1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Windhoek Uçak Bileti

Windhoek Para Birimi
Namibya Doları (NAD)
Windhoek Zaman Dilimi
GMT +2
Windhoek Şehri En İyileri
Kurak İklim, Eski Kale, Timsah Eti

En Ucuz Windhoek Varışlı Uçak Seferleri

İstanbul - Windhoek
Ethiopian Airlines
01 Tem 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Windhoek Kalkışlı Uçak Seferleri

Windhoek - İstanbul
Qatar Airways
07 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Windhoek Uçuşu Olan Firmalar

Windhoek Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Windhoek Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Windhoek Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
NA
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
10 NAD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
20 NAD

Windhoek’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Yaz
En Ucuz Ay
Haziran
En Ucuz Gün
Cuma
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Yaz ayları dışındaki diğer aylarda hava ısısının dengelenmemesi ve yağışların fazla görülmesi, turistlerin haziran ve temmuz aylarında şehre gelmesini sağlamaktadır. Windhoek İstanbul arası uçakla kaç saat diye düşünen kişilerin aynı zamanda yılın hangi aylarında şehre geleceklerini hesaplaması gerekmektedir. Haziran aylarında ucuz biletler bulunabilmektedir.

Windhoek İstabul uçak biletleri alacak olan kişilerin, cuma günlerinde araştırma yapması tasarruf etmelerine yardımcı olacaktır. Windhoek İstanbul uçak bileti fiyatları temmuz aylarında biraz artış gösterse de, temmuz ayı Windhoek'i gezmek için en uygun aylardan biri olarak görülmektedir. Temmuz aylarında çeşitli festivallerin düzenlenmesi, turistlerin eğlenceli bir tatil geçirmelerine yardımcı olmaktadır.

Windhoek Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Windhoek hava limanından şehir merkezine ulaştıracak çeşitli ulaşım alternatifleri bulunmaktadır. Emirates gibi uçak firmalarını tercih eden yolcuların, şehir merkezine 47 kilometrelik bir uzaklığı bulunmaktadır. Bu uzaklık tercih edilecek olan ulaşım alternatifine göre süreci değiştirecektir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 10 NAD

Hava limanı çıkışlarında bulunan otobüsler, tek yön toplu taşıma biletleriyle yolcuların ulaşımını sağlamaktadır. Yolcuların en çok tercih ettiği ulaşım araçlarından biri otobüslerdir. Hava limanına ulaşım sağlayan otobüslerin üzerinde şehir merkezine gittiği yazmaktadır.
Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 10 NAD

Şehir içi ulaşım araçları olarak bilinen metrolar ve tramvaylar, tek yönlü biletlerle hizmet vermektedir. Aktarma gerektiren şehir içi ulaşım araçları, gece saatlerine kadar hizmet vermeye devam etmektedir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 120 NAD

Ulaşım alternatiflerinin en konforlu ve en yüksek maliyetine sahip olan taksiler, yükü fazla olan yolcular tarafından tercih edilmektedir. Taksiler diğer ulaşım alternatiflerinden daha konforlu olsa da ücretleri fazladır.
Araç Kiralama
Araç kiralama firmalarını tercih ederek ulaşım sağlamak isteyen kişiler, şehir içerisinde daha rahat bir ulaşım alternatifine ulaştıklarını göreceklerdir. Hava limanından aracı teslim alıp, hava limanında teslim etmek isteyen kişiler toplu taşımalardan k

Windhoek Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Windhoek hava limanında çok sayıda aktivitenin gerçekleştirilebileceği mekanlar bulunmaktadır. Restoranlar sayesinde Windhoek mutfağı hakkında bilgiler alınabilmektedir. Windhoek uçak bileti rezervasyon yaparak şehre gelen yolcuların, hava limanında kaliteli bir şekilde zaman geçirebilmesi için gereken tüm hizmetler yolculara sunulmaktadır.

