1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Novosibirsk Uçak Bileti

16 Temmuz
Bugün
Parçalı Bulutlu
20°C
17 Temmuz
Yarın
Gök Gürültülü Fırtına
23°C
18 Temmuz
Perşembe
Gök Gürültülü Fırtına
22°C
Para Birimi
Rus rublesi (RUB)
Zaman Dilimi
GMT +3
Novosibirsk Şehri En İyileri
  • Müzeler
  • Novosibirsk Zoo
  • Potato Okroshka

En Ucuz Novosibirsk Varışlı Uçak Seferleri

Moskova - Novosibirsk
Utaır Avıatıon Jsc
23 Tem 2019
Bakü - Novosibirsk
S7 Airlines
22 Tem 2019
07 Ağu 2019
Ankara - Novosibirsk
Azerbaijan Airlines
17 Tem 2019
Adana - Novosibirsk
Türk Hava Yolları
01 Ağu 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Novosibirsk Kalkışlı Uçak Seferleri

Novosibirsk - Moskova
Utaır Avıatıon Jsc
22 Tem 2019
Novosibirsk - Bakü
S7 Airlines
17 Tem 2019
10 Ağu 2019
08 Ağu 2019
Novosibirsk - Ankara
S7 Airlines
16 Tem 2019
Novosibirsk - Adana
Uzbekistan Airways
11 Ağu 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Novosibirsk Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Şehirler

Novosibirsk Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Ülkeler

Novosibirsk Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
RU
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Rusça
Toplu Taşıma Fiyatı
45 RUB
Yemek Fiyatı
500 RUB
Alkolsüz İçecek Fiyatı
86 RUB

Novosibirsk’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Eylül
En Ucuz Gün
Salı
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Nisan

Ucuz Novosibirsk uçak bileti alarak Novosibirsk'e gitmek isteyen yolcuların dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan bir tanesi ziyaret yada yolculuk için en uygun zamanın hangisi olduğunu bilmektir.

Normal şartlar altında kentin güzelliklerini yaşamak isteyen kişilerin en uygun mevsimi bilmesi kendileri açısından oldukça önemlidir.

Novosibirsk Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Novosibirsk uçak bileti ile bölgeye gelen kişiler şehir merkezine ulaşmak için bölgenin ulaşım alternatiflerini tercih edebilirler.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 45 RUB

Daha uygun bütçe ile otobüsleri tercih ederek seyahat işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Havalimanından ortalama süre: 29 dakika Havalimanından uzaklık: 16 km
Taksi

Ortalama Fiyatı: 200 RUB

Hava alanından şehir bölgesine gidebilmek için toplu taşıma araçlarını tercih etmeyen şahıslar veya daha rahat bir şekilde istediği yere gitmek isteyen yolcular için en uygun alternatif yolculuk araçlarından bir tanesi taksidir. Hava alanı bölgesinden istediğiniz yere her saatte taksi bulabilme imkanınız var.
Araç Kiralama
keyfine ve rahatına düşkün bir kişi iseniz araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak kenti gezebilirsiniz.

Novosibirsk Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Emanet Eşya

Novosibirsk da hava yolu ulaşımı için tercih edilen hava alanı Novosibirsk Hava limanıdır. Novosibirsk uçak bileti imkanlarından yararlanarak hava yolu ulaşımları ile şehre seyahat eden konuklar bu hava yolu şirketini tercih etmeyi seçerler.

Novosibirsk Hava limanı'nın şehir merkezine olan uzaklığı 16 kilo metre olduğu için hava limanından şehir bölgelerine trafiğin yoğunluğuna bağlı olarak 29 dakika gibi kısa bir zamanda ulaşım imkanı elde edebilirsiniz. Hava alanı içerisinde bir adet eczane yer alıyor. Buradan kullanmakta olduğunuz ilacı temin edebilirsiniz.

Hava limanı içerisinde bulunan iç ve dış hatlar olmak üzere iki farklı giriş imkanı yer alıyor. İç hatlar veya dış hatlar içerisinde konuklar için belirli atıştırma noktaları veya rahat yemek yiyebilmeleri için restoranlar yer alıyor. Üstünde para taşımayan konuklar için bankamatik cihazları da bölge içeresin de konumlandırılmış durumda. Araç kiralama firmalarından bölgeyi daha kolay gezebilmek için bütçenize uygun bir araçları kiralayabilirsiniz. Bölgede kısa bir süre konaklama yapacaksanız gezerken yük olmaması için bir eşyalarınızı koyabileceğiniz emanet eşya odalarında eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

