1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +
Akıllı Arama Teknolojisi İle Biletall Seyahat Arama Motoru Hizmetinizde!

Sırbistan Uçak Bileti

Sırbistan Nüfusu
7 Milyon 41 Bin
Sırbistan Başkenti
Belgrat
Sırbistan Resmi Dili
Sırpça
Sırbistan Zaman Dilimi
GMT +2
Sırbistan Para Birimi
Sırp Dinarı (RSD)
Ortama Yemek Fiyatı
129 RSD
Sırbistan Telefon Kodu
+381
Ortama İçecek Fiyatı
560 RSD
İstanbul - Belgrat Uçuş Süresi
1 Saat 5 Dk
İstanbul - Belgrat Uçuş Mesafesi
765 Km

En Ucuz Türkiye - Sırbistan Uçak Seferleri

İstanbul - Belgrad
Air Serbia
21 Eki 2020
29 Eyl 2020
01 Eki 2020
Konya - Belgrad
Pegasus
02 Eki 2020
Adana - Belgrad
Türk Hava Yolları
05 Eki 2020
Gaziantep - Belgrad
Türk Hava Yolları
10 Eki 2020
Kayseri - Belgrad
Türk Hava Yolları
30 Eyl 2020
Hatay - Belgrad
Türk Hava Yolları
04 Eki 2020
Malatya - Belgrad
Türk Hava Yolları
05 Eki 2020
Samsun - Belgrad
Türk Hava Yolları
07 Eki 2020
Mardin - Belgrad
Türk Hava Yolları
16 Eki 2020
Elazığ - Belgrad
Türk Hava Yolları
21 Eki 2020

En Ucuz Sırbistan Kalkışlı Uçak Seferleri

16 Eki 2020
Belgrad - Podgorica
Air Serbia
06 Eki 2020
Belgrad - Londra
Air Serbia
02 Eki 2020
25 Eki 2020
23 Eki 2020
06 Eki 2020
11 Eki 2020
Belgrad - Konya
Pegasus
25 Eki 2020
Belgrad - Atina
Austrian Airlines
24 Eki 2020
Belgrad - Adana
Türk Hava Yolları
12 Eki 2020
Belgrad - Elazığ
Türk Hava Yolları
14 Eki 2020
Belgrad - Bodrum
Türk Hava Yolları
12 Eki 2020
Belgrad - Saraybosna
Austrian Airlines
14 Eki 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Sırbistan Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Sırbistan Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Sırbistan’a Nasıl Gidilir?

Sırbistan’a, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan çeşitli hava yolu şirketlerinin düzenlediği günlük yaklaşık olarak 54 uçuş bulunuyor. Atatürk Havalimanı’ndan, Sırbistan’a en çok uçuş yapan havayolu şirketleri; Sun Express, Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Global, Tarom, Lufthansa ve Air France olarak sıralanabilir. Ülkeye, havayolu ile seyahat yapmak isteyenler, yolculukları için gerekli olan Sırbistan uçak bileti için havalimanına gitmeden Biletall.com üzerinden kolayca bilet temin edebilirler. Biletall.com’da istenilen havayolu şirketi için kolayca Sırbistan uçak bileti rezervasyon işlemleri de gerçekleştirilebilir.

Seyahat edecek olanlar, en popüler havayolu şirketi olan THY ile uçuş yapmak istediklerinde arama motorlarına Sırbistan uçak bileti THY yazdıklarında, Biletall.com’a ulaşabilirler. Bunun yanı sıra yolcular Sırbistan Türkiye uçak seferleri hakkında tüm bilgileri de görebilirler.

Biletall.com üzerinden tüm havayolu şirketlerinin, Sırbistan Türkiye uçak bileti fiyatları listelenebilir ve verdiği hizmetlerle mukayese edilerek kendilerine en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ayrıca, Sırbistan uçak bileti Pegasus olarak yapılan aramalarda da bu havayolu şirketinin yaptığı uçuşlarla ilgili tüm detaylara (uçuş saati, yeri ve fiyatları gibi) ulaşılabilir. Biletall.com’da, Sırbistan Türkiye uçak saatleri de ayrıntılı olarak mevcuttur.

Sırbistan Vize Şartları Neler?

