1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Honolulu Uçak Bileti

Honolulu Para Birimi
ABD Doları (USD)
Honolulu Zaman Dilimi
GMT -10
Honolulu Şehri En İyileri
Liman , Pearl Harbor, Poke
Honolulu Hava Durumu (2 Haziran) 27°C Parçalı Bulutlu
Honolulu Hava Durumu (3 Haziran) 26°C Gök Gürültülü Fırtına

En Ucuz Honolulu Varışlı Uçak Seferleri

New York - Honolulu
American Airlines
29 Haz 2020
Tokyo - Honolulu
Delta Air Lines
01 Tem 2020
İstanbul - Honolulu
United Airlines
22 Haz 2020
Adana - Honolulu
Türk Hava Yolları
08 Haz 2020
Ankara - Honolulu
Türk Hava Yolları
22 Haz 2020
Gaziantep - Honolulu
Türk Hava Yolları
22 Haz 2020
Nagoya - Honolulu
Japan Airlines
21 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Honolulu Kalkışlı Uçak Seferleri

Honolulu - İstanbul
United Airlines
15 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Honolulu Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Honolulu Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Honolulu Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
US
Priz Voltajı ve Tipi
120v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
2,50 USD
Yemek Fiyatı
14 USD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
4,50 USD

Honolulu’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Aralık
En Ucuz Gün
Cuma
En İyi Mevsim
Sonbahar
En İyi Ay
Ekim

Honolulu her ay gidilebilecek bir şehirdir fakat en uygun aylar Kasım ve Ekim olarak bilinmektedir. Bunun sebebi ise festivallerin o döneme denk gelmesi ve şehrin o dönemlerde daha renkli olmasından kaynaklanmaktadır. Honolulu İstanbul uçak biletleri aralık aylarında ucuzluk göstermekte ve cuma günlerinde daha uygun fiyatlar yer almaktadır.

Honolulu İstanbul uçak bileti fiyatları düşüş gösterdiği zamanlarda festivaller şehirde düzenlenir. Böylelikle kişi hem sosyal yaşamını sürdürebilir, hem de eğlenceli vakit geçirebilir. Kış aylarında daha ılıman bir havaya sahip olan Honolulu, bu dönemlerde en çok ziyaret almasıyla ön plana çıkmaktadır.

Honolulu Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Honolulu uçak bileti alarak şehre seyahat eden yolcular, havalimanından şehir merkezine gitmek için sunulan farklı ulaşım alternatiflerini değerlendirebilirler.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 2,50 USD

19 ve 20 numaralı otobüsler, şehir merkezine ulaşım sağlamaktadır. Hava limanından, şehir merkezine 15 dakika içerisinde ulaşımı sağlar.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 2,50 USD

Şehir içi ulaşım araçları da, diğer araçlar gibi aynı toplu taşıma ücretiyle hizmet vermektedir. Metro ve tramvay kullanarak şehir içerisinde rahatça ulaşım gerçekleştirilebilir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 55 USD

Taksi, diğer ulaşım araçlarına göre biraz daha pahalıdır fakat yol süresi boyunca konforlu bir ulaşım sağlar. Kişinin rahatsız olacağı herhangi bir sarsma veya toplu taşıma aracına binmeme isteği doğrultusunda tercih edilmesi gereken bir ulaşım yoludur.
Araç Kiralama
Honolulu kentinde rahatça gezebilmek için hava limanında bulunan çeşitli araç kiralama firmalarına başvuru yapabilirsiniz. Araçlar sizin daha rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlayacak ve ulaşım problemi yaşatmayacaktır.

Honolulu Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Honolulu hava limanından, şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için otobüs veya taksi tercih edilebilir. Aradaki mesafe az olduğundan dolayı fiyat farkının da az olduğunu söylemek gerekir. Honolulu'da bulunan bazı oteller, müşterilerini hava limanından almaktadır. Bu ulaşımı servisle gerçekleştirmektedirler. Bunların yanı sıra otobüsler ile şehir merkezine ulaşım sağlanabilir. Hava limanına gelindiyse ve yapılacak bir şey bulunmuyorsa, mağazalara göz atılabilir.

Honolulu en ucuz uçak bileti ile hava limanına gelen kişilerin restoranlarda şehrin mutfağına uygun yemekler bulmak mümkündür. Honolulu İstanbul uçak bileti alarak, şehre gelen kişilerin hava limanında zaman geçirmesi için herhangi bir engel bulunmamaktadır. Bunun sebebi hava limanının yeterince gelişmiş olmasından ve yolcuların gezmesini sağlayacak alternatifler sunmasından kaynaklanmaktadır. THY firması tercih edilirse uçuşu daha uygun bir fiyata denk getirmek mümkündür. Bu aracılıkla gelen kişilerin, şehir içerisinde tasarruf yapması mümkün hale gelecektir. Eğer dinlenilmeye ihtiyaç duyuluyorsa sessiz dinlenme odalarında zaman geçirilebilir.