Novosibirsk’e Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Novosibirsk uçak bileti imkanlarından faydalanarak bölgeye en kısa zamanda ziyaret etmelisiniz. Ancak İstanbul’dan bölgeye direk uçuş hattı bulunmuyor. Moskova üzerinden aktarma ile bölgeye gidebilirsiniz. Bölgede ünlü meydan olan Lenin meydanında gezerek havanın tadını çıkarabilirsiniz.
  2. Kent içerisinde yer alan en büyük tiyatro binasında yöresel tiyatro izlenimine katılarak keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Operada onlarda sesi güzel olan opera sanatçılarını dinleyerek kulaklarınızın pasını silebilirsiniz.
  3. Irmak sevdalısı olanlar için şehir de bir adet ob ırmağı yer alır. Bu ırmak kenarında piknik yaparak doğanın sessizliğini ve temiz havasını içinize çekebilirsiniz.
  4. Bölge hakkında bir takım sanatsal faaliyetlerin yapıldığı ve müzede sergilendiği eserleri ziyaret edebilirsiniz.
  5. Şehrin geçmiş tarihini öğrenmek istiyorsanız tarih müzesine bilet alarak ziyaret edebilirsiniz. Böylece bölge hakkında detaylı geçmiş bilgileri öğrenerek kalan kalıntıları inceleyebilirsiniz.

Novosibirsk Hakkında

Rusya’da bulunan Sibirya Federal Bölgesi’nin başkentidir. Ayrıca bölgenin en büyük yerleşim yeri olarak bilinir. Novosibirsk 1,5 milyonu aşkın nüfusu ile ülkenin en önemli ve en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. Novosibirsk bölgesinde yaz ayları oldukça sıcak geçer. Kış aylarında ise hava sıcaklığı ortalama olarak -20 derecelere kadar düşer.

Bugüne dek şehir de ölçülen en düşük sıcaklık derecesi-47 dir. Bölgeyi ziyaret etmek isteyen kişilerin nisan veya ekim aylarını tercih etmeleri belirtilir. Bölgede Rus dili hakimdir. Telefon kodu +7'dir. Para birimi rus rublesi olan rub simgesidir. Moskova bölgesine 4 saatlik bir uçuş mesafesinde bulunur. Özellikle deri veya kürk ürünleri bölgede satılır.

Standart olarak sovyet şehirleri arasında yer alır. Rusya genelinde bulunan en büyük tiyatroyu bu bölge içerisinde barındırır. Yaz mevsiminde bölge ziyaretçilerine Cennette gibi bir izlenim verir. Meydanları ve krasny prospekt bölgesi önemli bayramlarda trafiğe kapatılır. Kutlamalar da bu bölgede yapılır.

Üniversite kenti akadem gorodok ile arasında ob isimi deniz denilen baraj gölü bulunur. Rusya’nın üçüncü sırada yer alan büyük bir kentidir. Şehirde muhteşem bir opera binası yer alır. Ayrıca opera binasının ön bölgesinde çok büyük bir Lenin adlı bir heykel yer alır.

Novosibirsk Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
20 RUB
Taksi
9 RUB/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Şehir içerisinde en çok tercih edilen ulaşım aracı belediye otobüsleridir. En fazla tercih edilmesindeki etken şehrin her noktasına gidebilmesinin yanında fiyatlarının kişilerin bütçelerini zorlamamasıdır. Her kesimden kişinin rahatlıkla binebileceği bir ulaşım aracıdır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Şehrin ulaşılamayan bölgelerine gitmek istiyorsanız ve bu bölgelere belediye otobüsleri kalkış yapmıyorsa taksi tutarak bölgelere gidebilirsiniz. Fakat taksi ücreti bütçenizi aşabileceği için araç kiralamak bütçeniz için çok daha karlı bir işlem olacaktır.

Novosibirsk Vize Şartları

Rusya Vize İstiyor mu?
Evet
Rusya Vize Süresi
30 Gün
Rusya Vize Ücreti
280 USD
Rusya Vize Detayları
Vize başvurunuzun gerçekleşmesi için pasaportunuzda 2 adet boş sayfanın bulunması gerekmektedir. Konsolosluk yırtık, deforme ve tahriş olmuş pasaportlarla yapılan başvuruları kabul etmemektedir.