Sırbistan Vize İstiyor mu?
Evet
Sırbistan Vize Ücreti
60 EUR
Sırbistan Vize Şartları

Sırbistan’a en ucuz Sırbistan uçak bileti fırsatları ile gitmek isteyenlerin, herhangi bir sorunla karşılaşmamak için önceden ülkenin uyguladığı vize şartlarını bilmeleri gerekir.

Sırbistan’a değişik amaçlarla seyahat edecek yeşil, gri ve siyah pasaport sahipleri için 90 güne kadar Sırbistan vizesi uygulanmamaktadır. Söz konusu vize sadece umumi pasaport sahipleri için istenmektedir.

Ülkeye giriş yapmak için vize uygulaması ücreti 60 Euro'dur.

Sırbistan’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Kasım
En Ucuz Gün
Çarşamba
En İyi Mevsim
Kış
En İyi Ay
Ocak

Sırbistan’a kış mevsimi, çok soğuk ve ülkenin yüksek kesimlerinde şiddetli kar yağışı oluyor. Bu yüzden Biletall.com’dan Sırbistan Türkiye arası uçakla kaç saat sürer bölümünden bakarak bilet almaları gerekmektedir. Kayak yapmak için Sırbistan gitmek isteyenler Sırbistan’a gitmek için ocak ayını seçmeleri önerilir.

Sırbistan Nerede?

Sırbistan’a Uçmak İçin 5 Sebep

• Gece hayatı
• Mihajlova Caddesi
• Sanat
• Sırp Mutfağı
• Tarih
 1. Balkanlar’ın hatta Avrupa’nın en güzel gece hayatı yaşanana şehirlerinden birisi Belgrat’tır, Old Town bölgesinde Tuna nehri üzerinde yüzen gece kulüpleri ve barlarda sabahın erken saatlerine kadar süren eğlenceler ülkeye gelen misafirlerin uğrak yerlerindendir. Üstelik bu eğlence mekanların da her türlü içeceğin çok uygun fiyatlarda olması ülkeye bir hayli turist çekiyor.
 2. Sırbistan’ın dünyaca ünlü olan gece mihajlova caddesi kesinlikle gezip görülmesi gereken yerler arasında ilk sırayı alıyor. Bur caddede bulunan butik dükkânlar ile sevimli ara sokaklar tam resim çekilecek bir bölgedir. Belgad’a gelen misafirler bu caddeyi ziyaret ederek ve hatıra fotoğrafı çekmeden kesinlikle dönmemelidirler.
 3. Dünyanın en meşhur sanatçılarının en önemli ve tanınmış eserlerinin bulunduğu Sırbistan Ulusal Müzesi'nde dünyaca ünlü Picasso, Gustav, Van Gogh gibi önemli sanatçıların eserleri sergileniyor.
 4. Ülkenin yemek kültürü oldukça Türk yemek kültürüne çok yakındır. Sırp mutfağında bulunan Türk yemeklerine benzerlik taşıyan bizde kebap olup Sırplar'da Cevapi (Cevapcici)ismini almış. Ayrıca sarma ve musakka da bizim yemeklerimize benzeyen yemeklerdendir.
 5. Sırbistan’ın her bir köşesinde Osmanlı izlerini taşıyan tarihi eserlerin bulunuyor.

Sırbistan’ın En Güzel Şehirleri

Biletall.com üzerinden ulaşabileceğiniz Sırbistan en ucuz uçak bileti aramaları sonucunda, en uygun uçak biletleri ile birlikte Sırbistan’ı ziyaret etmek isteyen misafirler için ülke hakkında detaylı bilgilerde bulunur.

Belgrat

Balkanlar’ın yıldızı parlayan olarak bilinen şehri Sırbistan’ın başkenti Belgrat’tır. Özelliklede gece hayatı ile çok konuşulan Belgrat her daim canlı olan caddeleri ile ünlü olup Balkan diğer ülkelerinden bu yönüyle öne çıkıyor. Belgrat’a gezmeye gelen misafirler şehre ilk adım attıklarında bile şehrin ne kadar eski ve tarih kokan bir şehir olduğunun farkına varıyorlar. Belgrat geçmişinde pek çok kez Keltler, Romalılar ve Hunlar tarafından işgal edilmiş bir şehir olarak. Sonrasında 2. Dünya Savaşı’nda bombalamalara maruz kalmış ve NATO tarafından hava saldırısına uğramış ancak bütün bu olumsuzluklara karşı direnmiş ve ayakta kalmayı başarmış bir kettir.

