Atlasglobal Uçak Bileti

Atlasglobal

Atlasglobal

Merkezİstanbul

Kuruluş Yılı 2001

Destinasyonlar48

Kaç Ülkeye Gidiyor?25

Filo Büyüklüğü23

ORTALAMA UÇAK YAŞI16

Atlasglobal Hakkında Bilgi

AtlasGlobal , Türkiye'nin en köklü hava yolu firmalarından bir tanesidir. Buna ek olarak bu firma her zaman için yolcusunu üstün seviyede memnun etmeyi amaç edinmiştir. Nitekim sırf bu memnuniyeti sağlayabilmek adına ücretsiz ikram servisi ve ücretsiz şehir içi ulaşım servisi hizmeti sunmaktadır.

Buna ek olarak bu hava yolu firmasının pek çok firma ile ortak uçuşları da bulunmaktadır. Gerçekten diğer hava yolu firmaları ile yapılan ortak uçuş anlaşmaları sayesinde uçuş ağı Portekiz'e dek genişlemektedir.

Nihayetinde belirtilmesi gereken bir diğer husus ise bu firma ile seyahat eden yolcuların birtakım ek avantajlara da sahip olduğudur. Gerçekten bu ek avantajlardan bir tanesi de geniş koltuk aralıklarıdır. Aynı zamanda yolculara diğer hava yolu firmalarından pek çoğunun aksine daha fazla bagaj hakkı ve daha geniş koltuk aralıkları da sunulmaktadır.

Bu sayede yolcular bu firma sayesinde çok daha rahat bir uçuş deneyimi yaşayabilirler. Nihayetinde firma bünyesinde Business Class seyahat imkanı da bulunmaktadır.

Atlasglobal İle En Çok Uçak Bileti Alınan Şehirler

flight
ba-favicon-white