Novosibirsk’de Gezilecek Yerler

Novosibirsk Zoo
Tsentral'nyy Park
Opera ve Tiyatro Binası
Ob Irmağı
Novosibirsk Sanat Müzesi
Novosibirsk Zoo

Bölgede yaşayan hayvanların yer aldığı bu hayvanat bahçesini gezerek hayvanların yaşamları hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Tsentral'nyy Park

Geniş bir alana konumlandırılan bu park ile oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Adrenalin seviyenizi yükseltmek istiyorsanız bu park içerisinde bir çok alet bulabilirsiniz.

Opera ve Tiyatro Binası

Opera ve tiyatro sevenler için şehir merkezi içerisinde ülkenin en büyük tiyatro binasının yer aldığını söylemekte fayda var. Burada opera sanatçılarını dinleyerek kulaklarınızın pasını silebilirsiniz. İzleyeceğiniz tiyatro ile de bölgenin genel kültürleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ancak Rus dilini bilmeniz gerekiyor tiyatro konusunu anlayabilmek için.

Ob Irmağı

Irmak kenarında piknik yaparak günün yorgunluğunu üzerinden atabilirsiniz. Ayrıca bulunan kayıklar ile ırmak üzerinde gezinti yapabilirsiniz.

Novosibirsk Sanat Müzesi

Sanat müzesi sevenler için ayrı bir yer taşıyan bu müzeyi ziyaret ederek fotoğraflama işlemi yapabilirsiniz.

Novosibirsk Tarih Müzesi

Bölgenin tarihini merak eden kişiler için ayrıntılı bilgiler barındıran bu tarih müzesini ziyaret etmek istiyorsanız açık olduğu günleri öğrenerek biletinizi alabilirsiniz.

Novosibirsk’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Potato Okroshka
Khinkali
Pelmeni
Khachapuri
Potato Okroshka

Patates, dereotu, yumurta, salatalık ve bezelye gibi çeşitli birçok malzemelerin yer aldığı çorba soğuk bir şekilde servis edilir. Rusya’nın soğuklarına dayana bilmeniz için bu çorbayı içmeniz tavsiye edilir.

Khinkali

İçerisinde kıyma ve patates ile doldurulmuş olan khinkali yiyeceği, bu bölgede deneyebileceğiniz en leziz yiyeceklerden bir tanesidir. Türkiyenin Karadeniz Bölgesinde de oldukça sık yapılan bu yiyecek içi doldurulmuş bir şekilde leziz hamurdur.

Pelmeni

Ukrayna ve Rusya bölgelerinde yaygın olarak yenilir. Ülkenin geleneksel yemeğidir. Hamur içerisine çeşitli baharatlar ile oluşturulmuş etler ile servis edilir.

Khachapuri

Açık pideye benzeyen bu yiyecek; yumurta, kaşar ve tereyağının bir araya gelmesi ile yapılır.

Pirozhki

Yoğrulan hamurlara ay şekli verilerek içlerinde çeşitli malzemeler ile doldurulduğu bu yiyecek, sabah vakitlerinde yapılan kahvaltıda veya beş çayında yemeyi tercih edebileceğiniz değişik lezzetlerden bir tanesidir. Bölge de gününüze doyurucu bir kahvaltı ile başlamak istiyorsanız fırınlardan yada kafelerden bu leziz poğaçaları isteyebilirsiniz.

Shashlik

Türkiye genelinde şaşlık olarak bilinen bir çeşit kebap türüdür. Barbekü seven Rusya halkında shashlik ismi ile bilinir. Dana etlerinin şiş malzemelerine geçirilerek biber ve domatesler ile beraber kömür ateşinde kızartılan etleri yemek için sabırsız olacaksınız.

Tula Gingerbread

Zencefil ürünü ile hazırlanan bir çeşit çörektir. Üzerine baskı uygulanarak şekil verilen bir çeşit ekmektir.

Konaklama İçin Novosibirsk Otel Seçenekleri

Ucuz Novosibirsk uçak bileti alarak bölgede yer alan otellerde konaklayabilirsiniz.

Gorskiy City Hotel

Otel içerisinde yer alan temel imkanlar; 268 sigara içilmeyen otel odası, Ücretli kahvaltı, Restoran ve bar-oturma salonu, 24 saat açık ofis, Klima, Spor salonu, Günlük kat hizmetleri, 24 saat açık resepsiyon, Konferans alanı, Danışma (concierge) hizmetleri, Kuru temizleme ve çamaşır yıkama servisi, Ücretsiz kablosuz İnternet ve ücretsiz otopark hizmeti ve Lobide ücretsiz gazete servisi hizmetleri bulunur. 4 yıldızlı bir konaklama imkanı sunar. Novosibirsk Devlet Dram Tiyatrosuna 25 dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunur.

