1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Singapur Uçak Bileti

Singapur Nüfusu
5 Milyon 607 Bin
Singapur Başkenti
Singapur
Singapur Resmi Dili
İngilizce
Singapur Zaman Dilimi
GMT +8
Singapur Para Birimi
Singapur Doları (SGD)
Ortama Yemek Fiyatı
40 TL
Singapur Telefon Kodu
+65
Ortama İçecek Fiyatı
12 TL
İstanbul - Singapur Uçuş Süresi
12 Saat 23 Dk
İstanbul - Singapur Uçuş Mesafesi
8.679 Km

En Ucuz Türkiye - Singapur Uçak Seferleri

24 Haz 2020
İzmir - Singapur
Deutsche Lufthansa
26 Haz 2020
23 Haz 2020
Kahramanmaraş - Singapur
Türk Hava Yolları
01 Tem 2020
Malatya - Singapur
Türk Hava Yolları
26 Haz 2020
Muş - Singapur
Türk Hava Yolları
23 Haz 2020
Adana - Singapur
Türk Hava Yolları
01 Tem 2020
Şanlıurfa - Singapur
Türk Hava Yolları
21 Haz 2020
Şırnak - Singapur
Türk Hava Yolları
15 Haz 2020
Ankara - Singapur
Türk Hava Yolları
16 Haz 2020
Gaziantep - Singapur
Türk Hava Yolları
07 Haz 2020
Bursa - Singapur
Türk Hava Yolları
01 Tem 2020

En Ucuz Singapur Kalkışlı Uçak Seferleri

28 Haz 2020
Singapur - Dubai
China Southern Airlines
11 Haz 2020
Singapur - Denpasar Bali
Garuda Indonesia
29 Haz 2020
Singapur - İstanbul
Lot Polish Airlines
05 Haz 2020
Singapur - Taipei
Eva Airways
16 Haz 2020
Singapur - Maskat
Srilankan Airlines
10 Haz 2020
Singapur - Houston
Qatar Airways
01 Tem 2020
Singapur - Melburn
Srilankan Airlines
24 Haz 2020
Singapur - Kayseri
Qatar Airways
29 Haz 2020
Singapur - New York
Asiana Airlines
10 Haz 2020
Singapur - Muş
Türk Hava Yolları
21 Haz 2020
Singapur - İzmir
Deutsche Lufthansa
08 Haz 2020
Singapur - Ankara
Türk Hava Yolları
14 Haz 2020
Singapur - Bangkok
Cathay Pacific Airways
23 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Singapur Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Singapur Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Singapur'a Nasıl Gidilir?

Kişilerin Singapur'a gidebilmesi için tek yol uçak yoludur. Singapur’un mevsim şartları en kötü olan kış mevsiminde ise Singapur Türkiye uçak bileti fiyatları biraz daha makul seviyelerde olmaktadır. Singapur Türkiye uçuş süresi oldukça fazladır. Bu durumda aktarmasız olarak seyahat etmeniz daha iyidir. Bunu gerçekleştiren firma ise Singapur uçak bileti THY olmaktadır.

Atatürk Havalimanı'ndan bir başka yol ise aktarmalı yapılacak yoldur. Bu durumda kişiler Dubai ve Bangkok üzerinden aktarmalı seferler ile gidebilir.

Kişiler bilet alabilmek için bilet satış noktalarını takip edebilirler. Bunun yanında Biletall.com ile Singapur uçak bileti rezervasyon imkânı da bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama üzerinden kişiler Singapur Türkiye uçak seferleri hakkında detaylı bilgi alabilme fırsatı bulur. Singapur Türkiye uçak saatleri konusunda bilgi almak ve bu doğrultuda hareket etmek sizin için faydalı olacaktır.

Singapur Vize Şartları Neler?

Singapur Vize İstiyor mu?
Hayır
Singapur Vize Şartları

Singapur'a, Singapur ucuz uçak bileti fırsatları ile gitmek isteyen kişiler ülkenin ziyaretçilerine getirmiş olduğu vize şartlarını yerine getirmek zorundadır.

