1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Miami Uçak Bileti

15 Temmuz
Bugün
Güneşli
31°C
16 Temmuz
Yarın
Gök Gürültülü Fırtına
31°C
17 Temmuz
Çarşamba
Gök Gürültülü Fırtına
31°C
Para Birimi
ABD Doları (USD)
Zaman Dilimi
GMT -4
Miami Şehri En İyileri
  • Plaj
  • Miami Deniz Akvaryumu
  • Manuelita
Miami

En Ucuz Miami Varışlı Uçak Seferleri

İstanbul - Miami
Aeroflot Russian Airlines
08 Ağu 2019
Antalya - Miami
Aeroflot Russian Airlines
27 Tem 2019
İzmir - Miami
United Airlines
26 Tem 2019
Ankara - Miami
Deutsche Lufthansa
01 Ağu 2019
Samsun - Miami
Türk Hava Yolları
10 Ağu 2019
Diyarbakır - Miami
Türk Hava Yolları
05 Ağu 2019
Gaziantep - Miami
Türk Hava Yolları
15 Tem 2019
Adana - Miami
Türk Hava Yolları
15 Tem 2019
Bakü - Miami
Qatar Airways
01 Ağu 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Miami Kalkışlı Uçak Seferleri

Miami - New York
Delta Air Lines
23 Tem 2019
Miami - İstanbul
Aeroflot Russian Airlines
13 Ağu 2019
Miami - İzmir
Deutsche Lufthansa
24 Tem 2019
Miami - Ankara
Qatar Airways
23 Tem 2019
Miami - Adana
Qatar Airways
18 Tem 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Miami Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Şehirler

Miami Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Ülkeler

Miami Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Miami Havaalanları
Ülke Kodu
US
Priz Voltajı ve Tipi
120v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
2,25 USD
Yemek Fiyatı
14 USD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
2,50 USD

Miami’ye Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Ekim
En Ucuz Gün
Çarşamba
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Mart

Ucuz Miami uçak bileti kullanarak Miami'ye seyahat etmek isteyen kişiler ilk olarak en uygun zamanı ve günü belirleyerek avantaj sağlayabilirler. Bu sayede daha iyi zaman geçirmek mümkün olabilir.

Miami'de güzel vakit geçirmek için en uygun zaman ilkbahar aylarında olacaktır. Yaz ayları oldukça bunaltıcı ve nemli geçmektedir. Bu nedenler sıcaklıkların çok olmadığı zamanı tercih etmelisiniz.

Sonbaharda ise bölge çok fazla yağış almaktadır. Miami'de yağışlar kasırgalara neden olabiliyor. Tatilinizi bu aylarda yapmamanızda yarar var. Gitmek için en uygun ay ise özellikle birçok festivalinde yapılması sebebi ile Mart ayıdır.

Miami Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Miami uçak bileti ile seyahat eden yolcular havalimanından kent merkezine gitmek için farklı ulaşım araçlarından yararlanabilmektedir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 2,25 USD

Toplu taşıma ile havalimanından Miami şehir merkezine ulaşmanız mümkün oluyor. Ekspres otobüs hatlarına metrobüs denilen araçlar hizmet vermektedir. 3 farklı otobüs hattı sizi havaalanından alarak şehir merkezine ulaştırıyor. Yolculuk biraz uzun sürse de hem ucuz hem de konforlu olması sebebi ile tercih edilebilir.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 20 USD

Havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma araçları dışında taksi hizmetlerinden yararlanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Konforlu ve rahat bir ulaşım sağlamak için tercih edebileceğiniz taksi hizmetleri Miami şehir merkezine 20 dakikada ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Toplu taşıma araçları ve taksi hizmetlerinden yararlanmak istemezseniz özel araç kiralama seçeneği ile yolculuk yapabilirsiniz. Oldukça rahat bir yolculuk imkanı sunan araç kiralama, için havaalanında birçok ofis hizmet vermektedir. Rahatlıkla araç kiralayarak yolculuk yapabilirsiniz.

Miami Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
Duty Free
ATM
Büfe
Araç Kiralama
Banka

Miami'ye havayolu ulaşımı için kullanılan havalimanı Miami Havalimanı'dır. Miami uçak bileti avantajlarından yararlanarak havayolu ile şehre seyahat eden yolcular ve farklı noktalara uçmak isteyen yolcular havalimanını kullanmaktadır.

Miami Havalimanı'nın şehir merkezine olan uzaklığı 15 km olduğu için havalimanından kent merkezine 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşım sağlanabilmektedir.

