1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Litvanya Uçak Bileti

Litvanya Nüfusu
2 Milyon 872 Bin
Litvanya Başkenti
Vilnius
Litvanya Resmi Dili
Litvanca
Litvanya Zaman Dilimi
GMT +3
Litvanya Para Birimi
Euro (€)
Ortama Yemek Fiyatı
7 EUR
Litvanya Telefon Kodu
+370
Ortama İçecek Fiyatı
2 EUR
İstanbul - Vilnius Uçuş Süresi
2 Saat 12 Dk
İstanbul - Vilnius Uçuş Mesafesi
1.548 Km

En Ucuz Türkiye - Litvanya Uçak Seferleri

İstanbul - Vilnius
Deutsche Lufthansa
19 Haz 2020
Antalya - Vilnius
Türk Hava Yolları
14 Haz 2020
Samsun - Vilnius
Türk Hava Yolları
09 Haz 2020
Ankara - Vilnius
Türk Hava Yolları
16 Haz 2020
Kayseri - Vilnius
Türk Hava Yolları
31 May 2020
Diyarbakır - Vilnius
Türk Hava Yolları
08 Haz 2020
Trabzon - Vilnius
Türk Hava Yolları
07 Haz 2020
Alanya - Vilnius
Türk Hava Yolları
14 Haz 2020
Gaziantep - Vilnius
Türk Hava Yolları
22 Haz 2020
Ordu - Vilnius
Türk Hava Yolları
21 Haz 2020
Adana - Vilnius
Türk Hava Yolları
16 Haz 2020
İzmir - Vilnius
Türk Hava Yolları
15 Haz 2020
Şanlıurfa - Vilnius
Türk Hava Yolları
09 Haz 2020
Antalya - Kaunas
Austrian Airlines
20 Haz 2020

En Ucuz Litvanya Kalkışlı Uçak Seferleri

Vilnius - Kiev
Ukraine International Airline
01 Haz 2020
Vilnius - İstanbul
Lot Polish Airlines
01 Haz 2020
Vilnius - Dusseldorf
Türk Hava Yolları
30 May 2020
Kaunas - İstanbul
Lot Polish Airlines
19 Haz 2020
Vilnius - Antalya
Aeroflot Russian Airlines
14 Haz 2020
Vilnius - Lizbon
Türk Hava Yolları
29 May 2020
Vilnius - Ankara
Ukraine International Airline
20 Haz 2020
Vilnius - İzmir
Deutsche Lufthansa
19 Haz 2020
Vilnius - Konya
Türk Hava Yolları
30 May 2020
Vilnius - Diyarbakır
Türk Hava Yolları
19 Haz 2020
Vilnius - Alanya
Ukraine International Airline
28 May 2020
Vilnius - Adana
Ukraine International Airline
30 May 2020
Vilnius - Kayseri
Türk Hava Yolları
19 Haz 2020
Vilnius - Gaziantep
Türk Hava Yolları
03 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Litvanya Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Litvanya Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Litvanya’ya Nasıl Gidilir?

Litvanya Türkiye saat farkı yoktur. Litvanya Kuzey Avrupa’daki Baltık ülkelerinden birisi olduğu için araba ile ülkemizden Litvanya’ya seyahat etmek zor olabilir. Bu yüzden ülkemizden Litvanya’ya seyahat edecek çoğu kişi uçak ile seyahat etmeyi tercih etmektedir. Avrupa ülkesi olduğu için vize uygulaması Schengen vizesi şeklindedir. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Litvanya’ya bir hafta içerisinde 500’ün üzerinde uçuş gerçekleşmektedir. Bu uçuşların bazıları aktarmasız bazıları 1 aktarmalı bazıları ise 2 aktarmalıdır. Ancak uçuşlar çoğunlukla 2 aktarmalı olmaktadır. Direkt olan uçuşlarda Litvanya Türkiye uçuş süresi 2 saat 12 dakikadır.