 Singapur'a gitmek isteyen kişilerin 30 günlük seyahatlerinde herhangi bir vize şartı bulunmamaktadır. Ancak kişilerin daha fazla kalmalarını gerektirecek durumlarda ise vize şartı bulunuyor. Bu durumda kişilerin 6 aydan daha az kalmasına izin verilmemekte ve vize şartı doğmaktadır.

Ülkeye giriş yapmak için gerekli olan ücret 85 dolar şeklindedir. Bunun dışında ise 30 gün halinde giriş için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Singapur’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Ekim
En Ucuz Gün
Pazartesi
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Nisan

Singapur'a Singapur uçak bileti ile seyahat edenlerin dikkat etmesi gereken konulardan birisi ise mevsim şartlarıdır. Singapur çok fazla yağış alan bir ülkedir. Bu açıdan kişilerin ilkbahar mevsiminde seyahat etmeleri doğru olacaktır.

Singapur Hakkında Bilgiler

Singapur'un Başkenti

Singapur'un başkenti yine kendisi ile aynı isme sahip olan Singapur'dur.

Singapur Nüfusu – Singapur Resmi Dili

Singapur'un nüfusu yaklaşık olarak 5 milyonun üzerindedir. Bunun yanında çok uluslu bir millet olmasından dolayı çok fazla resmi dil bulunmaktadır ama en yaygın konuşulan dil ise İngilizce’dir.

Singapur Para Birimi

Singapur'un para birimi kendi para birimleri olan Singapur Doları’dır.

Singapur’da Saat Kaç?

Singapur Türkiye saat farkı ile 5 saat ileridedir. Yani şu an Türkiye'de saat 11:30 iken Singapur'da saat ise 16:30 civarındadır.

Singapur'da Ne Ucuz? Singapur'dan Gelirken Ne Getirilir?

Singapur seyahatinizde en eğlenceli kısım sevdiklerinize hediye alma aşamasıdır. Bu durumda kişilerin Singapur'dan otantik ve ucuz hediyeler bulabilme şansı vardır. Botanik bahçelerinin ürünleri, ünlü markaların takıları ve marka kıyafetler ve ünlü markaların elektronik eşyalarını ucuz bir şekilde alabilmeniz mümkündür.

Singapur Nerede?

Singapur’a Uçmak İçin 5 Sebep

• Mimari
• Sentosa Adası
• Tarih
• Yaz tatili
• Sanat
 1. Singapur'da mimari oldukça iyi bir konumdadır. Genç bir ülke olmasından dolayı oldukça estetik bir mimariye sahiptir. Bu alanda eski evler ve tarihi izlerde bu çizgilerini korumaktadır. Çin ve Hint mahalleleri görülmeye değer alanlardandır.
 2. Singapur büyük bir ada ülkesidir. Bu açıdan dolayı da mavinin her tonunu bulabilmek mümkündür. Bu maviliklerin en başında geleni ise Sensota Adasıdır. Tren safari turu ve vahşi doğanın keyfini bu adada sürebilirsiniz.
 3. Singapur'da serbest ticaretin yapıldığı bir liman olmasından dolayı oldukça fazla ırktan ve kültürden kişileri almaktadır. Bu açıdan dolayı ise oldukça farklı medeniyetlerin kalıntılarını ve tarihsel izlenimlerini görebilmek mümkündür. Size de artık bu tarihin izlerinin keyfini çıkartmak düşecektir.
 4. Singapur Türkiye uçak biletleri tatil sezonunda biraz pahalı olsa da yaz mevsiminde unutulmaz bir zaman geçirebilmek için kişilerin tek adresi olmaktadır. Bunun yanında yüksek gökdelenlerin arasındaki ilginç havuz ve alanlarda güzel vakitleri geçirme imkânınız bulunmaktadır.
 5. Singapur'da dikkat çeken bir başka alan ise sanatsal faaliyetlerdir. Sanat alanındaki etkinliklere de oldukça fazla ilgi gösterilmektedir. Bu konuda birçok çeşit müzeler bulunmaktadır. Bu müzelerde ilginç eserler ile da karşılaşmak mümkündür.

