1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

United Airlines United Airlines
Uçak Bileti

"Fly the friendly skies"
Kuruluş Tarihi
1926
Firma Merkezi
Chicago
Firma Kısaltması
United
IATA Kodu
UA
Uçak Sayısı
721
Uçtuğu Şehir Sayısı
51
Çağrı Merkezi
Ort. Kullanıcı Puanı
4,8/5
United Airlines

United Airlines Popüler Uçak Seferleri

İstanbul - New Jersey
Uçak Bileti
25 Eyl 2019
New York - Singapur
Uçak Bileti
06 Eki 2019
New Jersey - İstanbul
Uçak Bileti
03 Eki 2019
İstanbul - Boston
Uçak Bileti
11 Eki 2019
23 Eyl 2019
Washington - Ankara
Uçak Bileti
29 Eyl 2019
İstanbul - Santa Ana
Uçak Bileti
24 Eyl 2019
İstanbul - Las Vegas
Uçak Bileti
23 Eyl 2019
İstanbul - Denver
Uçak Bileti
17 Eki 2019
İstanbul - Phoenix
Uçak Bileti
01 Eki 2019
Norfolk - İstanbul
Uçak Bileti
20 Eyl 2019
10 Eki 2019
İstanbul - Pittsburgh
Uçak Bileti
04 Eki 2019
Houston - Ankara
Uçak Bileti
23 Eyl 2019
İstanbul - Honolulu
Uçak Bileti
20 Eyl 2019
Atlanta - Kayseri
Uçak Bileti
05 Eki 2019
Dallas - Kayseri
Uçak Bileti
07 Eki 2019
Detroit - İzmir
Uçak Bileti
04 Eki 2019
Honolulu - İstanbul
Uçak Bileti
13 Eki 2019
Panama - İzmir
Uçak Bileti
10 Eki 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

United Airlines Hakkında

Merkezi Chicago'da bulunan United Airlines, Amerika Birleşik Devletleri'nin bünyesinde bulunur. 1926 yılında kurulmuş ve Continental adlı havayolu firmasını satın alarak hızla büyüme göstermiştir. Ana hattında 721, bölgesel planlamada ise 547 olmak üzere şirket içerisinde toplamda 1254 uçak bulunur. En büyük global havayolu ittifakıdır ve yurtiçinde 223, yurtdışında 149 noktaya günlük olarak 6.000'den fazla uçuş düzenlemektedir. United Airlines 6 kıtada ve 59 ülkede faaliyet göstermektedir.

ABD'nin, American Airlines ve Delta Airlines şirketlerinin ardından 3. sırada yer alan United Airlines, dünya çapında 2. sıradadır. Star Alliance ittifakına üye olmasıyla birlikte, Alman havayolu firması Lufthansa ve Türk Hava Yolları gibi önde gelen ticari şirketleri ile ortaklaşa uçuş düzenleme hakkına sahip olmuştur. Yıllık cirosu 2.5 Milyar Dolar ve şirketin piyasa değeri 20 Milyar Dolar olmaktadır.

United Airlines Online Check - in

Alınan uçak biletlerinin kayıt ve onaylanma işlemlerinden oluşan check-in uygulamaları havalimanlarının bilet satış ofislerinden, özellikle bagaj olduğu durumlarda sağlanabilmektedir. Fakat yolcuların sadece el bagajı olduğu durumlarda, online check-in işlemleri, yolculara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. United Airlines ile seyahat edecek olan yolcular online check-in işlemlerini uçuş süresine saatten fazla kaldığı zamanlarda yapabilirken, yurtdışı uçuşlarına 60 dakika kala,yurtiçi uçuşlarına ise 30 dakika kalana kadar gerçekleştirebilmektedir.

 • Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Online Check-in işlemleri dahilinde sunulan seçenekler arasında koltuk seçimi ve yemek siparişi alanları bulunur. Koltuk seçimi alanlarında uçakta bulunan boş koltuklardan kolaylıkla yer rezervasyonu yapılabilmektedir. Yemek siparişi alanında ize özel lezzetlerden oluşan menüler sunulur ve yolcular diledikleri gibi lezzet seçimleri yaparak, önceden yemek siparişi verebilirler.

United Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

 1. Uzun yıllardır hizmet verdiğinin bilinmesi ile birlikte, büyük bir tecrübeye sahip olduğu kesinlikle yadsınamaz. Dünya genelinde sahip olduğu marka değeri tercih edilebilirlik noktasında boy göstermektedir.
 2. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında uçtuğu nokta sayısı, yolcuların fazlasıyla dikkatlerini çekmektedir. Sonuç olarak yolcular istedikleri noktaya aktarmasız ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak isterler. United Airlines nokta sayısıyla yolcuların dileklerini yerine getirmektedir.
 3. Dünya çapında gördüğü değer kaçınılmaz gerçekler arasında yer alır ve hizmet kalitesi, sağladığı olanaklar tartışılmaya dahi açık değildir.
 4. Diğer havayolu şirketlerine göre uçak içi ikram, içecek ve yiyecek hizmetleri standartların üzerindedir.
 5. United Airlines'nın uçak bileti fiyatları oldukça ekonomiktir ve Ekonomi Class, Business Class koltuk seçenekleri bulunmaktadır.
 6. Dünyanın her yerine düzenlenen uçak seferleri 7/24 olacak şekildedir ve bilet bulma imkanları neredeyse sınırsızdır.
 7. United Airlines, yolcu ayırt etmemekle birlikte, çocuklara ve engelli yolculara kayda değer kolaylıklar sağlamaktadır.

United Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Havayolu şirketleri arasında parmakla gösterilen United Airlines, bagaj hakkı ve ücretlendirme konusunda da ön plana çıkmaktadır.

 • Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

United Airlines, yolcularına uçak altı ve el bagajı hizmetleri sunmaktadır.

Bagaj: Bilet satış ofisleri bünyesinde bulunan tartılarda ağırlıkları ve boyutları hesaplanan uçak altı bagajlarının boyutları Ekonomi ve Business Class yolcularda standarttır ve 158 cm ile sınırlıdır. Ağırlıkları ise Ekonomi sınıfında 23 kg, Business yolcularda ise 32 kg'dır. Ayrıca her iki sınıfta bulunan bagajlar belirtilen ağırlıkları geçmeyecek şekilde 2 adet olabilmektedir.

Kabin/El Bagajı: Ekonomi ve Business yolcularına 114 cm ölçülerinde bir adet el bagajı ve bir adet kişisel çanta hakkı verilmektedir.

 • Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: United Airlines'nın standart bir bagaj ücreti uygulaması bulunmamaktadır. Fakat yurtiçi uçuşlarda ortalama olarak istenen ek bagaj ücreti her 5 kg için 23 dolar’dır.

Yurtdışı: Özellikle yurtdışı mesafeleri uzun ya da aktarmalı olacağından, ortalama bir fiyat vermek doğru olmamaktadır. Gidilecek ülkenin ve mesafenin belirlenmesinden sonra, ek bagaj ücretleri için +1 800 864 83 31 numarasından bilgi alınmaktadır. Ayrıca bilet alındıktan sonra da, yolcuların mail adreslerine fazla bagaj ücret bilgileri gönderilmektedir.

 • ABD Bagaj Kuralları

Merkezi ABD'de bulunan United Airlines'nın sağladığı uçuşlar, dolayısıyla yurtiçi olacaktır. Hem Ekonomi hem de Business yolcularına verilen uçak altı bagaj hakları 23 kg3ı geçmeyecek şekilde 3 bagajla sınırlıdır. Yine aynı şekilde verilen el bagajı hakları 22*25*43 cm boyutlarını geçmez ve yanında kişisel bir çanta taşınabilmektedir.

 • Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

United Airlines'na teslim edilen uçak altı bagajları sigortalıdır ve herhangi bir durumda sigorta prosedürleri devreye girmektedir. Fakat öncelikli olarak kayıp ve eksik bagajlar için kayıp eşya bürolarına başvurulmalı, hasarlı bagaj durumlarında ise United Airlines danışma masalarına ya da müşteri hizmetleriyle bağlantıya geçilmelidir.

 • Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

United Airlines'na ait uçuşlarda görev hali dışında silah, tabanca gibi ateşli araçların uçak altı bagajlarına ve kabin içerisine alınması mümkün değildir. Bunun haricinde tehlikeli kimyasallar, kesici ve delici aletler uçağa kabul edilemez. Ayrıca taşınacak olan tehlikesiz sıvıların uçak altındaki sınırı 5 litre, kabin içindeki sınırı ise 1 litredir ve dökülmelere karşı doğru bir şekilde önlem alınması esastır.

United Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

United Airlines sunmuş olduğu yiyecek ve içecekler ücretli, ücretsiz olarak ikiye ayrılır. Ücretsiz olan yiyecek, içecek hizmetleri ikram yerine geçer ve ikramlar mesafeye göre arttırılmaktadır.

 • Economy Class İkramlar

Ekonomi Class yolcularına kısa mesafelerde atıştırmalık lezzetler ve içecekler verilir. Uzun yolculuklarda ise kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri sunulur.

 • Business Class İkramlar

Business Class yolculara kısa mesafelerde sıcak yemek ve içecek ikramları yapılır. Uzun mesafelerde yemek ve içecek ikramları öğün sayısına göre sunulur.

 • Özel Yemek Servisi

Standart lezzetleri tercih etmek istemeyen yolcuların, uçuş öncesi ya da uçuş sırasında özel yemek siparişi verme hakkı bulunur.

United Airlines : Business Class

United Airlines Hava Yolları'nı tercih eden Business Class yolcularını birçok ayrıcalık beklemektedir.

 • Koltuk Diz Mesafesi

Business Class yolcularının koltukları diğer yolculardan ayrıdır ve oldukça geniştir. Ayrıca koltuk diz mesafeleri, araya bir koltuk daha sığacak şekildedir.

 • Yiyecek, İçecek ve İkram

Business Class yolcularına verilen yiyecek ve içecek ikramları, mesafe ne olursa olsun sıcak yemek, ara sıcak ve soğuk ya da sıcak içecek olarak verilmektedir. Ayrıca ekstra verilen yiyecek ve içecek siparişleri ücretsizdir.

 • CIP Salonu / CIP Lounge

Business Class yolcularının uçak sürelerini beklerken, özel odalarda konaklama, bekleme salonlarında düzenlenen etkinliklere katılma gibi hakları bulunur.

 • Uçak İçi Etkinlikler

Business Class yolcularına uçak içinde eğlenceli aktiviteler ve oyunlar düzenlenir.

United Airlines : Miledge Plus Explorer

United Airlines Hava Yolları, uçuş yapan yolcularına ayrıcalıklarla dolu Miledge Plus Explorer uçuş kartını vermektedir. Miledge Plus Explorer ile seyahat eden yolculara, seyahat başına ekstra puanlar yüklemektedir. 

Miledge Plus Explorer ile yılda 5 kez Business koltuk kazanma şansı ve yine yılda 5 kez ücretsiz uçuş hakkı sunulmaktadır. Ayrıca biriken puanlarla, alışveriş yapma hakkı da tanınmaktadır.

United Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

United Airlines Hava Yolları, en geniş uçak ağına sahiptir ve neredeyse dünyanın her yerine uçak seferi düzenler.

 • United Airlines Seferleri: United Airlines Hava Yolları, 6 kıtada 223 yurtiçi, 149 yurtdışı toplamda 372 noktaya uçak seferi düzenlemektedir. Ayrıca sefer etkinlikleri 59 ülkeye yayılmıştır.
 • United Airlines Rezervasyon: United Airlines Hava Yolları uçak biletlerine rezervasyon yaptırmak için Biletall.com web sitesi, çağrı merkezi ve uygulamaları kullanılabilmektedir.
 • United Airlines Bilet Al: United Airlines tarafından düzenlenen uçuşlar için bilet almak isteyen yolcular, Biletall.com üzerinden online olarak biletlerini satın alabilirler.

United Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

United Airlines Hava Yolları'ndan alınan biletlerin hangi ülkeden alındığı iptal/iade işlemlerinde büyük önem taşımaktadır ve ülkeye göre farklılık göstermektedir.

Bununla ilgili olarak müşteri hizmetleriyle bağlantıya geçilmesi gerekmektedir. Fakat orjinal ve promosyonsuz biletlerde uçuşa 24 saatten fazla bir süre kaldıysa, cezasız iadeler gerçekleştirilir. 24 saatten az olan sürelerde belirli oranlarda iade kesintileri yapılmaktadır.