Litvanya Türkiye uçak seferleri Aegean Airlines, Aero Airlines, Aeroflot, Air Baltic, Belavia, Brussels Airlines, LOT Polish Airlines, Lufthansa, OLYMPIC AIR, Rossiya-Russian Airlines, Tarom, Turkish Airlines ve Ukraine Intl Airlines firmalarınca gerçekleştirilmektedir. Litvanya uçak bileti almak isteyenler Biletall.com üzerinden Litvanya uçak bileti rezervasyon seçeneği ile biletlerini çok önceden ayırtıp uçuşlarını ucuza gerçekleştirebilirler. Ülkemizde de Avrupa’da da THY kendisini kanıtlamış olan bir hava yolu firmasıdır. Dünyanın en iyi firmalarından birisi olmasından dolayı İstanbul’dan Litvanya’ya gidecek olan yolcuların büyük bir kısmının Litvanya uçak bileti THY firmasını seçerler.

Litvanya uçak bileti fiyatları uçuşa kalan gün sayısına ve firmaya göre değişiklikler gösterebilmektedir. Biletall.com üzerinden İstanbul Havalimanı’ndan Litvanya’ya giden firmaların bütün uçuşlarını listeleyebilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Türkiye’de THY kadar olmasa da oldukça sık tercih edilen bir diğer hava yolu firması da Pegasus’tur. Ancak Litvanya uçak bileti Pegasus firması tarafından satılmamaktadır. Bunun yerine Biletall.com’da ki çeşitli firmaların Litvanya Türkiye uçak saatleri içerisinden size uygun olan Litvanya Türkiye uçak bileti fiyatları listesini görebilir ve listedeki Litvanya Türkiye uçak biletleri içinden uygun ve ucuz bileti alabilirsiniz.

 

Litvanya Vize Şartları Neler?

Litvanya Vize İstiyor mu?
Evet
Litvanya Vize Ücreti
80 EUR
Litvanya Vize Şartları

Litvanya uçak bileti ile Litvanya’ya gidecek olan yolcuların Schengen vizesi almaları gerekmektedir. Özel pasaport veya hizmet pasaport sahibi olan bireyler Litvanya’ya vizesiz girebilmektedir.

Litvanya vizesi için randevu alarak veya direkt olarak konsolosluğa gidebilirsiniz. Vize işlemleri 10 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

Litvanya vizesi 60 Euro’dur. Eğer yolcular çok girişli Schengen vizesi alırsa Litvanya’dan diğer ülkelere de bu vize ile rahatlıkla geçiş yapabilirler.

Litvanya’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Salı
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Nisan

Litvanya’da yaz ayları oldukça sıcak ve kuru geçmektedir. Gün sonlarına doğru ise yağmur yağabilmektedir. Kış aylarında ise sıcaklıklar -20 dereceye kadar düşer. Ancak kış aylarında ortalama sıcaklık -5 derecedir.

Litvanya Hakkında Bilgiler

Litvanya tipik bir Kuzey Avrupa ülkesidir ancak aşırı derecede soğuk değildir. Eğer ilkbahar aylarında giderseniz ülkenin en yeşil halini görebilirsiniz. Ülkede ormanlara ve doğaya oldukça saygı gösterilmektedir bu yüzden de ülkede ormanlar oldukça meşhur ve etkileyici güzelliktedir.

Litvanya’nın Başkenti

Ülkenin başkenti Vilnius kentidir. Ülkenin en büyük şehridir. Şehirde 1500’den fazla tarihi eser bulunmaktadır.

Litvanya’nın Nüfusu – Litvanya’nın Resmi Dili

Litvanya toprak açısından geniş alanlara yayılmış bir ülke olsa da nüfusu oldukça azdır. Ülkenin nüfusu 2,872 milyondur.

Litvanya’nın Para Birim

2004 yılında Avrupa Birliği’ne giren Litvanya 2015 yılında Euro kullanmaya başlamıştır. Ancak bazı yerlerde Litvanya Litası kullanıldığını görmek mümkündür.