Singapur’un En Güzel Şehirleri

Biletall.com üzerinden ulaşabileceğiniz Singapur uçak bileti fiyatları arama butonu sayesinde en uygun fiyatlar ile Singapur'u ziyaret etmek isteyenler için ülke hakkında detaylı bir bilgi verilmesi gerekirse şu şehirler mutlaka durak noktası olmalıdır;

Sentosa

Ülkenin en gelişmiş şehirlerinden birisi olarak ilk sırada yer almaktadır. Sentosa şehrinin dizayn ediliş şekli olarak çok muazzam bir görüntü sunmaktadır. İlk şehre girildiği anda bu dizayn kişileri büyülemektedir. Bir ada ülkesidir. Bu açıdan dolayı turizm gelişmiştir. Küçük bir yüz ölçümüne sahiptir. Bu açıdan dolayı sanki Çin ve Hindistan'ın bir mahalleye taşınması gibi bir izlenim yaratan şehirlerden birisidir.

Chinatown

Singapur kentinin Çinli yüzü olarak hitap edilen bir eyaletidir. Bahçeler arasında evler yeşil bir hava ve düzeni ile misafirlerini karşılamaktadır. Gökdelenleri, ilk modern şehir hastanesi ile gelir seviyesi de oldukça yüksek bir şehirdir. Küçük bir şehir olmasına rağmen gelişmiş bir metro hattı bulunmaktadır. Aynı zamanda dünya mutfaklarının lezzetlerini de tadabilmek mümkündür.

Little India

Hintlilerin, Müslümanların ve Çinlilerin bir arada yaşadıkları bir bölgedir. Bu kültürden insanların hepsi farklı farklı mahallelerde öbek halinde yaşamaktadır. Bu bölgede ise Hindistan esintileri ile karşılaşmak oldukça mümkündür. Bu kişiler buraya ticaret yapabilmek için gelmiş ve zamanla gelenekleri ile etkilemeye başlamıştır. Singapur'un en önemli tapınaklarından birisi burada bulunmaktadır.

Singapur’da Gezilecek Yerler

Ülkeye, Singapur Türkiye uçak bileti avantajları ile gelen kişiler Singapur'da birçok alanda eğlenceli vakit geçirebilir ve unutulmaz birçok ana şahit olabilirler.

Singapur’da Deniz Turizmi için Nerelere Gidilir?

Uzak Doğu'nun yıldızı olarak nitelendirilen Singapur'da deniz turizmi için bir ada ülkesi konumunda olmasından dolayı oldukça avantajlı konumdadır. Lüks oteller ve geniş plajlarda tatilin keyfini çıkarabilme fırsatına sahipsiniz. Aynı zamanda nehir kenarlarında ihtişamlı ışıklandırmaların altında keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Singapur'dan Ne Alınır? Alışveriş Yapılacak Yerler

Singapur'da alışveriş yapmanın en güzel yanı Orchard Road'da gerçekleştirilmektedir. Upuzun caddesi ile en ünlü markaların kıyafetlerini, Apple gibi lüks ve adından söz ettiren markaların teknolojik aletlerini uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Aynı zamanda kişilerin alışverişten yorulup dinlenmeleri için çok sayıda kafe de bulunmaktadır. Eğer indirim fırsatlarına denk gelmemiş iseniz ülkemizden farklı olarak pek de bir fiyat değişikliği olmamaktadır.

Singapur'un Doğal Güzellikleri

Singapur bir ada ülkesi olmasının yanında önemli bir ticaret limanına sahiptir. Bu açıdan dolayı da doğal güzellikler kişileri büyülemektedir. Palmiye ağaçları ile dolu kentin sahilleri ve tek ırmağının kenarında güzel vakitler geçirebilirsiniz. Ülke ise zenginliği ile bu doğal güzelliklere farklı güzellikler katarak daha da zengin bir hale getirmiştir. Ülkede tam şehir merkezinde çok önemli bir koy bulunmaktadır. Bütün ihtişamı ile yanına kondurulan 7 yıldızlı bir otel bu doğal güzelliğin en güzel değerlendirilmiş halidir.

Singapur’da Gezilecek Tarihi Yerler

Singapur'da iklimi nedeni ile yetişmiş olan ve tarihten günümüze kadar gelmiş Supertree Grove adında ilginç bir ağaç türü bulunmaktadır. Kişilerde bu ağaçlara biraz müdahale ederek görsel bir şölen oluşturmuştur. Geçmişten günümüze kadar gelmiş tarihi heykeller ve simgeler oldukça fazladır. Bunun yanında ise kutsal ve dini mabetler de oldukça fazladır.