United Airlines Diğer Önemli Bilgiler

 • Koltuk Özellikleri

Business ve Ekonomi Class yolcularının koltuk özellikleri birbirinden tamamen farklıdır. Ekonomi Class yolcularının koltuk diz mesafeleri 12 cm olmakla birlikte, koltuk üstlerinde özel aydınlatmalar ve 100'den fazla kanalın yayınlandığı televizyonlar bulunur. Business Class yolcu koltuklarının diz mesafeleri 24 cm'dir. Koltuklar özel bir tasarıma sahiptir ve koltuk altlarında yastık, terlik, uyku tulumu gibi özel ihtiyaçlar yer alır.

 • Bebek ve Çocuk Yolcular

2 yaşına kadar olan bebek yolculara ekstra koltuk verilmeyecekse, uçuşları ücretsiz olarak sağlanır. 2-11 yaş arası yolculara koltuk verileceğinden uçak bileti ücretleri yarı oranında alınır.

 • Hamile Yolcular

United Airlines, özellikle uluslararası uçuşlarda hamile anne adaylarının sağlıkları riske gireceğinden 22. haftadan itibaren doktor raporu istemektedir. Fakat doktor raporları tekil hamileliklerde 34. haftaya kadar, çoğul hamileliklerde 32. haftaya kadar geçerlidir. Ayrıca yeni doğan bebekler 2. haftalık olana kadar uçağa kabul edilmemektedir.

 • Hasta ve Engelli Yolcular

United Airlines Hava Yolları, hasta ve engelli yolculara, yanlarında refakatçi bulundurma zorunluluğu getirmiştir. Ayrıca engelli yolculardan yarı uçak bileti ücretleri talep edilir ve özel ayrıcalıklarla uçuş güvenlikleri sağlanır. Ayrıcalıklar arasında personellerin özel ilgileri ve koltuk seçimleri sayılmaktadır.

 • Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanların uçağa kabul edilmeleri için, şirket tarafından talep edilen ücretlerin ödenmesi ve hayvanlara ait veterinerlerden sağlanan sağlık raporlarının sunulması gerekir.

 • Seyahat Sigortası

United Airlines Hava Yolları, Star Alliance ittifakına dahildir. Bu ittifaka göre yolcuların uçak altı bagajları, sağlıkları ve canları sigorta altındadır. Fakat kabin içi bagajlardan sigorta sorumlu değildir. Korunmaları tamamen yolcuların sorumluluğundadır.

United Airlines Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
New Jersey - Toronto 642,27 TL 4 Saat 28 Dakika
Los Angeles - Ottawa 838,27 TL 10 Saat
New Jersey - Washington 981,61 TL 1 Saat 17 Dakika
New York - Medellin 1.467,85 TL 20 Saat 27 Dakika
İstanbul - New Jersey 2.532,83 TL 25 Saat
New York - Singapur 2.614,91 TL 50 Saat 45 Dakika
New Jersey - İstanbul 2.786,72 TL 23 Saat 40 Dakika
İstanbul - Boston 2.837,54 TL 7 Saat 10 Dakika
İstanbul - Philadelphia 3.097,54 TL 7 Saat 40 Dakika
Washington - Ankara 3.173,03 TL 1 Saat 7 Dakika

United Airlines İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (19)
İyi (4)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%83
%17
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
23 Değerlendirme
Beklentilerimin üzerinde bir firma bundan sonra tercih ederim
Fiyatlandırma bu sefer pahalı geldi ama bu hizmete değer
Ailecek tatil için tercih etmiştik biz çok memnun kaldık
Yemekler konusun da kendilerini geliştirdiklerini görmek güzel
İçecekler çok güzel biz keyifle yolculuk yaptık
Firma güzel güler yüzlü personel
Herşey çok güzel ben çok memnun kaldım
İlk defa uçağa bindim çok farklı bir deneyim personel güler yüzlü teşekkürler
Biz çok memnun kaldık gerçekten güzeldi yolculuk herşey çok güzeldi
Kaliteli hizmet arıyorsanız bu firmadan uzak durun arkadaşlar benden demesi
Evinizde nasılsanız uçakta da öylesiniz bizce çok güzeldi teşekkürler
Personel çok kötü biz memnun kalmadık
Diğer firmalara nazaran koltukları daha rahat
Firma kaliteli ben çok memnun kaldım şahsen
Kaliteli hizmet güler yüzlü personel benim için yeterli
2
23
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com United Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. United Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 20.09.2019 04:40:26 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Boston, (BOS)
BOS
US

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=66350
/
66350