Havana Uçak Bileti

Havana Kalkışlı En Çok Uçuş Düzenlenen Ülkeler

Havana Hakkında Bilgiler

Havana, Küba'nın başkenti ve aynı zamanda dünyanın en büyülü, nevi şahsına münhasır şehirlerinden bir tanesidir. Gerçekten bu büyülü orijinallik sona ermeden ve gerek Küba, gerekse bu güzel şehir halen daha saflığını muhafaza ederken ziyaret edilmesinde yarar vardır.

Aynı zamanda bu şehrin en güzel yönlerinden bir tanesi de sıcakkanlı bölge halkıdır. Küba halkı, küçük şeylerle dahi mutlu olmasını bilir ve her daim hayata olumlu pencerelerden bakar. Bu olumlu ruh hali de doğal olarak turistlere yansır.

Aynı zamanda bu şehir açısından turizm çok önemli bir gelir kaynağı olduğu için de turistler tabiri caizse krallar gibi karşılanacaktır. Tüm bunların yanında Küba'nın çok güzel ve ciddi manada kendine hayran bırakıcı bir doğası da vardır. Ne de olsa bu güzel şehir bir Karayipler ülkesidir. Yani tek başına denizi dahi bir insanı büyülemek adına fazlasıyla yeterli gelecektir.

Nihayetinde bilinmesi icap eder ki, Havana'da iki ayrı para birimi mevcuttur. Bunlardan bir tanesi yerel halkın kullandığı; bir diğeri ise turistlerin ve yabancı kimselerin kullandığı değiştirilebilir para birimidir. Her ikisinin de kur farkı aynı olmayabilir. Bir şeyin fiyatı hakkında bilgi alınırken Havana uçak bileti almış gezginlerin buna her zaman için dikkat etmesinde yarar vardır.

Havana Seferi Düzenleyen Uçak Firmaları

Havana Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Jose Marti Havalimanı
flight
ba-favicon-white