China Eastern Havayolları Uçak Bileti

China Eastern Havayolları

China Eastern Havayolları

MerkezŞangay

Kuruluş Yılı 1988

Destinasyonlar

Kaç Ülkeye Gidiyor?

Filo Büyüklüğü479

China Eastern Havayolları Bilmeniz Gerekenler

Merkezi Şanghay'da bulunan China Eastern Air Holding Company (CEAH), çin'in en büyük üç hava taşımacılığı grubu arasında yer alıyor. Sürekli yapısal uyum ve kaynak entegrasyonu sayesinde, CEAH havacılık taşımacılığı ve lojistiğinin ana işine odaklanan entegre bir hizmet sistemi ile büyük bir havacılık sektörü grubuna dönüştü. Havacılık gayrimenkul, havacılık finansmanı, reklam medyası ve gümrüksüz, hava ikmali, ticaret ve lojistik, genel havacılık ve endüstriyel yatırımlar dahil olmak üzere çok çeşitli ek işletmeler tarafından desteklenmiştir.

China Eastern Airlines dünya çapında 100 milyondan fazla yolcuya hizmet vermekte ve dünya hava yolları şirketleri arasında 7. sıradadır.

Hava ağı sayesinde CEAH, 177 ülkede 1.052 noktaya ulaşmaktadır. 2009 yılından bu yana, CEAH toplum tarafından geniş çapta tanındı ve bir ödül dizisi için aday gösterildi. çin Sivil Havacılık İdaresi (CAAC) tarafından Beş Yıldızlı Uçuş Güvenliği ödülü'ne layık görülen CEAH, “çin'de 25 En Yenilikçi Şirket” unvanını aldı ve Fortune tarafından Kurumsal Sosyal Sorumluluğun İlk 10 şirketi arasında yer aldı. WPP tarafından 30 en değerli çinli markalardan biri olarak kabul edildi ve KİT'ler arasında ROE'de en üst sıralarda yer aldı.

Ulusal refah ve halkın geçim kaynağı, ekonomik ve sosyal kalkınma, reform ve açılışa hizmet eden CEAH, “ulusal çıkar, ekonomik faydalar ve sosyal refah” ın koordineli gelişimini sürekli olarak sürdürmektedir. 2011 yılında “geleneksel hava yolcu taşımacısından modern bir entegre hava hizmeti sağlayıcısına dönüşme” geliştirme kılavuzunu belirledi.

China Eastern Havayolları Popüler Uçuş Destinasyonları

ba-favicon-white