Windhoek en ucuz uçak bileti alıp, şehir merkezine ulaşım sağlamak isteyen kişilerin; hava limanı çıkışında bulunan ulaşım alternatiflerini kullanması gerekmektedir. Ulaşım alternatifleri uygun fiyatlarla hizmet vermekte ve yaklaşık 40 dakika içerisinde şehir merkezine ulaştırmaktadır. Windhoek İstanbul uçak bileti alıp, şehirde gezilmesi gereken mekanları öğrenebilmek için rehberlere danışmak yeterli olacaktır. Şehir merkezinde zaman geçirmek tatili kaliteli bir hale getirecek ve çok sayıda aktivitenin gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Windhoek’e Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Windhoek şehrinde çok sayıda modern alışveriş merkezi bulunmaktadır. Windhoek ucuz uçak bileti alarak şehre gelen turistler, bu alışveriş merkezinde ekonomik alışveriş yapabilmektedir. Alışveriş merkezlerinde dünyaca ünlü markalar hizmet vermektedir.
 2. Şehir içerisinde bulunan çeşitli tarihi mekanlara şehir içi turlarla ulaşabilmek mümkündür. Turlar büyük otobüslerle gerçekleştirilmekte ve Windhoek uçak bileti THY firmasını tercih ederek şehre gelen turistler kolaylıkla bu turlara katılabilmektedir. Şehir içi turlar, şehrin her bölgesine ulaşım sağlamakta ve turistleri gezdirmektedir.
 3. Octoberfest, Karnaval, Bağımsızlık Günü Kutlamaları gibi çeşitli festivaller yılın her ayına dağıtılacak şekilde düzenlenmektedir. Turizmin açılış günlerinde Windhoek uçak bileti Emirates firmasını tercih ederek şehre gelen turistler festivallere katılabiliyor. Festivaller, sosyalleşmeyi kolaylaştırmakta ve şehrin kültürü hakkında bilgiler vermektedir.
 4. Şehirde bulunan tarihi mekanlar, kiliseler ve şehir açısından öneme sahip olan bölgeler gezilmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Windhoek uçak bileti fiyatları konusunda şüpheye düşen kişilerin, bu yerleri gezerek fiyatın önemsiz olduğunu anlayacaktır. Tarihi mekanlar, şehrin köklü bir geçmişe sahip olduğunun göstergesidir.
 5. Windhoek mutfağı, Namibya ülkesinin en özel yemeklerini kendi içerisinde bulundurmaktadır. En ucuz Windhoek uçak bileti alıp, şehrin önemli lezzetlerine göz atmak isteyen turistlerin restoranları ziyaret etmesi yeterli olacaktır. Restoranlarda daha önceden görülmemiş servis çeşitleri görülecektir.

Windhoek Hakkında

Namibya ülkesinin başkenti olan Windhoek, tarihi yapısıyla ve sahip olduğu köklü geçmişle ilgi çekmektedir. Windhoek uçak bileti alarak, şehre gelen yolcuların tarihi bir gezi yapabilmesi mümkündür. Şehrin köklü geçmişinden kalıntıları hala müzelerde sergiye sunulmaktadır. Sosyal, ekonomi ve ticaret konularında kendi gelişimini sağlayan şehir, turistlerin Windhoek uçak bileti almasını sağlamaktadır. Şehrin turizm açısından kendini geliştirmesi yüksek oranda turistin şehre gelmesini sağlıyor.

Şehrin turizm dönemlerinde nüfusunun %60 kısmını turistler kapsıyor ve turistler bu dönemde Windhoek uçak bileti alıyor. Turistlerin en çok tarihi bölgeleri gezmesi ve turistik bölgeleri sıklıkla kullanması, şehrin turizm konusunda geliştiğinin kanıtıdır. Kiliseler, alışveriş mekanları ve çok sayıda aktivitenin gerçekleştiği mekanların çoğu şehir merkezinde bulunuyor. Şehir merkezinden kolay bir şekilde bu bölgelere ulaşım sağlanması şehir yönetimi tarafından sağlanmaktadır. Windhoek, Namibya ülkesinin turizm açısından önemli bir şehri olarak görülmektedir.

Windhoek Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
10 NAD
Taksi
2,50 NAD/Km
Tramvay
10 NAD
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Windhoek'in en popüler ulaşım aracı otobüslerdir. Otobüsler, şehrin her bölgesine bir bilet ile ulaşım sağlamaktadır. Turistler şehri gezmek için otobüsleri tercih etmekte ve şehrin en önemli bölgelerine otobüsle gitmektedir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Metro, tramvay gibi ulaşım araçları uzak mesafede olan bölgelere ulaşım sağlamaktadır. Durakları şehrin en önemli bölgelerinden geçmektedir. Ulaşım sırasında çeşitli aktarmaları gerçekleştirmek ve aktarmalar hakkında bilgi almak için tabelalara bakmak yeterli olacaktır.