Honolulu’ya Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Hawaii'nin en önemli turistik şehirlerinden biri olan Honolulu, her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yaparak; turistlerin memnun kalmasını sağlamıştır. Honolulu uçak bileti için THY firması tercih edilirse, uçuşun daha kaliteli olması ve uygun fiyatlı bilet bularak; turistik gezilerin gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Downtown bölgelerinde yapılacak olan turistik geziler, kişinin mükemmel anılara sahip olmasına yardımcı olur.
 2. Turizmin merkezlerinden biri olan Honolulu, kendi sınırlarında plajları, denizi, turistik mekanları barındırır. Honolulu uçak bileti fiyatları düşünülmeden, burada geçecek olan zamanın eğlenceli olması birçok kişiyi etkilemektedir.
 3. Lantern, Brewers gibi festivallere binlerce kişi katılmakta ve bu festivallerde müzik, ışık, muhteşem atmosferle düzenlenmektedir. Geleneksel olarak düzenlenen festivallerde mükemmel bir zaman geçirilebilir.
 4. Honolulu 11. yüzyıla kadar dayanan tarihi yapıtları kendi bünyesinde bulundurmaktadır. En ucuz Honolulu uçak bileti alarak, tarihi mekanlar sayesinde yeterince tarihi bilgi elde edilebilir. Tarihi mekanlar bu yapıtlara ev sahipliği yapmakta ve şehrin tarihi ön plana çıkmaktadır.
 5. Honolulu uçak bileti rezervasyon yaparak, lezzetlerle tanışmak mümkündür. Lezzetlerin şehre has olması, birçok insanın ilgisini çekmektedir.

Honolulu Hakkında

Amerika Birleşik Devletler'inin, Hawaii adalarının başkenti olan Honolulu, Amerika'nın ticaret konusunda önemli bir merkezi olarak bilinmektedir. Sakin olarak bilinen kent, tatil olarak en çok tercih edilen şehirleri arasında bulunmaktadır. Kuzey Amerika ile Asya arasındaki ulaşımı sağlayan Honolulu, aynı zamanda şehrin tarihine ait olan binlerce yıl varlığını sürdüren eserleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Honolulu uçak bileti alarak, mükemmel bir tatil fırsatını yakalamak mümkündür. Hawaii'nin en büyük şehri olan Honolulu, aynı zamanda modern bir yapısıyla ön plana çıkmaktadır. İş görüşmeleri ve ticaret amaçlı gelen insanların burada geçirdiği zamanın verimli olduğunu söylemek gerekir. Honolulu uçak bileti alarak, downtown bölgesinde bulunan plajları ve denizi ziyaret etmek mümkündür. Honolulu uçak bileti alarak, şehrin turistik bölgeleri gezilir ise şehir hakkında detaylı bilgi toplanabilir ve halkın nasıl bir sosyal hayata sahip olduğu öğrenilebilir. Turizm merkezlerinden biri olan şehrin, her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yaptığı herkes tarafından bilinmektedir. Honolulu ucuz uçak bileti bulmak için Biletall.com’daki onlarca farklı seferi karşılaştırabilirsiniz. Uçuş süresinden bir ay öncesinde yeterli araştırma yapılırsa, uygun fiyatlı uçak bileti bulmak mümkündür.

Honolulu Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,50 USD
Taksi
11 USD/Km
Tramvay
2,5 USD
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Honolulu bölgesinde en çok otobüsler tercih ediliyor. Honolulu İstanbul uçak saatleri otobüs seferlerine göre ayarlanırsa bekleme gibi problemlerin oluşması mümkün değildir. Trafik problemi olmadan kısa süre içerisinde uygun fiyatlarla ulaşım sağlaması insanların tercihini bu yöne kaydırıyor.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Kısa mesafelerde genellikle taksi tercih edilmektedir. Uzun mesafelerde taksinin tercih edilmesi yüksek maliyet gerektiriyor. Bunun yanı sıra diğer servislerle şehir içi ulaşım sağlanabilmektedir.

Honolulu Vize Şartları

Amerika Birleşik Devletleri Vize İstiyor mu?
Evet
Amerika Birleşik Devletleri Vize Ücreti
160 USD
Amerika Birleşik Devletleri Vize Detayları
Genellikle TC vatandaşlarına 10 yıllık multiple olarak verilmektedir. Pasaport süresi 10 yıldan az olması vize süresini etkilememektedir.