144a Nemirovicha Danchenko 630087 Novosibirsk Federal Bölgesi Novosibirsk RUS
River Park Hotel

3 yıldızlı bir otel imkanı sunar. Ailelere yönelik olarak otelde bulunan özellikler şu şekildedir: Ücretsiz beşik/çocuk yatağı, Buzdolabı, Portatif ilave yatak var (ücretli), Otelde oyun alanı, Televizyon, Bebek yada çocuk bakım hizmeti (ücretsiz) bulunur. Nehir kıyısında yer alır. Devlet Halk Bilim Teknoloji Kütüphanesine 25 dakikalık, Trafik Işığı Heykeli bölgesine 34 dakikalık, Nikolay Roerich Müzesine 38 dakikalık bir yürüme mesafesinde yer alır.

Dobrolyubova 2 630009 Novosibirsk Federal Bölgesi Novosibirsk RUS
Domina Hotel Novosibirsk

5 yıldızı bulunan bir oteldir. 218 adet otel odası bulunur. Spor salonu, Gidiş dönüş hava alanı transfer servisi, (ücretli) otopark hizmeti, Klima, 24 saat açık resepsiyon hizmeti ve Günlük kat hizmetleri otelin genel hizmetleri arasında yer alır.

26 Lenina St. 630004 Novosibirsk RUS

Novosibirsk Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Moskova - Novosibirsk 1.020,14 TL 17 Saat 50 Dakika
Bakü - Novosibirsk 1.255,53 TL 4 Saat 5 Dakika
Tiflis - Novosibirsk 1.359,75 TL 15 Saat
İstanbul - Novosibirsk 1.506,00 TL 10 Saat 25 Dakika
Ankara - Novosibirsk 2.155,33 TL 32 Saat 20 Dakika
Adana - Novosibirsk 5.724,07 TL 18 Saat 40 Dakika

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Novosibirsk ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

İstanbul Havalimanı'ndan İç Hatlar Uçuşu Nasıl Gerçekleştirilir ?
İstanbul Havalimanı'ndan İç Hatlar Uçuşu Nasıl Gerçekleştirilir ?
15 Nisan 2019
Ülkemizin gururu Türk Hava Yolları'nın hazırlamış olduğu bu kısa video ile yeni açılan ve dünyanın en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanı'ndan iç hatlar uçuşunuzu nasıl gerçekleştirebileceğinizi
Seyahat Sırasında Valiz Güvenliği - Biletall Shop Seyahat İpuçları
Seyahat Sırasında Valiz Güvenliği - Biletall Shop Seyahat İpuçları
28 Ocak 2019
 Seyahat sırasında ‘’Ya eşyalarıma bir şey olursa?’’ diye düşündünüz mü hiç? Böyle düşünmenize hiç gerek yok. Bugünkü videomuzda valizlerinizi güvenle taşımanıza yardımcı olacak ürünleri bir ara
Yeni Yılı Evde Geçirecekler İçin Yeni Yıl Temalı Filmler
Yeni Yılı Evde Geçirecekler İçin Yeni Yıl Temalı Filmler
12 Aralık 2018
İster yalnız, ister aileniz veya arkadaşlarınızla olun, yılbaşını evde kutlamanın tadı ayrı oluyor. Özellikle de filmlerle geçecek bir gece planlıyorsanız. Eğer siz de sırf yılbaşı olduğu için bir şey
Turizm Alanında Çalışmak İsteyenlerin Tercih Edebileceği Bölümler
Turizm Alanında Çalışmak İsteyenlerin Tercih Edebileceği Bölümler
09 Ağustos 2018
Ülkemizin giderek artan turizm potansiyeli, üniversite tercihi yapan öğrencilerin tercihlerinin bu alana doğru kaymasına neden oluyor. Peki, turizm sektörüne katkı sağlayacak kişilerin yetiştirildiği

Novosibirsk Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (3)
İyi (3)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%50
%50
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,5
6 Değerlendirme
Herkesin bir kere gidip görmesi gereken bir yer gerçekten
Benim gibi tarihi sevenlerin vazgeçemeyeceği bir yer.
Okuldan vizeler arasında kaçmıştık ev arkadaşım ile güzel oldu
Kamp için gitmiştik 2 gün ıslandık ama olsun deydi
Otelde ki ikramlar, sokaklar, barları çok farkllııydı
Gerçekten büyüleyici bir havası var, aşık oluyorsunuz şehre
2
6
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Novosibirsk Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.

16.07.2019 02:19:08
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Novosibirsk, (OVB)
OVB
RU

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=10948
/
10948