Tekrar Dene Kapat

Best Van Turizm Otobüs Bileti

Otobüs Bileti Bul
Uçak Bileti Bul
Feribot Bileti Bul
Tren Bileti Bul
Kuruluş Tarihi 1989
Ortalama Otobüs Yaşı 4
Ortalama Kullanıcı Puanı 3 / 5
Otobüs Sayısı
 : 
120
Kurucular
 : 
Arslan Bayram
Çağrı Merkezi
 : 
0 432 444 00 65
Firma Merkezi
 : 
Van

Best Van Turizm Hakkında

Best Van Turizm 1989 yılında Arslan Bayram tarafından doğu bölgemizin önemli şehirlerinden bir tanesi olan Van’da kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. Uzun yıllardır turizm sektörü ile ilgilenmekte olan Arslan Bayram bu doğrultuda Best Van Turizm’i sağlam temeller üzerine kurmuş olup yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek adına çalışmalar yapmaktadır.

Yapılan çalışmalar sonucunda günümüzde Best Van Turizm yolcularına modern şartlar altında kaliteli, güvenli ve konforlu şartlar sağlayarak huzurlu bir yolculuk yaşatmakta olan bir firma olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir. Yolcu memnuniyeti Best Van Turizm için önemli olan hedeflerden bir tanesidir.

Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Best Van Turizm uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan köklü bir otobüs firmasıdır. Best Van Turizm’i tercih ederek seyahat etmek için beş geçerli sebep ise şöyledir:

  • Best Van Turizm filosunda yer alan otobüsler uzun yol şartlarına göre özenle seçilmiş olup hem teknolojik imkanlar sağlamakta hem de geniş koltukları ile sizlere konforlu ve rahat bir seyahat dönemi geçirme imkanı tanımaktadır.
  • Best Van Turizm sektörde uzun yıllardır var olan bir firma olması sebebi ile müşteri memnuniyetinin önemini iyice kavramış ve bu doğrultuda müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı ticari kaygıların önüne koymayı başarmış bir firmadır.
  • Çalışan kadrosu özenle seçilmiş olup seyahatiniz süresince sizlere kaliteli hizmet sunulmakta ve sunulan ikramlar ile yolculuklarınıza renk katılmaktadır.
  • Yüksek güvenlik önlemleri alınarak çıkılan yolculuklarda can ve mal kaybı yaşanmaması adına şoförler özenle seçilmekte ve eğitimli olmalarına ekstra dikkat edilmektedir.
  • Keyifli bir yolculuk geçirmeniz adına tüm ihtimaller düşünülmekte ve çağın sunmuş olduğu kullanılabilir tüm teknolojiler yolculuğunuz boyunca sizlerin kullanımına sunularak huzurlu bir yolculuk yaşamanız sağlanmaktadır.

Özel Terminalleri

Best Van Turizm’in kendisine ait özel terminalleri bulunmamaktadır. Yolcularına otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronlarda hizmet vermektedir.

Bilet temini ve benzer konular için online yolları kullanabilir, telefon ile ulaşarak rezervasyon yaptırabilir ya da terminal veya şubelerde yer alan Best Van Turizm yazıhaneleri ile görüşerek hizmet alabilirsiniz.

Filosunda Bulunan Otobüsler

Best Van Turizm filosunda yer alan otobüsler son model Mercedes otobüsler olup uzun yolculuklar için uygun bir yapıya sahiptir. Otobüslerde yer alan 2+1 koltuk sistemi ile daha geniş ve rahat koltuklarda yolculuk yapmanız sağlanarak daha konforlu bir seyahat geçirmeniz sağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra otobüslerde bulunan klimalar aracılığı ile otobüs içerisindeki hava yenilenmekte ve kötü kokulara maruz kalmadan seyahat etmeniz sağlanmaktadır. Otobüslerde yer alan koltuk arkası TV, internet ve kulaklıklar da sorunsuz çalışmakta olup yolcuların kullanımına sunulmaktadır.

Bilet İptal Prosedürü

Best Van Turizm bilet iptal prosedürüne göre iptali söz konusu olan biletlerin sefer saatinden en az 24 saat önce bildirilmiş olması ve yazıhaneye tesliminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Online almış olduğunuz biletlerin iptali dökümü yapılmadığı sürece online olan iptal edilmekte fakat dökümü yapılmış ise yine biletinizi teslim etmeniz gerekmektedir.

Tarihi geçmiş olan biletler için ise iptal, açığa alma ya da ücret iadesi gibi prosedürler uygulanamamaktadır.

Best Van Turizm Peron Numaraları

ŞehirPeron No
Gaziantep 24

Diyarbakır 15

Şanlıurfa 12

Malatya 3-4

Hatay 3

Elazığ 1-2

Ankara 12

Mersin 14

Kahramanmaraş 4

Adana 18

Best Van Turizm Otobüs Özellikleri

İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (Uydu)
TV (Genel)
Digiturk
Kulaklık
Müzik Yayını (Genel)
Müzik Yayını (Koltuk)
Cep Telefonu (Serbest)
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (MIT)
Namaz Vakitlerinde Durur
Okuma Lambası
Radyo (Kişisel)
Koltuk Ekranı (13 inç)
USB Giriş
Best Van Turizm firmasına ait otobüslerin genelinde bulunan özelliklerdir.

Kullanıcıların Aradığı Benzer Firmalar

Best Van Turizm Otobüs Bileti İçin Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

13 Aralık 2017 Best Van Turizm otobüs seferlerine ait ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve bilet fiyatı.
Güzergah Ortalama Sefer Süresi Günlük Sefer Sayısı Fiyat
Gaziantep - Diyarbakır Otobüs Bileti4 Saat 30 Dakika140
Gaziantep - Batman Otobüs Bileti6 Saat 30 Dakika150
Van - Diyarbakır Otobüs Bileti5 Saat 30 Dakika255
Diyarbakır - Van Otobüs Bileti7 Saat255
Van - Şanlıurfa Otobüs Bileti8 Saat 30 Dakika175
Şanlıurfa - Van Otobüs Bileti8 Saat 30 Dakika175
Malatya - Van Otobüs Bileti8 Saat 30 Dakika175
Van - Malatya Otobüs Bileti9 Saat 30 Dakika175
Van - Gaziantep Otobüs Bileti10 Saat 30 Dakika180
Gaziantep - Van Otobüs Bileti10 Saat 30 Dakika185

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Best Van Turizm Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.