Singapur Gezi Rehberi

Gezilecek ve görülecek birçok mekâna ev sahipliği yapan Singapur'da ulaşım imkânı da oldukça gelişmiş durumdadır. Gezmek ve görmek istediğiniz tüm alanlara otobüs yardımı ile ulaşım sağlayabilmek mümkündür. Bunun yanında yürüme mesafesinde alanlar olduğundan dolayı çok fazla bir ulaşım masrafı yaşanmamaktadır. Singapur'un en ünlü şehirlerine ulaşım sağlayabilmek için otobüslerin yanında ticari taksi imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Ülkede aktif olarak çalışan 1500 civarında ticari araç bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlanmasının yanında küçük bir kent olmasına rağmen metro sistemi de oldukça gelişmiş bir konumdadır. Singapur'un tek nehri olan Singapur nehrinde nehir yolculuğu da yapabilirsiniz. Singapur'un tüm şehirlerini rahatlıkla gezmek için en iyi seçenek ise araç kiralama seçeneği de bulunmaktadır. Kişiler özel araçları ile bütün bu güzellikleri görme fırsatı yakalayabilirler.

Singapur’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Tavuklu Pilav
Uncle Law
Hamur İşleri
Mei Heong Yuen Dessert
Bizim Kültürümüzden Farklı Bir Tat Pirinç Pilavı

Bizim bildiğimiz pirinç pilavından oldukça farklı bir tada sahiptir. İnsanlar bu pilavı tadabilmek için sıra beklemektedir. Bu denli meşhur bir yemek türü olarak anılmaktadır halk arasında. Pilavın yanında ise şeker pancarı suyu ikram edilmektedir.

İlginç Bir İstiridye

Yumurtalı istiridye ilk etapta bir ön yargı toplasa da kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bu istiridyeli omleti ise yaklaşık kırk yıllık bir usta yapmaktadır. Bölge halkı tarafından çok meşhur bir yere sahip olan bu istiridye türü oldukça da uygun bir fiyata sahiptir. Lezzet olarak ise değişik lezzetleri tatmak isteyen kişiler için en iyisidir denilebilir.

Farklı Şekil Ve Tarzlarda Yapılan Hamur İşleri

Singapur'da hamur işleri oldukça önemlidir. Tatlı, tuzlu veya hamur haşlaması yerel halk tarafında çok fazla tercih edilmektedir. Bu hamur çeşitlerinden birisi olan yumurtalı tatlı en meşhur olanlarında birisidir. Ancak biraz farklı bir tada sahip ve yoğun bir yumurta kokusu hakimdir. Bu açıdan dolayı lezzetli bir yanının olduğu söylenemez. Tavuklu ve sebzeli börekler de çok fazla tercih edilmektedir. Ancak yerel halk bu alanları çok fazla tercih ediyor. Sizde en azından birkaç tanesini denemeden dönmeyin.

Bölgenin En Meşhuru Mei Heong Yuen Dessert Tatlısı

Adını dile getirmek oldukça güç olsa da görüntüsü ve tadı ile damaklarınızı tatlandıracak. Tamamen bir renk şöleni durumunda. Buzu kar haline getirerek içerisine ise farklı tropik meyvelerin minik parçaları ve sosları katılarak hazırlanan bir dondurma kürüne benzetilebilir. Mango ve çilek aromalı olanları ise en fazla tercih edilenler arasında. Bunun yanında sunum aşamasında özel soslarda tercih edebilirsiniz. Porsiyonları çok fazla büyük gelmektedir.