Windhoek’de Gezilecek Yerler

Alte Feste
Bağımsızlık Anıt Müzesi
Christuskirche
Daan Viljoen Doğa Koruma Alanı
Heinitzburg Şatosu
Windhoek Askeri ve Savaş Tarihinin En Önemli Kalıntısı: Alte Feste

1890 yılından bu yana varlığını sürdüren Alte Feste, Alman sömürgesi zamanlarında karargah olarak tasarlanmıştır. Windhoek askeri ve savaş tarihi açısından oldukça büyük öneme sahiptir. İçerisinde çok sayıda eski döneme ait tarihi kalıntılar bulunmaktadır.

Namibya'nın Bağımsızlık Hikayesini Anlatan: Bağımsızlık Anıt Müzesi

İki katlı olan bu müzede Namibya'nın sömürge döneminde nasıl bir halde olduğu anlatılmaktadır. Müzede bulunan eserler, Namibya'nın nasıl bağımsızlık ilan ettiğini de göstermektedir.

Windhoek'in En Seçkin Kilisesi: Christuskirche

İsa'nın Kilisesi olarak nitelendirilen Christuskirche,1907 yılında inşa edilmiştir. Sahip olduğu tasarım halkın ilgisini çekmekte ve birçok kişi tarafından kutsal olarak nitelendirilmektedir. Gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerin ilk sıralarında yer almaktadır.

Yeşilliğin Muhteşem ve Temiz Atmosferini Sunan: Daan Viljoen Doğa Koruma Alanı

Şehrin dinlenme alanlarından biri olarak nitelendirilen bu bölgede yeşillikler, çeşitli hayvan türleri bulunmaktadır. Tamamen yeşilliklerle kaplı olan bu bölgede zaman geçirmek, stresten kurtulmayı sağlamaktadır.

Şehrin En Güzel Kalelerinden Biri Olan: Heinitzburg Şatosu

İçerisinde restoran ve otel hizmeti veren Heinitzburg Şatosu, zaman geçirebilmek için en uygun mekanlardan biridir. Konaklama ve güzel bir gezi yapabilmek için ideal bir mekan olduğunu söylemek gerekir.

Windhoek’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Shisa Nyama
Piri Piri Chicken
Jollof Rice
Bunny Chow

Namibya ülkesinin en önemli lezzetleri, Windhoek restoranlarında servis edilmektedir. Windhoek İstanbul uçuş süresi sırasında bu yiyeceklerin araştırılması, mükemmel bir lezzet deneyimine ulaştıracaktır. Windhoek mutfağı birçok yörenin mutfağından farklıdır.

Windhoek'in En İyi Atıştırmalık Yemeği: Shisa Nyama

Sosis, sucuk, et ve tavuğun ızgarada kızartılması, kızartılma süresinde farklı sosların kullanılması lezzetini ön plana çıkarmaktadır. Shisa Nyama kolaylıkla yenilebilecek atıştırmalık yemek kategorisinde yer almaktadır.

Kızarmış Tavuk Butlarının Garnitürlerle Buluşması: Piri Piri Chicken

Farklı bir stilde kızartılan tavuk butları, garnitürlerle servis ediliyor. Tavuk butlarının fazlasıyla yumuşak olması ve ağızda dağılması, ne kadar lezzetli olduğunu göstermektedir. Hafif ve doyurucu bir yemek olarak bilindiğini de söylemek gerekir.

Afrika Kıta'sının En Lezzetli Yemeklerinden Biri Olan: Jollof Rice

Pilavın sebzelerle hazırlanması ve lezzetli sebzelerin yemekte kullanılması, muhteşem bir yemek deneyimini ön plana çıkarmaktadır. Doyurucu olan Jollof Rice, ana yemek olarak nitelendirilmektedir.

Ekmek İçerisinde Yemek Servisi: Bunny Chow

İçi oyulmuş kare ekmeğinin içerisine çeşitli sebzelerin konulması mükemmel bir tat oluşturuyor. Ekmeksiz yemek yemeyen turistler için birebir olan bu yemek, tüm restoranlarda servis ediliyor.

Sebze ve Tavukların Buluşması: Moamba de Galinha

Soslarla hazırlanan tavuk tabağının içerisinde sebzelerin bulunması, yemeği lezzetli bir hale getiriyor. Sebze olarak domates ve çeşitli renkli biberlerin tabak içerisinde bulunması, kişinin tercihine bırakılıyor.