Novi Pazar

Belgrat şehrinin 290 kilometre güneyinde bulunan Novi Pazar şehri Sırbistan’ın en çok Türk vatandaşının yaşadığı kenttir. Şehir halkının yarısı Boşnak yarısıda Türk kökenli vatandaşlardan oluşuyor. Novi Pazar şehrinde Osmanlı’dan kalan eserleri ile dikkati çekiyor. Bu eserlerin en önemlileri Emir Ağa Hanı Ve Altun Alem Camii oluyor. UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Novi Pazar’ın Sırbistan’ın eski başkentidir. Bu etkileyici şehir Kültürel yanı ve köklü tarihi geçmişiyle şehre gelen misafirleri kendine hayran bırakıyor. Novi Pazar’a ziyarete gelenlerin görmesi gerekenler arasında bulunan diğer güzellikler ise Sopocani Manastırı, Djurdjevi Stupovi Manastırı ile orta çağ dönemlerinden kalan Stari Ras işaret edilir.

Novi Sad

Sırbistan’ın başkenti Belgrat’tan sonraki ikinci büyük şehri olan Novi Sad, Tuna Nehri’nin iki yanında kurulmuş olup yazın, Balkanlar’ın en büyük müzik festivallerinin yanı sıra tiyatro ve sinema festivallerinin de düzenlendiği güzel bir şehirdir. Kent meydanına Özgürlük Meydanı ismi verilmiş. Bu meydanın bir yanında Meryem Ana Roman Katolik Kilisesi diğer yanında ise Belediye Binası yer alıyor. 1826-1901 yılları arasında yaşayan şehrin saygı duyduğu belediye başkanı ve aynı zamanda gazeteci olan Svetozar Miletic’in beş metrelik bronz heykeli de bu şehrin özgürlük meydanında bulunuyor. Meydanın çevresinde bulunan çay bahçeleri ve kafeler günün her saatinde yoğunluk yaşıyor.

Sırbistan’da Gezilecek Yerler

Ülkeye, Sırbistan ucuz uçak bileti avantajları ile gelen misafirler, beklentilerinin çok üstünde bir manzara ile karşılaşacaklar. Ayrıca, Sırbistan Türkiye saat farkı sebebinden dolayı kısa sürede Sırbistan’da olup olağanüstü vakitler geçirerek, unutulmaz anlara şahit edecekleri bir Sırbistan gezisi olacağını garanti edebiliriz.

Sırbistan’da Kış Turizmi için Nerelere Gidilir?

Sırbistan’ın gece eğlenceli barları ve gece kulüpleri ne kadar ünlü olsa da Sırbistan’ın güneyindeki kayak merkezi için ülkeye daha çok kış sporları yapmayı seven turistler geliyor. Kopaonik Kayak son yıllarda gelişmeler ve düzenlemeler yapılması ile Sırbistan’ın en popüler kış sporu noktalarından birisi olma özelliğine sahip oluyor. Başkent Belgrat ile 4 saat mesafede bulunan kayak merkezi çok sayıda telesiyeji, modern otelleri ve her seviyeye uygun olan kayak pistleriyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekerek kış aylarında dolup taşıyor.

Sırbistan’da Ne Alınır? Alışveriş Yapılacak Yerler

Sırbistan’da alışveriş denilince ilk akla gelen Belgrat caddeleri geliyor. Belgrat’ın beş büyük caddesi trafiğe kapatılmış olup caddeler boyunca birçok büyüklü küçüklü mağazalar bulunuyor. Belgrat’ta en önemli olan alışveriş caddesi de Knez Mihajlova Caddesidir. Bu caddede alışveriş yapmak için turistlerin ilgisini çekecek pek çok yöresel kıyafetler ve yöreye ait el işleri ile el sanatları ile yapılmış farklı eşyalar bulunuyor. En çok da fiyatları çok uygun olan el işlemeli cam bardaklar satılıyor. Bu caddede alış veriş yapanlar için mola verecekleri çok güzel çiçeklerle bezenmiş çay bahçeleri ve kafeler de bulunuyor.

