Norwegian Air Shuttle Uçak Bileti

Norwegian Air Shuttle

Norwegian Air Shuttle

MerkezOslo

Kuruluş Yılı 1993

Destinasyonlar

Kaç Ülkeye Gidiyor?

Filo Büyüklüğü56

ORTALAMA UÇAK YAŞI4

Norwegian Air Shuttle Hakkında Bilgi

Norwegian Air Shuttle, Norveç'teki Barum kentinde şirket merkezini kurmuştur ve 1993 senesinde havayolu firmalarının arasına katılmıştır.

54 uçakla ve 153 farklı seyahat noktası ile firmanın geniş kapsamlı olarak bir uçuş hizmeti sağladığını söyleyebilmek mümkündür. 2002 senesinde Boeing 737 uçak modellerini bünyesine alan firma, günümüzde en hızlı büyüyen havayolu firmaları arasında yer almaktadır.

Norwegian Air Shuttle uçak bileti ile filoların uçuşlarında sürekli yeni rotalar belirlenmektedir. Bu yeni ve farklı rotalara Biletall.com'daki aramalarla ulaşabilmeniz mümkündür.

Norwegian Air Shuttle uçak bileti fiyatları için yapacağınız her rezervasyonunuz sizi Avrupa, Asya ve Amerika'daki farklı rotalara götürecektir. Biletinizi Biletall.com'dan detaylı olarak yapılan aramalar sonucunda bulabilmektesiniz.

Norwegian Air Shuttle'ın dünya genelinde birçok farklı rotaya uçması söz konusudur. Ayrıca firma her geçen günle birlikte büyüyen yapısıyla yeni destinasyonlara da uçuşlar düzenlemektedir. Amerika, Asya ve Avrupa'daki pek çok farklı yere uçabilme imkanı Norwegian Air Shuttle ile mümkün olacaktır.

Norwegian Air Shuttle, sizlere hem ekonomik hem de konforlu bir uçuş deneyimi yaşatmak için seferler düzenlemektedir. Konuklar seçtikleri uçuş türü ne olursa olsun, maksimum konfor ile rahatlığı elde edebilmektedirler.

Norwegian Air Shuttle uçak bileti rezervasyon ile Premium kabinlere ve Economy Class kabinlerine yer verilmektedir. Uçuş türünüze göre farklı özellikler elde edebilmektesiniz. örneğin ücretsiz Wi-Fi özelliği birçok uçuşa dahil edildiğinden, kendi cihazınız ile internete bağlanabilirsiniz. Ayrıca canlı TV ve uluslararası uçuşlarda ödüllü eğlence sistemlerine yer verilmektedir.

Norwegian Air Shuttle'ın ulaşım ağlarında kapsamlar Norveç'ten başlayarak Amerika'ya ve Asya'ya kadar uzanmaktadır. Farklı 153 destinasyonun uçuşları havayolu firmasının bünyesinde gerçekleştirilmektedir ve uçuşlarda konforlu ve emniyetli bir seyahat vaat edilmektedir.

Norwegian Air Shuttle en ucuz uçak bileti ile firmadaki uçaklar yakın dönemde yenilenmiştir ve Boeing 737 gibi uçaklarla 787 Dreamliner uçaklarına yer verilmeye başlanmıştır. Bu uçaklar genellikle uzun mesafelerde tercih edilmektedir.

Norwegian Air Shuttle İle En Çok Uçak Bileti Alınan Şehirler

flight
ba-favicon-white