yararlanıyor. Yolcuların rahatça çalışabilmesi için iş merkezi, tuvalet malzemeleri ve pamuk havlular verilmektedir.

Gol Transporters Aereos: Miles and More

Gol Transpoerters Havayollarının özel yolcu programı olan Smiles Miles programı ile çalışıyor. Bu sayede uygun uçuş imkanı bulabilirsiniz. Uçuşlarınız sırasında ayrıca ekstra birçok hizmetinden yararlanma fırsatı bulabilirsiniz.

Gol Transportes Aéreos Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Dünyanın kaliteli havayolu firmalarından olan Gol Transporters Hava Yolları her saat uçak seferi düzenlenmektedir. Havayolu firması Malzeya, Çin, Hindistan, Kolombiya, Şili, Kore gibi ülkelere seferler düzenlemektedir.

 • Gol Transporters Seferleri: Gol Transporters Hava Yolları her gün çok sayıda uçak seferleri düzenleyerek havayolu ulaşımı konusunda kaliteli hizmet vermektedir.
 • Gol Transporters Rezervasyon: Gol Transporters Hava Yolları'na ait uçak seferlerinde uçak biletinizi Biletall.com'dan rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Gol Transporters Bilet Al: Havayolu firması tarafından yapılan uçak seferleriyle yolculuk etmek için Biletall.com'dan bilet temini sağlayabilirsiniz.

Gol Transportes Aéreos Bilet İptal/İade Prosedürü

Gol Transporters Havayoluna ait olan uçak biletinizi iptal ya da iade etmek istediğiniz durumlarda havayolu firmasını telefonlar arayarak ya da Biletall.com sitesi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Havayolu firması Business Class biletlerinin iadesinde işlemlerinde bilet alımından bir gün sonra iade etmeniz halinde hiçbir kesini uygulanmadan para iadesi alabilirsiniz. 1 gün önce sürede işlem yapılması durumunda %5 kesinti yapılarak iade alınmaktadır. Seyahatinize 1 saat süre önce yapılan iadelerde ise %40 oranında kesinti yapılıyor.

Economy Esnek biletlerinin iade işlemlerinde uçağın kalmasına 12 saat ya da daha çok zaman varken iade edilmesi halinde %10 kesinti ile iade alınmaktadır. Uçuşa 1 saat varken gerçekleşen iade ve iptal halinde ise %50 kesinti uygulanmaktadır.

Gol Transportes Aéreos Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Yüksek konfor sağlayan koltuklar özelliklerime göre farklılık göstermektedir. Koltuklar çok rahat olup yatar duruma getirilerek yolculuk yapılmaya olanak sağlıyor. Daha fazla ücret ödemeniz halinde 10 cm daha geniş koltuk tercihi yapabilirsiniz.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

Bebek ve çocuklu aileler çocukları için istedikleri şekilde koltuk seçme hakkına sahip. kolay şekilde uçuşlarınızı gerçekleştirmek için çocuklarınızın kimlik belgelerini ibraz etmeniz gerekmektedir. 2 yaş altı çocuklar iç hatlarda ebeveyni ile birlikte ücretsiz uçabilir.

 • Hamile Yolcular

7-8 aylık hamilelik döneminde olan anne adayları doktordan " seyahat edebilir " ibareli raporu almaları halinde seyahat edebilmektedir. 38. haftadan sonra ise zorunlu uçuşlarda uzman doktorun eşlik etmezi istenir. Doğum sonrası ilk 7 gün uçuş tavsiye edilmez.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

Hasta ve engelli kişiler uçmaları için engel olmadığı taktirde seyahat imkanına sahip olabiliyor. Fiziksel engelli olmanız halinde tekerlekli sandalye temini sağlanmaktadır. Ayarıca özel ihtiyaçları olan yolculara indirimli uçak bileti temini sağlanmaktadır.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvana sahip olan yolcular talep etmeleri halinde özel kutular ile hayvanları ile yolculuk yapabilir. Bunun için evcik hayvan 10 kg geçmemeli ve 4 aylık dan büyük olmamalıdır.

 • Seyahat Sigortası

Gol Transporters Aereos Hava Yolları ile seyahat eden kişiler havayolu şirketinin anlaşma yaptığı seyahat sigortasından yararlanarak güvenli yolculuk gerçekleştirebiliyor. Seyahat sigortası ile uçuş kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Gol Transportes Aéreos Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Sao Paulo - Belo Horizonte 175,97 TL 1 Saat 10 Dakika
Belo Horizonte - Sao Paulo 197,66 TL 1 Saat 20 Dakika
Brasília - Rio De Janeiro 208,46 TL 1 Saat 45 Dakika
Sao Paulo - Rio De Janeiro 216,70 TL 1 Saat
Rio De Janeiro - Sao Paulo 218,95 TL 1 Saat 10 Dakika
Santiago - İstanbul 5.171,63 TL 30 Saat 20 Dakika

Gol Transportes Aéreos Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Gol Transportes Aéreos uçak bileti ne kadar?

  Gol Transportes Aéreos firmasının popüler seferlerinden en ucuzu Sao Paulo - Belo Horizonte olup, bilet fiyatı 175,97 TL'dir.
 • Gol Transportes Aéreos kaç yılında kuruldu?

  2000 yılında kurulmuştur.
 • Gol Transportes Aéreos firma merkezi neresidir?

  Firma merkezi Brezilya şehrindedir.
 • Gol Transportes Aéreos IATA kodu nedir?

  G3 uluslar arası IATA kodudur.
 • Gol Transportes Aéreos çağrı merkezi numarası kaçtır?

  Çağrı merkezi numarası +55 (1155) 044 410

Gol Transportes Aéreos Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (85)
İyi (12)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%88
%12
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
97 Değerlendirme
B*** Ç***
6 Mayıs Pazartesi
Birbirine bağlı çok fazla uçuşumuz vardı, bir aksama yaşamadık teşekkürler.
İ*** U***
21 Kasım Çarşamba
Firma gerçekten güvenilir bunu biliyorum ama personel ilgisiz
M*** C*** S***
20 Ekim Cumartesi
Firma güzel dediler ama pişman oldum gibi sadece ikramları ve personelleri çok iyiydi
B*** Ç***
13 Eylül Perşembe
Koltuklar biraz dar gibi ama yine de güzeldi ben keyif aldım.
D*** H*** T***
4 Ağustos Cumartesi
Klima sorunu yapanları görüyorum bu otobüs değil merak etmeyin ,ter kokusunda ölmezsiniz
2
24
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Gol Transportes Aéreos sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Gol Transportes Aéreos Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 12.07.2020 04:21:19 )

Sao Paulo, (Tümü)
SAOT
BR
Rio De Janeiro, (Tümü)
RIOT
BR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=47857
/ True
47857