Litvanya’da Saat Kaç?

Litvanya’ya ilk defa gidecek olanlar Litvanya Türkiye arası uçakla kaç saat diye merak etmektedir. Çünkü Litvanya Kuzey Avrupa ülkesidir ve ülkemizdeki insanların pek çoğu orası ile ülkemizin saat farkını ve yolculuk süresini bilmemektedir. Litvanya ile Türkiye arasındaki direkt uçuşlar 2 saat 12 dakika sürmektedir. Litvanya Türkiye saat farkı yoktur. Ülkemiz ile Litvanya aynı zaman dilimindedir. Ancak bu durum sadece yaz aylarında böyle olmaktadır. Kış aylarında saat farkı 1 saat olmaktadır. Yani ülkemiz 1 saat ileride olmaktadır.

Litvanya’da Ne Ucuz? Litvanya’dan Gelirken Ne Getirilir?

Ülkede alışveriş kültürü son derece gelişmiştir. Avrupa ülkelerinde genellikle görmeye alışık olduğumuz büyük alışveriş merkezleri yerine bu ülkede fuarlar ve çarşı kültürü oldukça gelişmiştir. Litvanya’dan dönecek olan yolcular yakınlarına hediye almak isterlerse bu fuar ve çarşılarda pek çok hediye bulabilirler. İlginç gelebilir ama 2. El kıyafetler, bardak, buzdolabı süsü, sanatçıların resimleri, takılar, ilginç atkı ve eldivenler, geometrik tasarımlar, ahşam süs ve dini eşyalar ve heykeller sıklıkla karşılaşacağınız ve hediye olarak alabileceğiniz eşyalardır.

Litvanya Nerede?

Litvanya’ya Uçmak İçin 5 Sebep

• Tarihi Vilnius
• Doğası
• Sayısız Müze
• Litvanya Mutfağı
 1. Litvanya’nın başkenti olan Vilnius şehrinin tarihi 14. yüzyıla kadar dayanmaktadır. Şehirdeki Arnavut kaldırımları, rengarenk ve eski evler, göz alıcı manzaralar şehri güzelleştirmektedir. Şehir tarihi barok yapıları ile bilinir. Şehir tarihi merkezi UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınmıştır.
 2. Ülkede ormanlar bir hayli geniş bir alan kaplamaktadır ve eğer ilkbahar ve yaz aylarında giderseniz Gediminas Kalesi’ni de barındıran bir tepedir. Bu tepede özellikle de gün doğumu veya gün batımında ortaya çıkan şehrin eşsiz manzarasını izleyebilirsiniz.
 3. Tarihinde pek çok Yahudi’ye ev sahipliği yapan ve sonrasında ise Naziler tarafından neredeyse tamamının öldürüldüğü Litvanya’da pek çok ilginç ve modern müze vardır. Oldukça zengin içeriğe sahip olan müzelerde hem baroklara hem de Yahudilere özgü pek çok kalıntı bulunmaktadır. Ayrıca müzelerin ilginç mimarisi de ilginizi çekecektir.
 4. Litvanya mutfağı oldukça zengin bir mutfaktır ve Türk mutfağına çok benzemektedir. Hem tatlıları hem tuzluları hem de et yemekleri ile meşhur olan Litvanya mutfağında tatmanız gereken pek çok lezzet bulunmaktadır.

Litvanya’nın En Güzel Şehirleri

Biletall.com ayrıcalığı ile alabileceğiniz Litvanya en ucuz uçak bileti ile ülkeye geldikten sonra ülkedeki oldukça etkileyici ve tarihi şehirleri gezebilirsiniz.

Vilnius

Şehirde ulaşım oldukça gelişmiş ve basittir. Şehrin eski bölgesindeki mimariler oldukça etkileyicidir. Şehir ülkenin başkenti olmasının yanı sıra ülkenin ekonomi, eğitim ve kültür açısından en gelişmiş şehridir. Şehirdeki modern ve tarihi müzeler her yıl şehre gelen turistlerin en çok ziyaret ettikleri yerlerdir.