Sırbistan’ın Doğal Güzellikleri

Sırbistan’ın doğal güzellikleri sergileyen Tara Milli Parkı Avrupa’nın en iyi korunmuş hali ile en bakımlı milli parklarından birisidir. Parkın içerisinde pek çok hayvan türünün de barındığı bu parkta ziyaretçilerin görebilme fırsatını yakaladığı hayvanlar arasında Ayılar, kurtlar, kartallar ve şahinler başta olmak üzere birçok tür yabani hayvan ve kuş türledir. Tara Dağ’ını 1372 metre kare yerleşim alanında doğanın güzelliği ile baş başa olup ve Zaovine Gölü’nü keşfetmek için en uygun yer Kaluđerske Bare’dir.

Sırbistan’da Gezilecek Tarihi Yerler

Sırbistan’da gezilmesi gereken çok fazla tarihi yer bulunuyor. Bun tarihi mekanların başında orta çağ kalesi olan Stari Ras, Osmanlı mirası olanlardan Altun Alem Camii ile Emir Ağa Hanı, Djurdjevi Stupovi Manastırı, St. Marks Kilisesi, Gardoş Kulesi gelmektedir. Sırbistan’a gelen misafirler tarihi yerleri gezerlerken özellikle Osmanlıdan kalan eserlerini görmeleri önerilmektedir.

Sırbistan Gezi Rehberi

Gezilecek ve görülecek birçok mekâna ev sahipliği yapan Sırbistan da ulaşım imkânı da oldukça gelişmiş durumdadır. Gezmek ve görmek istediğiniz tüm tarihi ve turisttik bölgelere rahatlıkla ulaşım aracı bulabilirsiniz. Sırbistan da ulaşım; otobüs, tramvay ve taksiler olmak üzere üç ana seçenekten oluşmaktadır. Ulaşım için tek kullanımlık bilet bulunduğu gibi günlük kullanım içinde bilet bulabilirsiniz. Şehirde taksilerde de yaygın olarak kullanılıyor.

Sırbistan’ın ünlü şehri olan Belgrat’a ulaşmak için birçok ulaşım aracını kullanabilirsiniz. Sırbistan’ın herhangi bir kentinden, direkt olarak Belgrat’a uçak ile ulaşım sağlanabilir. Ulaşım için niş havaalanı bulunuyor. Bu sayede kolaylıkla Belgrat’a ulaşım sağlayarak rahat bir yolculuk yaşayabilirsiniz.

Sırbistan’da nehir olmadığı için nehir ulaşımı da bulunmuyor. Tarihi mekanları gezmek için ülkeye gelen misafirler katlı şehir otobüslerini, taksileri ve tramvay ya da tren gibi ulaşım araçlarını rahatlıkla kullanabilirler.

Sırbistan’ın en önemli şehirlerinden biri tarihi zenginliği olan Novi Pazar şehrinde de ulaşım için oldukça fazla seçenekler mevcuttur.

Sırbistan’da şehirlerarasında ulaşımı sağlayabileceğiniz oldukça geniş bir tren ağı bulunuyor. Sırbistan’da şehirlerarasında ulaşım tramvay ile oldukça rahat sağlanıyor. Gün içinde pek çok yere tramvay ile kısa sürede ulaşım sağlayarak pek çok yer görmeniz mümkün olmaktadır.

Sırbistan’ın tüm şehirlerini rahatlıkla gezmek için en iyi seçenek ise kiralık araçlardır. Harika yolları ve birbirinden şahane şehirleri, Sırbistan araç kiralama seçeneği ile daha kolay keşfedebilirsiniz. Bu kiralık araç şirketleri uygun fiyatları ile ülkeye rahat ve konforlu ulaşım hizmeti vermektedir.

Belgrat’ta ulaşım adına herhangi bir sorun yaşamadan gezmeniz mümkündür. Sırbistan küçük bir ülke olduğundan ulaşım yapmak için çok para harcamadan gezi yapabileceğiniz güzel bir ülkedir. Sırbistan’ın büyük kentlerinde katlı otobüsler ve şehir içinde çalışan tramvay sistemi ile kolay ve rahat ulaşım sağlayabileceğiniz gibi taksilerde hızlı ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Sırbistan’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Pljeskavica
Urbenes
Becka Snicla
Ajvar

Mutfağı dünyaca ünlü olan ülkeye Sırbistan Türkiye uçak bileti alarak gelenlerin, tatları damağında kalacak birçok yemek çeşidi bulunuyor. Özellikle de bizim ülkemizden Sırbistan Türkiye uçak biletleri daha ucuz olup ülkenin vize uygulaması olmaması büyük avantajdır. Türkiye’den giden yolcular için diğer bir avantajda Sırbistan Türkiye saat farkı açısından Türkiye’ye daha yakın olmasıdır.

