1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Darwin Uçak Bileti

Darwin Para Birimi
Avustralya Doları (AUD)
Darwin Zaman Dilimi
GMT +10
Darwin Şehri En İyileri
Plajlar, Mindil Beach, Karides
Darwin Hava Durumu (23 Şubat) 32°C Bulutlu
Darwin Hava Durumu (24 Şubat) 32°C Gök Gürültülü Fırtına

En Ucuz Darwin Varışlı Uçak Seferleri

Adana - Darwin
Qatar Airways
05 Mar 2020
20 Mar 2020
Ankara - Darwin
Qatar Airways
20 Mar 2020
Samsun - Darwin
Türk Hava Yolları
12 Mar 2020
Gaziantep - Darwin
Türk Hava Yolları
12 Mar 2020
Konya - Darwin
Türk Hava Yolları
20 Mar 2020
Kayseri - Darwin
Türk Hava Yolları
19 Mar 2020
Adıyaman - Darwin
Türk Hava Yolları
09 Mar 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Darwin Kalkışlı Uçak Seferleri

Darwin - Ankara
Qantas Airways
17 Mar 2020
Darwin - Trabzon
Jetstar Airways
23 Şub 2020
Darwin - Samsun
Jetstar Asia
28 Şub 2020
Darwin - Houston
Jetstar Airways
25 Şub 2020
Darwin - Adana
Silk Air
10 Mar 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Darwin Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Darwin Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Darwin Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
AU
Priz Voltajı ve Tipi
230v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
3 AUD
Yemek Fiyatı
18 AUD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
2 AUD

Darwin’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Pazartesi
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Darwin şehrinde savan iklimi hakimdir ve yılın bazı zamanları kurak, bazı zamanları ise yoğun yağışlar ile geçer. Mayıs ve eylül ayları arasında yağış çok az almakla birlikte, hava sıcaklığı da oldukça uygundur. Bu aylar aralığında keyifli bir yaz tatili gerçekleştirilebilir. Darwin İstanbul arası uçakla kaç saat sorusu için 17 saatlik uzun bir yolculuğun olacağını söylemek gerekiyor. Hava şartları bu süreyi olumsuz olarak etkilemez. Rahat bir gezi için ilkbahar ve yaz dönemi seçilebilir.

Kış dönemi Darwin şehri için çok soğuk geçmez. Bu nedenle daha sakin bir tatil için kış ayları da tercih edilebilir. Gezi konusunda hiçbir sorun yaşanmaz. Darwin İstanbul uçak biletleri yaz sezonu için daha pahalı olacaktır.               

Darwin İstanbul uçak bileti fiyatları araştırması için yılın her zamanı göz atılması gerekir. İlkbahar ve yaz dönemleri aynı zamanda festivallerin de daha çok olduğu zamanları temsil eder. Bu nedenle festival zamanlarında bilet artışları olabilir.

Darwin Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Darwin Havalimanı'na gelen tüm yolcular, birçok ulaşım seçeneği ile Darwin şehir merkezine direkt geçiş sağlayabilirler.

Otobüs
Darwin Havalimanı ve şehir merkezi arası hizmet veren bir otobüs bulunmamaktadır.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 18 AUD

Havalimanından kalkan ve günün her saati hizmet veren servisler kullanılabilir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 55 AUD

Darwin Havalimanı ve şehir merkezi arası ulaşımı için taksi de tercih edilebilir.
Araç Kiralama
Darwin Havalimanı'nda hizmet vermekte olan birçok farklı araç kiralama firmasına rastlamak mümkündür.

Darwin Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Darwin Havalimanı, şehir merkezinden yaklaşık 13 km uzaklıkta yer alır. Ortalama 20 dakika içerisinde merkezden havalimanına geçmek mümkündür. Darwin en ucuz uçak bileti seçenekleri için yılın farklı zamanları içerisinde araştırma yapılabilir. Her ülkeden kampanyalı bir bilete rastlamak mümkün olacaktır. Oldukça yoğun bir şekilde turistlerini ağırlayan havalimanında zaman geçirmeye yarayacak birçok alternatif bulmak da mümkündür. Bu alternatifler arasından her ziyaretçi istediğiyle zamanını geçirebilir.