Kaunas

Şehirdeki üniversite sayesinde 300 binlik nüfusun neredeyse 70 bini üniversite öğrencilerinden oluşmaktadır. Litvanya’nın eski başkenti olan şehir ülkenin en etkileyici şehridir. Oldukça düzgün bir şehir yapısı olan Kaunas’ta çarpık kentleşme neredeyse 0. Şehrin ekonomisi demir- çelik, elektrikli makine üretimi, kimya ve tekstile dayanmaktadır.

Klaipeda

Şehir Litvanya’nın kuzeybatısında yer almaktadır ve Baltık Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. Hatta şehirde denizcilikte önemli ölçüde gelişmiştir. Şehir tarihinde Töton şövalyeleri, Prusya Dükalığı, Prusya Krallığı, Alman İmparatorluğu’nun himayesi altına girmiş tarihi bir şehirdir. Şehirde 1992 yılında nüfus 207 bin iken 2011 yılında 178 bine düşmüştür. Şehir tarihi açıdan zengin bir geçmişe sahip olsa da şehirde fazla tarihi eser bulunmamaktadır. Bunun yerine şehirde pek çok heykel yer almaktadır.

Litvanya’da Gezilecek Yerler

Litvanya ucuz uçak bileti için arama yapan kişiler Biletall.com üzerinden Litvanya en ucuz uçak biletifiyatları listesine ulaşabilir ve buradan oldukça uygun fiyatlara bilet alabilirler.

Litvanya’da Deniz Turizmi için Nerelere Gidilir?

Deniz turizmi açısından pek gelişmiş bir ülke olmayan Litvanya’da denize giren kişi sayısı çok azdır ancak gittiğiniz zaman Preila, Karkle, Smiltyne, Palanga, Nida, Klaipeda gibi bölgelerde denize girmek mümkündür.

Litvanya’dan Ne Alınır? Alışveriş Yapılacak Yerler

Litvanya fuar ve Pazar kültürü gelişmiş olan bir ülkedir. Özellikle fuar günlerinde ülkenin farklı yerlerinden bir araya gelen zanaatkarların eserlerini, ahşap dini sembolleri, ilginç takıları, ülke ile özdeşleşmiş olan atkı, bere ve patikleri hatta ülkenin tarihini temsil eden çeşitli heykelleri görebilir ve alabilirsiniz.

Litvanya’nın Doğal Güzellikleri

Litvanya Türkiye uçak bileti ile Baltık ülkelerinden birisine gelen bireylerin gezip görebileceği pek çok doğal güzellik vardır. Ülkede ormanlara çok büyük önem verilmektedir. Ülkenin nüfusu az olmasına ve stresin olmamasına rağmen ormanlarda kendinizi doğa ile baş başa bulabilir ve rahatlayabilirsiniz. Şehirlerin merkezlerinde de sayıları bir hayli fazla olan Litvanya adeta bir yeşil cennet.

Litvanya’da Gezilecek Tarihi Yerler

Trakai Adası Kalesi, Hill of Crosses, Gediminas' Tower, Şafak Kapısı, Church of St. Anne, Vilnius Katedrali ülkedeki başlıca tarihi eserler arasındadır. Litvanya’da pek çok topluluk yaşamıştır. Bu yüzden ülkede pek çok müze, heykel ve tarihi yapı yer almaktadır.

