Virgin Australia Uçak Bileti

Virgin Australia

Virgin Australia

MerkezBrisbane

Kuruluş Yılı 1999

Destinasyonlar52

Kaç Ülkeye Gidiyor?

Filo Büyüklüğü116

Virgin Australia Bilmeniz Gerekenler

Virgin Australia, 1999 senesinde kurulmuş ve 2000 senesinden itibaren bütün uçuş operasyonlarını gerçekleştirmeye başlamıştır. O günden bu yana, istisnai müşteri hizmetleri ile tanınan çağdaş ve tam hizmetli bir hava yolu şirketi olarak seferler gerçekleştirmiştir. Firma, dünyanın en ilgi çekici ve zahmetsiz uçuş deneyimini sunmaya kendini adamaktadır. Bu nedenle, dünyanın en iyi hava yolu şirketlerinden oluşan bir birleşik ağ kurmuştur. İçerikte bulunan hava yolu şirketleri Air New Zealand, Etihad Airways, Delta Airlines ve Singapur Hava Yolları'dır. Bütün bu firmalar bir araya gelerek 450'yi aşan destinasyonu kapsayan birleşik bir ağı Virgin Australia firmasıyla oluşturmuşlardır. Virgin Australia, hem Avustralya hem de dünya çapında geniş bir uçuş ağı geliştirmiştir. Ayrıca charter uçuşlar ve kargo hizmetleri de sağlamaktadır.

Virgin Australia uçak bileti ile 100'den fazla uçakla modern bir uçuş deneyimi yaşarsınız. Ayrıca Virgin Australia'nın ödüllü sadakat programı olan Velocity Frequent Flyer ile milyonlarca üyeye bir dizi benzersiz avantajlar sunulmaktadır. Hızla sektörün gözdesi haline gelen firma, modern ve konforlu uçuşları ile üç farklı uçuş sınıfını barındırmaktadır.

Virgin Australia uçak bileti fiyatları için modern ve ileri teknolojileri içeren firmayla uçmak size doğru seçenekleri sağlayacak Biletall.com'la mümkün olabilmektedir. Aramalarınızı ödüllü programlara sahip olan Virgin Australia ile yaparsanız, yüzlerce uçuşu listeleyebilirsiniz.

Kablolu televizyon, ücretsiz Wi-Fi, televizyon dizileri, televizyon programları gibi farklı uçak içi eğlence sistemlerine Virgin Australia'da yer verilmektedir. RED adı verilen uçak içi eğlence sistemlerinin içerdiği video oyunlarınızı da oynayabilmektesiniz. Bu sayede hem eğlenceli uçuşlar gerçekleştirir hem de özellikler sayesinde zamanın nasıl geçtiğinin bile farkına varmazsınız.

Virgin Australia uçak bileti rezervasyon ile uluslararası uçuşlarda Economy Class, Premium Economy Class ve Business Class mevkilerine yer verilmektedir. Böylece istediğiniz bir mevkide seyahat ederek farklı özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca firmanın sadakat programına üye olursanız, daha ayrıcalıklı avantajlarla uçabilme şansına erişirsiniz. Sık sık iş seyahati gerçekleştiren müşteriler için sadakat programı olan Velocity Frequent Flyer programı son derece uygun avantajlar sağlayacaktır.

Virgin Australia en ucuz uçak bileti ile çoğu uçuşta Business Class ve Premium Economy özelliklerine yer verilmektedir. Ancak bazı uçaklar yalnızca Economy Class olarak dizayn edildiklerinden, biletinizi alırken Business Class ve Premium Economy gibi mevkilerin de bulunduğundan emin olmanız gerekecektir.

Austrilia En Uygun Dış Hat Uçak Biletleri

Virgin Australia Virgin Australia 22 Mayıs 2022-Pazar
Sydney Sydney Havalimanı Münih
Franz Josef Strauss Havalimanı
13.243,76 TL
22:00 06:55 BİLET AL
Virgin Australia Virgin Australia 23 Mayıs 2022-Pazartesi
Sydney Sydney Havalimanı Dhaka
Zia Havalimanı
18.682,99 TL
19:00 16:45 BİLET AL
Virgin Australia Virgin Australia 23 Mayıs 2022-Pazartesi
Canberra Canberra Havalimanı Tahran (İran)
İmam Humeyni Havalimanı
20.727,90 TL
06:20 04:40 BİLET AL
Virgin Australia Virgin Australia 25 Mayıs 2022-Çarşamba
Sydney Sydney Havalimanı Johannesburg
Johannesburg Havalimanı
21.917,79 TL
17:00 15:25 BİLET AL
Virgin Australia Virgin Australia 25 Mayıs 2022-Çarşamba
Sydney Sydney Havalimanı Cape Town
Cape Town Havalimanı
22.708,66 TL
15:00 05:45 BİLET AL
Virgin Australia Virgin Australia 22 Mayıs 2022-Pazar
Canberra Canberra Havalimanı Ankara
Ankara Esenboğa Havalimanı
32.676,10 TL
18:50 11:45 BİLET AL

Virgin Australia Popüler Uçuş Destinasyonları

Virgin Australia Popüler Uçuş Noktaları

ba-favicon-white