Darwin İstanbul uçak bileti gibi diğer birçok şehirden gerçekleşecek olan uçuşlar adına erken rezervasyon işlemi yapılabilir. Daha sonra kalan süre içerisinde dinlenme salonlarında beklenebilir. İsteyen ziyaretçiler alışveriş mağazalarını dolaşabilir ya da restoranlarda yemek yemek ihtiyaçlarını giderebilirler.

Araç kiralama hizmetinden faydalanmak için firmaların büroları ziyaret edilebilir. Böylelikle şehir içerisinde özel araç ile yolculuk yapılabilir.

Darwin’e Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Darwin şehri muhteşem ikliminin yanında keyifli ve eğlenceli sahilleri ile çok sevilmektedir. Özellikle güzel bir yaz tatili için ideal bir şehir seçimi olabilir.
  2. Doğal alanları kadar tarihi yapılarını görmek ve kültürel bir seyahat gerçekleştirmek isteyenler de Darwin uçak bileti Emirates ya da farklı bir hava yolu firması araştırması yaparak tatillerini planlamaya başlayabilirler.
  3. Darwin şehrinde, Avustralya'ya özgü birçok lezzeti denemek mümkün. Yemek turizmine merakı olanlar için ilgi çekici tatlar bulunmaktadır.
  4. Eğlenceli ve keyifli festivallere katılmak için, etkinlik tarihlerinden önce mutlaka en ucuz Darwin uçak bileti araştırması yapılmalıdır. Darwin Yemek ve İçecek Festivali, Fringe Festival, Royal Darwin Show ve Darwin Sanat Festivali mutlaka katılım sağlanması gereken etkinlikler arasındadır.
  5. Darwin uçak bileti rezervasyon işlemleri kadar şehir içerisindeki ulaşımı sağlamak da kolay olacaktır. Gelişmiş ve ekonomik bir ulaşım sistemi mevcuttur.

Darwin Hakkında

Avustralya'nın kuzey sahilinde yer alan Darwin şehri, Kuzey Toprakları eyaletinin başkenti olarak bilinir. Tropikal iklim savan ikliminin etkisi ile yılın her zamanında yoğun bir şekilde turist ağırlayan şehirlerden birisidir. Bu nedenle Darwin uçak bileti satışları da sık sık gerçekleşmektedir. Yaz sezonundan önce kampanyalı bir Darwin uçak bileti alabilmek için erkenden bakılması gerekebilir.

Hem doğal alanları hem de tarihi güzellikleri ile dikkat çeken Darwin şehrinde keyifli bir gezi düzenlenebilir. Bunun için öncelikle Darwin ucuz uçak bileti aramaları yapılmalıdır. Avustralya ülkesinin ilk yerli halkı olan Aborjinler, Darwin şehrinin ilk sakinleri olarak bilinir. 1911 yılında yapılan seyahat ve keşiflerde bulunan Charles Darwin'in ismini alan bir yerleşim yeridir. Şehre ilk ayak basan İngiliz Amiral John Lort olmuştur.

Darwin uçak bileti THY veya farklı bir hava yolu şirketinden yılın her zamanı için bulunabilir. 50'den fazla milletten insanın yaşam sürdüğü bu şehir, kültürel çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. Uzun ve keyifli sahilleri, güneşli günleri ve diğer doğal güzellikleri ile görülmeye değer bir kuzey şehridir. Darwin uçak bileti fiyatları, yılın her zamanı için farklı kampanyalar mutlaka sunacaktır.

Darwin Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
4 AUD
Taksi
3 AUD/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Darwin şehri içerisinde otobüsler ile her yere rahatlıkla ulaşılabilir. Bu nedenle en popüler ulaşım aracıdır. Yalnızca havalimanına giden bir otobüs seferi bulunmamaktadır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Taksi bir diğer popüler ulaşım aracı olarak Darwin'de sıklıkla kullanılmaktadır. Bununla birlikte şehirde bisiklet kullanımı da oldukça yaygındır.

Darwin Vize Şartları

Avustralya Vize İstiyor mu?
Evet
Avustralya Vize Ücreti
310 TL
Avustralya Vize Detayları
Vize ücretleri türüne göre değişiklik göstermektedir. Yaptığınız vize başvurularının sonuçlanması yaklaşık 20 gün sürmektedir. Pasaport ayrımı yapmaksızın tüm pasaport sahiplerinden vize istemektedir.