Litvanya Gezi Rehberi

Eski baroklara ait pek çok yapının bulunduğu ülkede pek çok müze vardır. Nüfus açısından oldukça az bir nüfusa sahip olan ülkenin başkentinde nüfus 550 bindir. Ülkede ormanlar büyük bir yer kaplamaktadır bu yüzden yeşil cennet olarak anılmaktadır. Geniş ve boş olan yollar ağaçlar ile kaplıdır ve böylece ülkede oldukça ferah ve sakin bir hava mevcuttur. Ülkede taksiler oldukça ucuzdur. Özellikle kış aylarında gideceğiniz yerlere taksi ile gitmek neredeyse bedavaya mal olacaktır. Her gün sabah 5’ten akşam 12’ye kadar ülkedeki troleybüsler, minibüsler ve otobüsler hizmet vermektedir. Ayrıca internetten bisiklet kiralayarak ta ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ulaşım ağı oldukça gelişmiş olan ülkede ulaşım için ödenen bilet fiyatları da çok ucuzdur. Ülke genelinde ulaşım için kullanılan elektronik kart ücreti 1,5 Euro’dur. Tek seferlik bilet ücreti 1 Euro 10 gün için ise 15 Euro’dur.

Litvanya’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Borş
Cepelinai
Dumplings
Gira

Siz de Biletall.com’dan alabileceğiniz en ucuz Litvanya uçak bileti ile Litvanya’ya gelip buradaki leziz yemekleri deneyebilirsiniz.

Çorbanın Litvanya Usulü, Borş

İlginç bir lezzet olan borş çorbasını deneyenler ya çok sevmektedir ya da hiç sevmemektedir. Pancar, patates, haşlanmış yumurta ve baharatlardan oluşan bu çorba rengini pancardan almaktadır ve rengi pembedir.

Ekşi Kremanın Lezzetli Hali, Cepelinai

Ekşi krema, pastırma ve patatesten oluşan bu köfte yemeği Litvanyalılar'ın ulusal yemeğidir. Bu köftelerin et kullanılmadan yapılanları da mevcuttur. Bu yemeği patatesli içli köfte olarak ta düşünebilirsiniz.

Mantının Litvanya Usulü, Dumplings

Türk mutfağında oldukça meşhur olan mantının karşılığı olan köfte dünyanın pek çok yerinde meşhurdur. Ekşi bir krema ile beraber servis edilen bu yemeği ülkede pek çok yerde tadabilirsiniz.

Litvanya Usulü Cola; Gira

Siyah çavdar ekmeğinden elde edilen bu içeceği Litvanyalılar'ın kolası olarak düşünebilirsiniz.

Mantarı Andıran; Grybukai

Atıştırmalık olarak tüketilen bu yemek turistler tarafından çok sevilmektedir. Görünüşü mantara benzese de mantar değildir sadece şekilleri benzemektedir. Ayrıca Hindistan cevizi, karanfil ve tarçın ile de tatlandırılmaktadır.

Litvanya’da Yenecek En Güzel Yemekler

Juoda duona Litvanya’da yerel halkın çok eskiden beri tükettiği geleneksel bir çavdar ekmeği. Kugelis yemeği ise patatesli lazanyaya benzemektedir. Bir diğer meşhur lezzet ise vederai. Bağırsaktan yapılan ve patates ile doldurulmuş bir çeşit sosistir. Varskes surelis tatlısı da ülkede oldukça popülerdir. Peynir ve çikolata karışımından oluşan bu tatlı turistlerin en sevdiği tatlılardandır.

 

Litvanya Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Kiev - Vilnius 509,46 TL 1 Saat 15 Dakika
Riga - Vilnius 511,60 TL 14 Saat 50 Dakika
Tallinn - Vilnius 672,98 TL 1 Saat 10 Dakika
Londra - Vilnius 706,02 TL 17 Saat 40 Dakika
Varşova - Vilnius 735,58 TL 1 Saat 5 Dakika
Brüksel - Vilnius 818,49 TL 3 Saat 50 Dakika
İstanbul - Vilnius 880,29 TL 6 Saat 10 Dakika
Bükreş - Vilnius 887,00 TL 3 Saat 45 Dakika
Atina - Vilnius 960,24 TL 10 Saat
Budapeşte - Vilnius 1.003,72 TL 8 Saat 55 Dakika
Berlin - Vilnius 1.003,94 TL 4 Saat 35 Dakika
Amsterdam - Vilnius 1.034,09 TL 25 Saat 45 Dakika
Tiflis - Vilnius 1.125,40 TL 15 Saat 25 Dakika
Antalya - Vilnius 1.151,16 TL 6 Saat 25 Dakika