Kırmızı Etin en Güzel Hali, Pljeskavicay

Sırp mutfağında ünlü olan kırmızı et yemeği Pljeskavica farklı baharatlar ile hazırlanan yassı hamburger köftesine benzer tarzda pişirilen bir çeşit köftedir. Bu yemek yanında kaymak, çeşitli mezeler ve salatalar ile servis edilir.

Bu Salatada her Şey Var, Urbenes

Urbenes isimli bu yemek farklı şekillerde tüketilen bir salata ya da sos çeşidi olarak da tüketilebilir. Beyaz peynir, kırmızıbiber, tuz ve yöreye ait farklı baharatlar ile hazırlanıyor. İsteğe göre içine sarımsakta eklenen bu salata oldukça kırmızı renkte oluyor.

Sırp mutfağının paprika biberinin bol kullandıkları için bu salata hem biraz acı hem de çok kırmızı oluyor.

Et Yemeyenler İçin, Becka Snicla

Kırmızı et yemeyenler ve hatta tanıdık bir tat arayanlar için güzel bir seçenek olarak Becka Snicla öneriliyor. Sırplar ünlü Viyana şnitzelini yeniden adlandırarak benimsemişler ve bu yemeği çok severek tüketiyorlar. Hatta Sırplara göre şnitzelin çıkış noktası Sırbistan olduğunu savunuyorlar.

Böylesini Denemediniz, Ajvar

Sırp mutfağının olmazsa olmazı olan bu yemek patlıcan, sarımsak ve paprika biberi ile hazırlanır. Her öğün sofrada olan Ajvar yemeğinin acılığı arzuya göre ayarlanarak hazırlanır. Ajvar ana yemeklerin yanında meze veya sos olarak tüketilir.

Dünyanın En Güzel Balık Yahnisi

Riblji Paprikas isimli Sırp mutfağından olan bu yemek yöresel bir yemektir. Tuna ve Sava Nehri’nin en güzel şehri Belgrat’a gelip de bir balık yemeği yemeden dönmek olmaz. Yöre de geleneksel olan balık yemeklerinden olan Fish Paprikas’ı deneyebilirsiniz. Domates sosu ve paprika biberleri ile pişirilen balık yahnisi, yörenin favorileri yemeklerinden birisidir.

Sırbistan’da Yenecek En Güzel Yemekler

Sırbistan’da yenecek en güzel yemekler deniz ürünleri ve et yemeklerinden oluşmaktadır. Bu yemeklerin bazıları ise Türk mutfağından alıntı yemeklerdir. Bizim yemeklerimize benzerliği olan yemeklerin başında sarma, kebap, köfte ve baklava gelmektedir. Sırbistan’a seyahat etmeyi düşünen yolcuların Biletall.com’dan Sırbistan Türkiye uçak bileti alarak gelmeleri tavsiye edilir. Yolcuların avantaj olarak düşünmeleri gereken diğer bir husus da Sırbistan Türkiye uçuş süresi mesafesinin çok kısa olmasıdır. Bunun yanı sıra diğer bir avantajı ise Sırbistan uçak bileti fiyatları diğer ülkelere göre daha uygun olmasıdır.

 

Sırbistan Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Belgrad 435,63 TL 1 Saat 40 Dakika
Bükreş - Belgrad 619,93 TL 1 Saat 30 Dakika
Brüksel - Belgrad 680,88 TL 2 Saat 10 Dakika
İzmir - Belgrad 689,90 TL 9 Saat 20 Dakika
Podgorica - Belgrad 699,80 TL 45 Dakika
Zagreb - Belgrad 721,74 TL 1 Saat 5 Dakika
Lviv - Belgrad 740,56 TL 23 Saat 50 Dakika
Berlin - Belgrad 760,94 TL 1 Saat 40 Dakika
Ankara - Belgrad 768,90 TL 13 Saat 20 Dakika
Şanlıurfa - Belgrad 802,73 TL 15 Saat
Denizli - Belgrad 806,73 TL 9 Saat 5 Dakika
Bodrum - Belgrad 851,90 TL 5 Saat 35 Dakika
Konya - Belgrad 869,73 TL 9 Saat 40 Dakika
Alanya - Belgrad 936,90 TL 8 Saat 25 Dakika

Sırbistan Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Sırbistan uçak bileti ne kadar?