Oldukça fazla büyük olan ve yolcu kapasitesine sahip olan havaalanı 7 terminalden oluşuyor. 150 den fazla mağaza, restoran ve kafenin bulunduğu havaalanı size çok seçenekli alışveriş imkanı sunuyor.

50 milyonu aşkın yıllık yolcu kapasitesine sahip olan havaalanı beklerken iyi vakit geçirmeniz için tüm imkanları sunuyor. Ayrıca bazı dönemlerde havaalanında sergiler ve özel gösteriler de gerçekleşmektedir.

Miami’ye Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Miami uçak bileti avantajlarından yararlanarak Miami'ye gitmek için en önemli nedenlerden biri alışveriş imkanlarının çok olması. Adeta bir alışveriş cenneti olan Miami aradığınız tüm seçenekleri size sunuyor. Miami alışveriş merkezini görmeniz gerekiyor. Ayrıca Dolphin alışveriş merkezinde ünlü markaların outlet ürünlerini bulabilirsiniz.
  2. Yıl boyunca birbirinden renkli festivallere ev sahipliği yapan Miami için festival cenneti demek yanlış olmaz. Miamiye gitmek için neden arıyorsanız uçuş tarihinizi festival zamanına denk getirmeli ve bu festivalleri yaşamalısınız. Sanat, film, müzik ve yiyecek festivali gibi birçok festivale ev sahipliği yapan şehirde renkli festivaller oldukça ilgi çekiyor.
  3. Gece hayatını seviyorsanız Miami gece hayatını görmeniz gerekiyor. Miami'de eğlence günlük hayatın bir parçası olarak görülür ve aralıksız olarak devam eder. Canlı müzik eşliğinde bir araya gelen devasa kalabalıklar, önemli Dj'le ve gruplar ile çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz. Özellikle happy hour konseptli etkinlikler mutlaka katılmanız gereken eğlence türüdür.
  4. Deniz, kum ve güneş tam bana göre diyorsanız, Miami sahilleri dünyanın en güzel denizi ile tüm imkanları sunuyor. Miami'ye gitmek için en önemli nedenlerden biri South Beach'de bir gün geçirmek olmalı.
  5. İklimi ve doğa yapısına uygun olarak tatilinizi ve gezinizi geçirebileceğiniz en güzel alternatif şehirdir, Miami. Gezi planlarınızı Miami için yaparsanız sizi şehirde birçok alternatif bekliyor.

Miami Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde bulunan Miami eyaletin ikinci kentidir. Atlas Okyanusu kıyısında bulunan Miami Florida eyaletinin en modern şehridir. Şehir nüfusu çok olmamasına rağmen sınırları ve çevresinde yaşayan insanlarla birlikte 5.5 milyon nüfusa sahiptir.

Eğitim alanında oldukça ilerlemiş şehir, finans, kültür, sanat, eğlence, medya merkezlerinden biridir. Aynı zamanda dünyanın en yaşanılır 30 şehri arasında yer almaktadır. 2008 yılında Amerika'nın en temiz kenti seçilmiştir. Temiz havası, yeşil alanları, temiz caddeleri, plajları ve sunduğu imkanlar ile yaşanacak şehirler arasında yer alır.

Miami'de yaklaşık olarak 5 bin civarında Türk yaşamaktadır. Kentin ana dili İngilizce olmasına karşın, İspanyolca da ağırlıklı olarak konuşulmaktadır. Bunun nedeni ise çevre ülkelerden çok fazla göç almasıdır.

Liman kenti olarak bilinen Miami dünyanın en büyük gemilerine ev sahipliği yapmaktadır. Liman ulaşımı sıralamasında dünyada 13. sırada yer almaktadır.

1925 yılında kurulan Özgürlük Kulesi Miami'nin tarihi simgesidir. Çok güzel bir şehir olmasına karşın ABD'nin  suç oranı en fazla şehirdir.

Miami Fotoğraf Galerisi

Miami Nerede?

Miami Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,25 USD
Taksi
1,86 USD/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Miami ulaşım bakımından oldukça gelişmiş bir şehirdir. Otobüsleri konforlu ve rahat olması sebebi ile çok fazla tercih edilmektedir. Bilet fiyatları da oldukça uygundur. Otobüs olarak metrobüsler den yararlanabilir ve şehrin tüm noktalarına erişebilirsiniz.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Kentin çeşitli noktalarına ulaşmak için bir diğer ulaşım aracı metro hizmetleri oluyor. Gelişmiş metro ağına sahip olan şehirde gitmek istediğiniz pek çok yere metro ile ulaşabilirsiniz.