Honolulu’da Gezilecek Yerler

Pearl Harbor
Uss Arizona Anıtı
Waikiki
Lyon Arboretum Ve Manoa Vadileri
Ala Moana Park
Amerika'nın Savaş Tarihine Ait En Önemli Yapıt: Pearl Harbor

Japonya'nın Ohau adalarını bombalamasından sonra oluşan bu yapıt, Amerika askeri tarihini ve savaş tarihini anlatan bazı tarihi yapıtları kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Turistlerin en çok merak ettiği yerlerden bir tanesidir. Honolulu İstanbul uçak seferleri ziyaret saatlerine göre ayarlanabilir. Tesisin sadece bazı bölgeleri ziyarete açıktır.

Muharebe Gemisinin Batışının Sonucunda Oluşturulan Anıt: USS Arizona Anıtı

1941 yılında Japonya'nın mermiyle Arizona gemisini batırması ve batırma sonucunda 1777 askerin ölmesiyle anıt halka açılmıştır. En çok ziyaret edilen bölgelerden biri olan anıtta rehberle birlikte gezilebilir ve tarihi önemi anlatılabilir.

Uzun Kumsallar ve Tertemiz Sular: Waikiki

Tertemiz suyuyla ve masmavi sularıyla bilinen Waikiki, yüksek yaşam standardına uygun olan bölgelerden biridir. Tatil için en uygun olan bölgede, konaklamalar da yüksek standartlarda ayarlanmış ve turistlere sunulmuştur. En çok ziyaret edilen bölgeler arasında yer almakta ve tatil için uygun olması birçok kişinin dikkatini çekmiştir.

Binlerce Bitki Çeşidini Sınırları İçerisinde Bulunduran: Lyon Arboretum ve Manoa Vadileri

Ormanımsı bir görüntüye sahip olan Lyon Arboretum ve Manoa Vadileri, mükemmel bir atmosfere sahiptir. Doğanın güzelliklerini içinde bulundurmasıyla dinlenmek için en ideal mekanlardan biri olarak görülmektedir.

Denize Girmek ve Piknik İçin En İdeal Yer: Ala Moana Park

Derinliğiyle korkutucu olsa da, mükemmel manzaraya sahip olması birçok kişi tarafından gidilmesi gereken yer olarak belirlenmiştir. Sahip olduğu temiz hava sayesinde vücudu tamamen dinlendirmesi ile ön plana çıkmaktadır.

Honolulu’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Acai Bowl
Loco Moco
Manapua
Poi Donuts

Honolulu farklı modern lezzetlerine ev sahipliği yapmakta ve mutfağıyla dünyaca ünlüdür. Birçok ülke tarafından yapılamayan yemekleri ve tatlıları kendi mutfağında bulundurur:

Meyve ve Protein Deposu: Acai Bowl

Muz, kivi, nar ve çeşitli meyveleri bal ile karıştırılması ortaya mükemmel bir tat çıkartıyor. Honolulu halkının en çok sevdiği tatlılardan biri olarak görülüyor.

Pirincin ve Hamburger Köftesinin Birleşimi: Loco Moco

 Yumurta, hamburger köftesi ve pirinci bir araya getiren bu yemek; ağızda mükemmel bir tat bırakıyor. Nefis görünümüyle tüm turistlerin ilgisini çekmiş ve şehre gelen hemen hemen herkesin bu yemeği tatma isteği bulunuyor.

Tavuk ve Sebzenin Çöreği: Manapua

Tavuğu, sebzeyi bir araya getiren nefis yemeğin ağızda dağılma gibi bir özelliği bulunuyor. Kurabiye görünümüne sahip olan çöreğin nadir bulunması herkesin aramasına sebebiyet veriyor.

Mor Renkli Çikolata Tatlısı: Poi Donuts

Honolulu mutfağının en büyük sırlarıyla yapılan bu tatlının, kadınlar tarafından çok sevildiğini söylemek gerekiyor. İçerisinde bulunan çikolata ve Hindistan cevizi parçacıkları mükemmel bir tat oluşturuyor.

Sebzelerle Eriştenin Karışımı: Saimin

Japonya ve Çin ülkelerinde sıklıkla görülen eriştenin farklı bir halde Honolulu'da görülmesi, lezzeti doruğa çıkartacağının göstergesidir. Çeşitli sebzelerle yapılmaktadır.