  Sırbistan varışlı popüler uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Belgrad olup, bilet fiyatı 435,63 TL'dir.
 • Sırbistan uçuşu olan firmalar hangileridir?

  Air France, Air Serbia, Emirates, Lot Polish Airlines, Pegasus, Türk Hava Yolları.
 • Sırbistan ülkesine kaç saatlik uçuşla gidilir?

  İstanbul - Belgrat arası 1 Saat 5 Dk uçuş süresi ile ulaşabilirsiniz.
 • Sırbistan ne zaman gidilmeli?

  Yılın en uygun zamanı Ocak ayıdır.
 • Sırbistan başkenti neresidir?

  Başkent Belgrat şehridir.
 • Sırbistan para birimi nedir?

  Ülkenin resmi para birimi Sırp Dinarı (RSD)
 • Sırbistan nüfusu kaçtır?

  Nüfusu 7 Milyon 41 Bin kişidir.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Sırbistan ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

2020 Yılında Vizesiz Gidebileceğiniz Asya Ve Avrupa Ülkeleri
2020 Yılında Vizesiz Gidebileceğiniz Asya Ve Avrupa Ülkeleri
29 Ocak 2020
Eğer tatil zamanlarınızı siz de yurt dışında geçirmek niyetindeyseniz ve vize problemi başınızı arıtıyorsa tam da sizin için geldik! Bu yazı ile o hep başınızı ağrıtan, günün sonunda istemsizce ert
Yılbaşında Gidilebilecek Ucuz Ülkeler
Yılbaşında Gidilebilecek Ucuz Ülkeler
06 Aralık 2018
Yeni yıl yavaş yavaş yaklaşırken tüm Dünya’da kutlama hazırlıklarına başlandı. Peki siz bu özel geceyi nasıl ve nerede kutlayacağınıza karar verdiniz mi? Eğer henüz vermediyseniz yılbaşında gidebilece
Vize Masrafı Olmadan Gezebileceğiniz Balkan Ülkeleri
Vize Masrafı Olmadan Gezebileceğiniz Balkan Ülkeleri
23 Temmuz 2018
Avrupa kıtası üzerinde keşfedilmeyi bekleyen önemli yerler arasında Balkanlar apayrı bir öneme sahiptir. Seyahat planınızı yaparken vize işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız, ülkemiz vatandaşlarından
Euro’nun Yükselişi Sizi Korkutmasın! İşte Euro Kullanmadan Gezebileceğiniz 5 Ülke
Euro’nun Yükselişi Sizi Korkutmasın! İşte Euro Kullanmadan Gezebileceğiniz 5 Ülke
27 Haziran 2018
Son dönemlerde Euro para birimindeki yükseliş yurtdışı seyahati yapmak isteyen kişiler için sıkıntı yaratan bir durum. Özellikle para birimi olarak Euro’nun kullanılmadığı ülkelere yapılacak olan seya

Sırbistan Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

A*** P***
22 Ekim Pazartesi
Belgrad
Şehir manzarası harika, gerçekten gidiliğ görülmesi gereken biryer
G*** U***
27 Ağustos Pazartesi
Belgrad
Motosikletlerimize atlayıp gitmiştiik, güzeldi yolda teker patladı ama olsun
H*** A***
9 Haziran Cumartesi
Belgrad
Herşey çok güzeldi yolculuk çok keyifliydi turla gitmiştik biz
A*** Ç***
29 Ağustos Çarşamba
Belgrad
Benim gibi farklı yerleri görmeyi seviyorsanız kesin gdin
D*** K***
25 Temmuz Çarşamba
Belgrad
Gidin ve görün daha fazla bir şey söylemek istemiyorum
2
6
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sırbistan Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 29.09.2020 04:20:08 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Belgrad, (Tümü)
BEGT
RS

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=54961
/ True
54961