Miami Vize Şartları

Amerika Birleşik Devletleri Vize İstiyor mu?
Evet
Amerika Birleşik Devletleri Vize Ücreti
160 USD
Amerika Birleşik Devletleri Vize Detayları
Genellikle TC vatandaşlarına 10 yıllık multiple olarak verilmektedir. Pasaport süresi 10 yıldan az olması vize süresini etkilememektedir.

Miami’de Gezilecek Yerler

Venedik Havuzu
Miami Deniz Akvaryumu
Miami Tarih Müzesi
Little Havana
Fairchild Tropikal Botanik Bahçesi
Serinlemek İçin: Venedik Havuzu

Serinlemek için harika bir seçenek olan Venedik havuzu, her gün doğal kaynaktan gelen su ile doldurulur ve gün sonunda temizlemek amacı ile su boşaltılır. Meşhur ve görkemli bir görüntüye sahip olan havuza yüzme bilmeyenler için özel yüzme dersleri de verilmektedir.

En Eski Akvaryum: Miami Deniz Akvaryumu

1955 yılında kurulan akvaryum ABD'nin en eski akvaryumlarından biridir. 38 hektarlık alana kurulan akvaryum içerisinde balık, köpek balıkları, deniz kaplumbağaları, deniz mineralleri, kuşlar ve birçok sürüngeni barındırıyor. İsteyenler için parkta kamp da düzenlenmektedir. Yılda 500.000 den fazla ziyaretçi sayısına sahip olup 250 ye yakın çalışanı bulunmaktadır.

En Eski İkici Kültür Kurumu: Miami Tarih Müzesi

Florida eyaletindeki en büyük tarih müzesi olma özelliğine sahiptir. Müze sadece sergilere ev sahipliği yapmıyor aynı zamanda, önemli yayınlar yapmakta ve tarih alanında zengin çalışmalar yapan binlerce öğrenciye eğitim vermektedir. Ayrıca her yıl Miami Uluslararası Harita Fuarına ev sahipliği yapmaktadır.

Küba Mahallesi: Little Havana

Miami'ye kadar gitmişken Küba'yı da görmek isteyenler için harika bir seçenek. Küba'ya kadar gitmenize de gerek yok. Bunun için Miami'de bulunan Küba mahallesini dolaşmanız yeterli olacaktır. Latin ezgiler ve puro fabrikalarına şahitlik edebilirsiniz. Bu mahalleyi dolaşmak farklı bir deneyim olacaktır.

Eşsiz Bahçeleri İle: Fairchild Tropikal Botanik Bahçesi

Nadir bulunan tropik bitkilerden oluşan Botanik bir bahçedir. 83 hektarlık alana yayılmış olan bahçe 1938 yılında halka açılmıştır. Müze, labaratuvar, öğrenim merkezi, koruma ve araştırma tesisi gibi birçok farklı bölümü bir arada bulundurmaktadır.

Miami’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Manuelita
Tostones
Küba Usulu Levrek
Miami Burgeri
Enfes Tatlı: Manuelita

Şeker, tuzsuz peynir ve tarçın karşımı ile hazırlanan bu tatlı krep şeklinde servis ediliyor. Yiyenlerin çok beğendiği ve vazgeçemediği bu lezzet ucuz Miami uçak bileti imkanları ile yararlanarak şehre gidenlerin yemeleri gereken bir lezzet.

Atıştırmalık: Tostones

Farklı lezzetlere ev sahipliği yapan Miami'de yemeniz gereken ayrı bir lezzet Tostones. Atıştırmalık kategorisinde yer alan yemek çeşidi, egzotik bir muz çeşidi olarak bilinen Plantainin yağda kızartılması ile hazırlanmaktadır. Kızarmış muz yanında sarımsakla hazırlanmış olan sos ile servis ediliyor. Miami'de ayrı bir lezzet deneyimi olacaktır.

Harika: Küba Usulü Levrek

Miami'de Kübalıların sayısı oldukça fazla, bu nedenle yemeklerde de Küba esintisini görmek mümkün oluyor. Küba usulünde levrek, domates, zeytin, soğan, sarımsak eklenerek pişirilir ve farklı bir lezzet oluşturulur. Bildiğiniz levrek tadından uzak olan bu yemek çeşidi yemeniz gereken yemekler listesinde bulunuyor.

Fast Food: Miami Burgeri

Miami'de hamburgere ayrı bir düşkünlük vardır. Farklı lezzetler tatmayı seven halk burgerde de tütsülenmiş kırmızı et, tütsülenmiş salam, turşu ve peynir koyarak değişik bir lezzet hazırlıyor ve bunu çok seviyorlar.

Konaklama İçin Miami Otel Seçenekleri

Ucuz Miami uçak bileti ile gerek iş, gerekse gezi amaçlı Miami'ye giden ziyaretçiler konaklama konusunda da geniş seçeneklere sahiptir.