Singapur Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Kuala Lumpur - Singapur 667,66 TL 1 Saat 5 Dakika
Bangkok - Singapur 830,88 TL 2 Saat 25 Dakika
Jakarta - Singapur 879,77 TL 6 Saat 30 Dakika
Denpasar Bali - Singapur 1.121,35 TL 7 Saat 35 Dakika
İstanbul - Singapur 1.608,53 TL 29 Saat 35 Dakika
İzmir - Singapur 1.954,74 TL 16 Saat 30 Dakika
Kayseri - Singapur 1.982,00 TL 17 Saat
Oslo - Singapur 2.112,62 TL 18 Saat 10 Dakika
Stockholm - Singapur 3.202,44 TL 18 Saat 10 Dakika
New York - Singapur 3.326,40 TL 27 Saat 55 Dakika
İskenderiye - Singapur 3.477,81 TL 32 Saat 50 Dakika
Dusseldorf - Singapur 3.646,23 TL 22 Saat 10 Dakika
Delhi - Singapur 3.982,30 TL 10 Saat 30 Dakika
Kahramanmaraş - Singapur 4.207,85 TL 18 Saat 55 Dakika

Singapur Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Singapur uçak bileti ne kadar?
  Singapur varışlı popüler uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Singapur olup, bilet fiyatı 1.608,53 TL'dir.
 • Singapur uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Ana All Nippon Airways, Asiana Airlines, Deutsche Lufthansa, Malındo Aırways, Oman Air, Türk Hava Yolları.
 • Singapur ülkesine kaç saatlik uçuşla gidilir?
  İstanbul - Singapur arası 12 Saat 23 Dk uçuş süresi ile ulaşabilirsiniz.
 • Singapur ne zaman gidilmeli?
  Yılın en uygun zamanı Nisan ayıdır.
 • Singapur başkenti neresidir?
  Başkent Singapur şehridir.
 • Singapur para birimi nedir?
  Ülkenin resmi para birimi Singapur Doları (SGD)
 • Singapur nüfusu kaçtır?
  Nüfusu 5 Milyon 607 Bin kişidir.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Singapur ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

14 Şubat’ta Sevgiliniz ile Gidebileceğiniz Romantik Ülkeler
14 Şubat’ta Sevgiliniz ile Gidebileceğiniz Romantik Ülkeler
08 Şubat 2020
14 Şubat her sene milyonlarca insan tarafından farklı yöntemlerle kutlanıyor. Sevdiğini alıp romantik bir yemeğe çıkaran da var, bu günde evlilik teklifi eden ya da evlenen de. Birbirlerine hediye ver
2020 Yılında Vizesiz Gidebileceğiniz Asya Ve Avrupa Ülkeleri
2020 Yılında Vizesiz Gidebileceğiniz Asya Ve Avrupa Ülkeleri
29 Ocak 2020
Eğer tatil zamanlarınızı siz de yurt dışında geçirmek niyetindeyseniz ve vize problemi başınızı arıtıyorsa tam da sizin için geldik! Bu yazı ile o hep başınızı ağrıtan, günün sonunda istemsizce ert
Türkiye'den Önce Yeni Yıla Girecek Ülkeler
Türkiye'den Önce Yeni Yıla Girecek Ülkeler
20 Aralık 2018
Dünya öyle bir yer ki biz gündüz arkadaşlarımızla kafede muhabbet ederken aynı zamanda başka bir ülkede insanlar uykularının en derin aşamalarında olabiliyorlar. Ya da biz her sabah güne başlarken far
Havayolu Firmaları Tarafından Sunulan En İyi 9 Uçak Yemeği
Havayolu Firmaları Tarafından Sunulan En İyi 9 Uçak Yemeği
24 Kasım 2018
11 Ekim 1919’dan bu yana uçaklarda yolculara yemek servis edilmektedir. Fakat yaklaşık 100 yıl geçmesine rağmen uçaklarda yenilen yemeklerin tadının farklı olmasına bir çözüm bulunamamıştır. Bu farklı

Singapur Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

M*** S***
5 Ağustos Pazar
Singapur
İnsanları biraz ürkütücü gibi görünse de gerçekten çok sevecenler
B*** E***
1 Haziran Cuma
Singapur
Geri dönmek istemeyeceğiniz yerlerin başında gelecektir eminim
H*** A***
14 Ağustos Salı
Singapur
Herşey için teşekkür ederiz, bir daha görüşmek üzere
M*** O*** K***
24 Eylül Pazartesi
Singapur
Gerçekten kaliteli bir şehir , kesin gidin ve görün
A*** E***
12 Kasım Pazartesi
Singapur
Benim gibi macera sever biriyseniz kesin gidin
2
6
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Singapur Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 2.06.2020 06:31:38 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Singapore, (Tümü)
SINT
SG

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=74699
/ True
74699