Darwin’de Gezilecek Yerler

Mindil Beach
Kuzey Toprakları Müzesi
Oil-Storage Tüneli
Mary River Ulusal Parkı
George Brown Botanik Bahçesi
Darwin Şehrinin En Güzel Sahili: Mindil Beach

Darwin İstanbul uçak seferleri sonrası dinlenmek ve eğlenmek için ilk rota mutlaka en güzel sahili olarak bilinen Mindil Beach olmalıdır. Şehirliler özellikle yaz tatillerinde birçok keyifli etkinlik için bu sahili seçer.

Şehrin Tarihi Değerleri Burada: Kuzey Toprakları Müzesi

Darwin şehrinin tarihini yansıtan tüm yapılar ve kalıntılar bu müzede sergilenmektedir. Haftanın her günü ziyarete açıktır. Belirli zamanlar için müze bakım yapılması adına kapatılmaktadır.

Savaş Zamanlarından Kalan Bir Yer: Oil-Storage Tüneli

1912 senesinde yağmalama amaçlı kullanılan bu tünel, günümüze dek varlığını korumuştur ve bugün ziyaretçilerin görmesi için açıktır. Tünelde hala savaşın izleri bulunmaktadır.

Doğal Güzelliği ile Görülmeye Değer: Mary River Ulusal Parkı

Yeşili ve mavisi ile herkesi kendisine hayran bırakan Mary River Ulusal Parkı, sakin ve huzurlu bir Darwin günü için ideal bir seçim olabilir.

Canlı Çeşitliliğinin Merkezi Olan: George Brown Botanik Bahçesi

Avustralya ülkesine özgü canlı çeşitliliğini görmek ve incelemek isteyenler mutlaka George Brown Botanik Bahçesi gezisi düzenlenmelidir.

Darwin’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Deniz Ürünleri
Timsah Eti Yemeği
Lamington Kek
Meat Pie

Darwin şehrin içerisinde, Avustralya kültürüne ait birçok lezzeti denemek mümkün olacaktır. Bunun için şehrin iyi restoranları keşfedilmeli.

Darwin'de Denemeden Sakın Dönme: Deniz Ürünleri

Darwin şehrinin deniz ürünleri oldukça meşhurdur. Özellikle balıkları ve istiridyesi denenmeden dönülmemeli. Özellikle sahile yakın restoranlarda en iyi tatlar bulunabilir.

Farklı Bir Tat Denemek İsteyenler İçin Timsah Eti Yemeği

Farklı bir tat denemesi yapmak isteyenler, Darwinliler’in sıklıkla tükettiği timsah eti yemeklerini deneyebilirler. Hemen hemen her restoranda bulmak mümkündür. Timsah eti genellikle fırında uzun süre pişirildikten sonra servis edilir.

Avustralya'da Tatlının En Meşhuru Olan Lamington Kek

Güzel bir akşam yemeği sonrası soslu ve hafif tadı ile lamington kek denemesi yapılabilir. Kahve ve çay ile birlikte sıklıkla tüketilir. En güzel Darwin cafeleri içerisinde denenmelidir.

Geleneksel Yemeklerinde En İyisi Meat Pie

Kızarmış et ve baharatlı sebzeler ile tart olarak hazırlanan meat pie yemeği, şehrin en doyurucu yemeklerinden birisi olabilir. Birçok akşam yemeğinde öneriler arasında yer alır. Doyurucu bir akşam yemeği seçimi ile Darwin İstanbul uçuş süresi yorgunluğu atılabilir.

Fırında Pişen Muhteşem Bıldırcın Göğsü Eti

Bıldırcın etinin muhteşem tadı, Darwin şehrindeki şeflerin özel pişirme yöntemleri ile bir başka. Bıldırcın etini sevenler ve merak edenler mutlaka denemeli. Birçok restoranda hem ana yemek hem de ikram olarak sunulur.

Konaklama İçin Darwin Otel Seçenekleri

Darwin İstanbul arası uçakla kaç saat sorusu özellikle otel rezervasyonları açısından önemlidir. Uçak biletinizi almadan önce şehirde bulunan farklı otellerden yararlanabilirsiniz.