Delano South Beach

Miami'nin en güzel plajına 3 dakikalık yürüme mesafesinde olan tesis size en güzel tatil imkanlarını sunuyor. Rüya gibi konaklama seçeneği sunan otelde, lüks odaları, havuzları , su altı müzikleri, harika yemekleri ve 24 saat açık olan merkezileri ile lüks hizmet almanız mümkün.

1685 Cllins Ave, Miami Beach FL 33139 Mimai/ Birleşik Devletler
Epic Hotel

Miami'nin 4 yıldızlı oteli, havaalanına 14 km uzaklıkta bulunuyor. Oldukça lüks ve konforlu olan otelde, 1114 metrekarelik spa ve sağlıklı yaşam merkezi bulunmaktadır. 16 katlı olan otelin en üst çatı katında havuz bulunmaktadır. Lüks bir konaklama sunan otelde golf de oynayabilirsiniz. Ayrıca evcil hayvan girişine izin verilip, hiçbir ücret de talep edilmiyor.

270 Biscayne Blyd Way, FL 33131, Miami/ Birleşik Devletler
Carillon Miami Wellness Resort

5 yıldızlı otel seçeneğinde 4 ayrı havuz ve 4 spa küveti hizmet vermektedir. Okyanus manzarasına sahip otel yemek seçenekleri ile de oldukça güzel. Mevsimlik yemekler ve lüks hizmet aradığınız tüm imkanları bulabilirsiniz.

6801 Collins Ave, Miami Beach FL 33141 Miami/ Birleşik Devletler

Miami Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Atlanta - Miami 696,97 TL 1 Saat 57 Dakika
Los Angeles - Miami 1.220,50 TL 7 Saat 30 Dakika
Guayaquil - Miami 2.990,45 TL 6 Saat 33 Dakika
İstanbul - Miami 3.114,37 TL 8 Saat 50 Dakika
Antalya - Miami 3.917,38 TL 21 Saat 30 Dakika
Paris - Miami 4.411,33 TL 12 Saat 50 Dakika
İzmir - Miami 4.615,60 TL 38 Saat 59 Dakika
Ankara - Miami 4.743,65 TL 46 Saat 43 Dakika

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Miami ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Sihirli Lambadaki Cin'i Bulabileceğiniz 20 Harika Avrupa Ülkesi Kumsalı
Sihirli Lambadaki Cin'i Bulabileceğiniz 20 Harika Avrupa Ülkesi Kumsalı
28 Temmuz 2017
Tatiller, insanların yıl boyunca biriktirdikleri bütün streslerini bir kenara bırakıp, kendilerini dinlendirebilecekleri bir terapi görevini üstlenmektedir. Yıl boyunca binlerce insan, kendilerini kum
Dünyanın En Popüler Plaj Partileri
Dünyanın En Popüler Plaj Partileri
04 Nisan 2017
Kimi plajlar güneşlenmek, kafa dinlemek, huzur bulmak, dinlenmek ve yüzmek için kullanılırken bazı plajlar vardır ki onlar eğlenmek için kullanılır. Eğer dans etmeyi, müziği ve parti yapmayı seviyorsa
Amerika'da Kış Tatili Yapılacak En İyi Şehirler
Amerika'da Kış Tatili Yapılacak En İyi Şehirler
08 Ocak 2017
Kışın yurtdışında bir tatil yapmayı hedefliyorsanız, elbetteki Amerika en güzel tercihler arasındadır. Eşsiz güzellikteki ve son derece gelişmiş olan şehirleri sizi hem içine çekecek, hem kolayca yaşa
Star Alliance Nedir?
Star Alliance Nedir?
08 Kasım 2016
Havacılık sektörü zamanla geliştikçe firmalar arasında çeşitli yollarla bağ kurulmaya çalışılmıştır ve bu genellikle bir birlik çatısı altında kurulmaktadır. Star Alliance, 14 Mayıs 1997 tarihinde kur

Miami Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%83
%17
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
6 Değerlendirme
Miamiyi anlatmaya gerek bile yok kaliteli ortada zaten
Şehri araştırdım çok merak ettiğim biryer çok yazı okudum bunun adında
Tur rehberimiz çok ilgili ve eğlenceli biriydi bize heryeri tanıttı
Herşeyi çok güzeldi, tur ile gitmiştik mutlu ve memnun olduk
Herşey çok güzeldi, teşekkürler. Rehberimiz çok bilgiliydi
Denizi, kumu güneşi aşık oldum resmen
2
6
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Miami Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.

15.07.2019 04:45:14
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Miami, (MIA)
MIA
US

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=10948
/
10948