Thomas Cook Havayolları Uçak Bileti

Thomas Cook Havayolları

Thomas Cook Havayolları

MerkezManchester

Kuruluş Yılı 2003

Destinasyonlar72

Kaç Ülkeye Gidiyor?25

Filo Büyüklüğü32

ORTALAMA UÇAK YAŞI11

Thomas Cook Havayolları Bilmeniz Gerekenler

Thomas Cook Hava Yolları, şirket olarak en tanınmış isim ve Birleşik Krallıktaki en büyük hava yollarından biridir. 35 adet uçaklık filosuyla, İngiltere genelinde 20'den fazla havalimanından uçarak, Kuzey Amerika, Karayip Denizi ve Hindistan gibi 60'ın üzerinde destinasyona ve Avrupa'daki kayak merkezlerine ve kışın kayak yerlerine 6,7 milyon yolcu taşımaktadır. İngiltere'deki üslerde, 2.500'ün üzerinde çalışanı olan şirket, merkez ofisleri, Manchester Airport'ta yolcularına mümkün olan en iyi hizmeti ve deneyimi sunmaya çalışmaktadır. Thomas Cook Airlines UK olarak, Condor (Almanya) ve Thomas Cook Airlines Scandinavia'yı da içeren Thomas Cook Group Havayolları'nın bir parçasıdır.

Aralık 2013'te, müşterilerine telefon, tablet veya masa üstünde görüntüleme ve rezervasyon yapma imkanı veren tam uyumlu bir site sunmak için hava yolu endüstrisindeki ilk şirket oldu ve o günden beri bunu daha da iyi hale getirmek için çalışmaktadır.

2015 yılında, yeni Premium bölümünü daha fazla ayak mesafesi, ekstra konfor ve Premium Class ekstra seçenekleriyle tamamladı ve 2017 yılında kısa ve orta mesafeli uçuşlar için Ekonomi PLUS hizmetini getirdi. Şirket seferlerinde, Manchester'dan ABD'deki diğer destinasyonları ve 2017'de San Francisco ve Seattle'ı da listeye ekledi. 2018 yazında Hırvatistan'daki Dubrovnik, Bulgaristan'daki Varna ve Mısır'daki Marsa Alam gibi yerlere uçmaya başladı.

Şirket, çalışmalarının sonucunda, 2016 yılında, Dünya Seyahat ödülleri'nde “Avrupa'nın öncü Havayolu” ve “Yılın Müşteri Hizmetleri ödüllerini ”de kazanmıştır.

Thomas Cook Havayolları Popüler Uçuş Destinasyonları

ba-favicon-white