&nb
Oaks Elan Darwin
Darwin şehrinin merkezi otellerinden birisidir. Yılın birçok zamanı yoğun olduğu için de erken rezervasyon gerektirebilir.
31 Woods Street, Darwin CBD, 0800 Darwin, Avustralya
Vibe Hotel Darwin Waterfront
Su parkı ile aynı zamanda eğlenceli bir konaklama hizmeti vaat eden Vibe Hotel Darwin Waterfront, ulaşım ağlarına da oldukça yakındır. Daha eğlenceli bir tatil için tercih edilebilir. Aile tatillerinde çocuklar açısından uygun bir tesistir.
7 Kitchener Dr, Darwin City NT 0800, Avustralya
Mantra Pandanas
Dört yıldızlı olmasına rağmen imkanları ile çok daha iyi olduğu kanıtlayan Mantra Pandanas, şehrin en meşhur otellerinden birisidir ve muhteşem bir Darwin manzarası sunar. Darwin İstanbul uçak saatleri sonrası dinlenmek için idealdir.
43 Knuckey St, Darwin City NT 0800, Avustralya

Darwin Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Adana - Darwin 3.739,84 TL 33 Saat 55 Dakika
İstanbul - Darwin 4.530,38 TL 21 Saat 35 Dakika
Ankara - Darwin 4.840,91 TL 25 Saat 35 Dakika
Gaziantep - Darwin 5.705,74 TL 26 Saat 25 Dakika
Samsun - Darwin 5.705,74 TL 30 Saat
Konya - Darwin 5.737,21 TL 24 Saat 55 Dakika
Kayseri - Darwin 5.769,97 TL 25 Saat 40 Dakika
Adıyaman - Darwin 7.318,57 TL 23 Saat 20 Dakika

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Darwin ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Göbeklitepe Nerede? Göbekli Tepe’ye Nasıl Gidilir? Tüm Bilmeniz Gerekenler!
Göbeklitepe Nerede? Göbekli Tepe’ye Nasıl Gidilir? Tüm Bilmeniz Gerekenler!
03 Ocak 2020
Bu yazımızla Göbeklitepe Nerede, Nasıl Gidilir, Tarihi ve Hikayesi hakkında birçok bilgiyi birlikte inceleyeceğiz. İnsanlığın var oluşuyla başlayan süreçte, dünyanın dört bir yanında binlerce araştır
Eylülde Deniz Başkadır! İşte Eylülde Denize Girebileceğiniz En Güzel Yerler
Eylülde Deniz Başkadır! İşte Eylülde Denize Girebileceğiniz En Güzel Yerler
06 Eylül 2019
Yaz bitti diye deniz dönemi bitti mi sandınız? Belki de daha denize giremediniz ya da doyamadınız? O zaman eylül denizi sizi bekliyor! Eylül ayında denize girilir mi demeyin, işte eylülde muhteşem bir
2019 Yazı için 8 İnanılmaz Gezi Deneyimi
2019 Yazı için 8 İnanılmaz Gezi Deneyimi
26 Haziran 2019
1. Galápagos Adası Bir gün dev kaplumbağaları izliyorsunuz, daha sonraki gün bir deniz iguanasıyla burun buruna geliyorsunuz veya bir grup penguenle şnorkelle yüzüyorsunuz. Darwin'in görüşlerine göre
Hangi havayolları internetten bilet satıyor?
Hangi havayolları internetten bilet satıyor?
15 Ekim 2015
İnternetten bilet satışı yapmak, pek çok firmanın ilk aklına gelen çözümleri arasında yer alıyor artık. Özellikle söz konusu uçak ile seyahat etmek olunca, internetten satın alınan bilet sayısı ol

Darwin Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (3)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%75
%25
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
4 Değerlendirme
E*** S***
24 Haziran Pazartesi
karıma evlilik yıl dönümü sürprizi yaptım o da çok beğendi
S*** İ***
3 Eylül Salı
biraz yabancılık hissetmeniz normal ama ortam güzeldi
2
4
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Darwin Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 23.02.2020 03:12:04 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Darwin, (Tümü)
DRWT
AU

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=97415
/
97415