Litvanya Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Litvanya uçak bileti ne kadar?
  Litvanya varışlı popüler uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Vilnius olup, bilet fiyatı 880,29 TL'dir.
 • Litvanya uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Aeroflot Russian Airlines, Belavia - Belarusian Airlines, Deutsche Lufthansa, Lot Polish Airlines, Türk Hava Yolları, Ukraine International Airline.
 • Litvanya ülkesine kaç saatlik uçuşla gidilir?
  İstanbul - Vilnius arası 2 Saat 12 Dk uçuş süresi ile ulaşabilirsiniz.
 • Litvanya ne zaman gidilmeli?
  Yılın en uygun zamanı Nisan ayıdır.
 • Litvanya başkenti neresidir?
  Başkent Vilnius şehridir.
 • Litvanya para birimi nedir?
  Ülkenin resmi para birimi Euro (€)
 • Litvanya nüfusu kaçtır?
  Nüfusu 2 Milyon 872 Bin kişidir.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Litvanya ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

İçinizdeki İzciyi Sevindirecek 10 Kamp Alanı
İçinizdeki İzciyi Sevindirecek 10 Kamp Alanı
14 Şubat 2020
İzciler, birleşin! Doğa ile iç içe, yıldızların altında, tercihen teknolojiden uzak, ateşin etrafında oturup hikayeler anlatıp dinleyebileceğiniz bir tatil, çekici geldi mi? Eğer böyle bir tatile gitm
2020 Schengen Vize Ücretleri ve Gerekli Evraklar
2020 Schengen Vize Ücretleri ve Gerekli Evraklar
10 Şubat 2020
Yurt dışı tatil planlayanların aklını bolca meşgul eden bir konu vize alma. Nasıl vize alırım, ne kadar sürer, ne kadar ödemem gerekir en önemli sorulardan. Ama merak etmeyin, hepsini cevaplayacağız.
Dünyanın En Sıradışı Ve İlgi Çekici Sokak Sanatı Şehirler
Dünyanın En Sıradışı Ve İlgi Çekici Sokak Sanatı Şehirler
17 Ağustos 2019
Sokak sanatı toplumsal alanlarda yaratılan, gerekince sosyal mesajlar veren gerekince sadece görsel bir şölen sunmak amacıyla üretilmiş resimlerdir. Bu yazımızda sizlerle dünyanın en sıradışı ve ilgin
Birçok Seyahat Severin Gözünden Kaçan 4 Muhteşem Baltık Ülkesi
Birçok Seyahat Severin Gözünden Kaçan 4 Muhteşem Baltık Ülkesi
05 Nisan 2017
Baltık Denizi’ne kıyısı olan bağımsız devletlerin oluşturduğu Baltık ülkeleri turistik açıdan çok değerli bir ülke birliğini işaret ediyor. Başlangıçta sadece Estonya, Letonya ve Litvanya ülkelerini k

Litvanya Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

A*** B***
2 Ekim Salı
Vilnius
Tur rehberimiz çok iligli ve eğlenceli bir kişilikti bizi de çok eğlendirdi teşekkürler
G*** S***
29 Eylül Cumartesi
Vilnius
Doğaçlama takılıp hayatı tiye alanlardansanız benim gibi kesinlikle gidin
V*** G***
29 Temmuz Pazar
Vilnius
O kadar yer gezdim ama burası gibi güzel baaşka biryer görmedim ben
A*** K***
7 Ekim Pazar
Vilnius
Kaybolduk biraz gibi ama yine de keyifliydi.
Y*** Y***
8 Ekim Pazartesi
Vilnius
Güzel bir tatil oldu bizim için keyifliydi
2
5
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Litvanya Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 25.05.2020 05:14:39 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Vilnius, (VNO)
VNO
LT

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=44678
/ True
44678