Konaklama İçin Windhoek Otel Seçenekleri

Windhoek şehir merkezinde veya şehir merkezine yakın olan bölgelerde çeşitli oteller hizmet veriyor. Windhoek İstanbul uçak saatleri ile uyumluluk gösteren hizmetler, oteller tarafından sağlanılıyor. Otellerin birçoğunda

Hilton Windhoek
Şehir merkezine en yakın beş yıldızlı otellerden biri olan Hilton Windhoek; spor salonu, SPA, havuz gibi hizmetleri müşterilerine sunuyor. Otelin eğlence merkezlerine yakın olması, müşterilerin sosyal hayatını olumlu düzeyde etkiliyor. Fiyatları 720 ile 900 TL arasında değişiyor.
Rev. Michael Scott St., Windhoek, Nambiya
Safari Court Hotel
Muhteşem manzaraya bakış açısı sunan otelin odaları konforlu bir şekilde düzenlenmiştir. Sıcak su, internet erişimi, otel barı, çamaşır yıkama gibi hizmetler kusursuz bir şekilde sunuluyor. Fiyatları 520 ile 950 TL arasında değişiyor.
Aviation Road, Windhoek, Nambiya
Windhoek Country Club
24 saat boyunca hizmet veren otelin çevresinde eğlence ve alışveriş merkezleri bulunuyor. Windhoek'i gezmek için en iyi konuma sahiptir. Odalarının içerisinde üst düzey konfor sağlanmaktadır. Fiyatları 900 ile 1200 TL arasında değişmektedir.
Western Bypass, 00, Windhoek, Nambiya

Windhoek Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Windhoek 3.887,59 TL 14 Saat 10 Dakika

Windhoek Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Windhoek uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Ethiopian Airlines, Qatar Airways.
 • Windhoek yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  Windhoek varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Windhoek olup, bilet fiyatı 3.887,59 TL'dir.
 • Windhoek şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Haziran ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Windhoek ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Uçaklarda elektronik cihazlar neden kapatılır?
Uçaklarda elektronik cihazlar neden kapatılır?
09 Aralık 2019
Uçakla seyahat ederken telefonu ve diğer elektronik cihazları kapatmamız gerektiği her seferinde hatırlatılır. Birçoğumuz için de hatırlatılmaya gerek kalmadan ezbere yaptığımız bir harekettir bu işle
20li Yaşlarda Gezmeniz Gereken 10 Yurt Dışı Rotası
20li Yaşlarda Gezmeniz Gereken 10 Yurt Dışı Rotası
15 Kasım 2019
İleride dönüp baktığınızda 20li yaşlarınızın en güzel yaşlarınız olduğunu fark edeceksiniz, 20li yaşlarda geçirdiğiniz günlerin de en eğlenceli günler olduğunu. Sorumlu ve bilgili olacak kadar büyüdüğ
Arkadaşlık Bitirmeden Gezme Rehberi: Arkadaşlarla Tatil Nasıl Planlanır?
Arkadaşlık Bitirmeden Gezme Rehberi: Arkadaşlarla Tatil Nasıl Planlanır?
07 Kasım 2019
Siz fenomenleri dinlemeyin, en iyi seyahatler en iyi planlanmış olanlardır! Arkadaşlıkların bitmemesi, akıl sağlığının yorulmaması için yola çıkmadan önce biraz efor sarf etmeniz ve plan yapmak için z
19 Mayıs Tatil Mi? 19 Mayıs Kaç Gün Tatil?
19 Mayıs Tatil Mi? 19 Mayıs Kaç Gün Tatil?
20 Ağustos 2019
Atatürk’ün Bandırma Vapuru ile Samsun’a çıkışının ifade eden 19 Mayıs 1919 tarihi Atatürk tarafından gençliğe armağan edilmiş olup her yıl çok büyük bir coşkuyla Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanm

Windhoek Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (72)
İyi (24)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%75
%25
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
96 Değerlendirme
S*** B***
30 Eylül Pazartesi
nişanlım ile gezmeye gitmiştik çok güzeldi
A*** K***
26 Nisan Cuma
rahat bişr yolculuktu teşekürler biletall
Ü*** T***
5 Haziran Çarşamba
kaliteli insanlı herkeze kucak acıyorlar
T*** E***
10 Mart Pazar
çok güzel yer tavsiye ederim
C*** B***
13 Ağustos Salı
tatile gitmek için güzel
2
5
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Windhoek Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 2.06.2020 02:57:21 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Windhoek, (Tümü)
WDHT
NA

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=74699
/ True
74699