Konaklama İçin Honolulu Otel Seçenekleri

Honolulu'ya seyahat ederken, konaklama problemi düşünülmemesi gerekiyor. Honolulu İstanbul uçuş süresi boyunca hangi otel araştırılırsa araştırılsın, mükemmel konfor sağlayacak oteller ilk sırada yer alı

The Modern Honolulu
353 konforlu odayla hizmet veren otel, plaja 200 metrelik uzaklıkta. Sosyal hayattan kopmak istemeyip, tatilin keyfini çıkarmak isteyen kişiler için ideal bir otel. Fiyatları 1400 ile 1820 TL arasında değişiyor.
1775 Ala Moana Boulevard, 96815, Honolulu, ABD
Outrigger Reef Waikiki Beach Resort
Ailelere ve iş amaçlı gelen kişilere uygun olan otelin, 639 adet odası bulunmaktadır. Otel içerisinde sosyal ve spor faaliyetlerini gerçekleştirmek mümkün. Merkezi bir konumda olması, insanların tatilini daha iyi bir hale getirmektedir. Fiyatları 1700 ile 1900 TL arasında değişim göstermektedir.
2169 Kalia Road, 96815, Honolulu, ABD
The Kahala Hotel & Resort
Havus, SPA, spor salonu, otel barı ve buna benzer hizmetleri müşterilerine sunan otel beş yıldızlıdır. Konforlu ve kaliteli tatil geçirmek için en ideal otellerden biri olarak nitelendirilmektedir. Fiyatları 2200 ile 2800 TL arasında değişim gösteriyor.
5000 Kahala Avenue, 96816, Honolulu, ABD

Honolulu Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Honolulu 5.478,42 TL 44 Saat 6 Dakika
Adana - Honolulu 7.852,02 TL 25 Saat 24 Dakika
Ankara - Honolulu 9.957,45 TL 37 Saat
Gaziantep - Honolulu 11.432,81 TL 37 Saat 40 Dakika
New York - Honolulu 3.007,31 TL 18 Saat 40 Dakika
Tokyo - Honolulu 3.365,07 TL 7 Saat 40 Dakika
Nagoya - Honolulu 27.126,51 TL 31 Saat 10 Dakika

Honolulu Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Honolulu uçuşu olan firmalar hangileridir?
  American Airlines, Delta Air Lines, Japan Airlines, Türk Hava Yolları, United Airlines.
 • Honolulu yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  Honolulu varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu New York - Honolulu olup, bilet fiyatı 3.007,31 TL'dir.
 • Honolulu şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Aralık ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Honolulu ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Nisan Ara Tatili Ne Zaman 2020?
Nisan Ara Tatili Ne Zaman 2020?
28 Şubat 2020
2020 yılının özellikle ilkokul öğrencileri tarafından en çok merak edilen soruları Sömestr Tatili ve “Nisan Ara Tatili ne zaman olacak?”. 2020 Nisan Ara Tatili, 6 Nisan – 12 Nisan tarihleri arasına de
Düzce’de Gezilecek Yerler: Düzce’de Nereye Gidilir?
Düzce’de Gezilecek Yerler: Düzce’de Nereye Gidilir?
17 Şubat 2020
1999 yılından bu yana bir il olan Düzce, Türkiye’nin 81. İli! Karadeniz’in yemyeşil, en şirin şehirlerinden biri ve Batı Karadeniz’in ayakta kalan tek antik kentidir. Düzce’de gezilmesi gereken yerle
Yıldız Dağı Kayak Merkezi
Yıldız Dağı Kayak Merkezi
03 Kasım 2019
Yıldız Dağı Kayak Merkezi Hakkında Yıldız Dağı Sivas’ın kuzeyinde bulunmaktadır. 2552 metre yüksekliğe sahip olan Yıldız Dağı şehir merkezine 58 kilometre uzaklıktadır. Yıldız Dağı Kasım ayının o
Akıllı Arama Nedir? Nasıl Kullanılır?
Akıllı Arama Nedir? Nasıl Kullanılır?
07 Ekim 2019
Biletall.com Akıllı Arama özelliğini kullanıcılarımızın hizmetine sunduk! Akıllı arama ile aradığınız otobüs biletini, uçak biletini, blog sayfalarını, seyahat firmalarını ve daha birçok sayfayı 2-3 k

Honolulu Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (59)
İyi (27)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%69
%31
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
86 Değerlendirme
H*** D***
10 Nisan Çarşamba
yağışa da uygun bir ayakabı giyin ayağınıza
G*** Ç***
19 Ekim Cumartesi
bu defa buraya geldim sürekli geziyorum
N*** Y***
23 Mart Cumartesi
tatil için gitmiştik çok beğenmiştim
Y*** E***
31 Ekim Perşembe
çok beğendim çok güzel
Ş*** B***
11 Mayıs Cumartesi
gezdiğim en güzel yer
2
5
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Honolulu Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 2.06.2020 02:36:38 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Honolulu, (HNL)
HNL
US

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=74699
/ True
74699