Kahta Petrol Turizm Otobüs Bileti

Kahta Petrol Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  39 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2007
 • KURUCU
  Muhittin Beyazyıldız
 • FİRMA SKORU
  3,8

Kahta Petrol Turizm Hakkında

Kahta Petrol Turizm firması kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir anlayış ile kendi kendisini geliştiren ve daha iyi noktalara gelmeyi başarabilmiş olan sektörde iyi bir isme sahip olan önemli bir seyahat acentesidir. Tek amacı yolcu taşımak olmayan Kahta Petrol Turizm Adıyaman merkezli olup Adıyaman adını duyurmak ve değerlerini tanıtmayı da kendisine amaç edinmiş olup bu doğrultuda çalışmalar yapmaktadır. Sahip olduğu otobüs filosu ile yolcularına kaliteli ve konforlu seyahat imkanı sunan Kahta Petrol Turizm modern otobüsleri ile yolcularına kaliteli hizmet sunmaktadır. Yolcularının güvenlikli bir biçimde varacakları noktaya ulaşmalarını sağlarken modern imkanlardan yararlanmalarını amaçlayan firma bu anlamda çalışmalar yapmaktadır. Filosunda yer alan otobüslerdeki teknolojik donanımlar ile aynı zamanda yolcularına keyifli bir yolculuk yapma imkanı tanımaktadır. Kahta Petrol Turizm yalnızca teknik anlamda değil çalışanları konusunda da oldukça titiz davranmaktadır. Güler yüzlü çalışanlar ile hizmet vermeye özen gösteren Kahta Petrol Turizm bu anlamda çalışanlarını özenle seçmekte ve sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak amacı ile çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Tüm bunlar olurken yöresel değerlerin önemini de vurgulamakta ve Adıyaman'ın değerlerini tanıtarak bu değerlerin yaşatılmasına ve gelecek nesillere taşınmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir.


Kahta Petrol Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Kahta Petrol Turizm ile yolculuk yapmak elbette bir ayrıcalıktır. Bu sebeple bu firma ile yolculuk yapmak için birçok sebep bulunmaktadır, bunlar içerisindeki en önemli beş sebep ise şu şekilde sıralanabilir:

 1. Kahta Petrol Turizm gelenek ve göreneklerine oldukça bağlı bir firma olup bu anlamda Adıyaman yöresini tanıtacak çalışmalar yapmakta ve bu şekilde değerlerimizi yaşatmaya çalışmaktadır.
   
 2. Oluşturmuş olduğu modern filosu ile müşterilerine kaliteli ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmaktadır.
   
 3. Güler yüzlü çalışan kadrosu ile yolcularının kendilerini rahat hissetmelerine ve yolculuklarının keyifli bir biçimde tamamlanmasını sağlamaktadır.
   
 4. Yolcularına kaliteli ve modern hizmet sunabilmek için çalışmalar yapmaktadır.
   
 5. Yenilikçi bir bakış açısı ile geleneklerine bağlı kalmasının yanı sıra müşterilerine son derece modern şartlarda hizmet sunmaktadır.

Kahta Petrol Turizm özel Terminalleri

Kahta Petrol Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisine ayrılmış olan peronlarda yolcularına hizmet sunmaktadır. Bilet temin etmek için online hizmetlerden yararlanabilir, telefon ile ulaşabilir yahut dilerseniz şube ve terminallerde yer alan yazıhanelerden bilet temin edebilirsiniz. Yolculuğunuz ile ilgili detaylar ve bilet iptali gibi durumlar için de yine bu şube ve terminallerde yer alan yazıhanelerden destek alabilirsiniz.


Kahta Petrol Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Kahta Petrol Turizm filosunda yer alan otobüsler oldukça modern özelliklere sahip olan Mercedes marka otobüslerden oluşmaktadır. Otobüslerde yer alan koltuk arkası TV gibi teknolojik özellikler ile yolculuklarınızın konforlu ve keyifli geçmesi amaçlanmış olup sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için oldukça rahat otobüslerin kullanılması tercih edilmiştir.


Kahta Petrol Turizm Bilet İptal Prosedürü

Kahta Petrol Turizm tarafından yapılan bilet iptal işlemleri bilet iptal prosedürü kapsamında gerçekleştirilmektedir. İptalini talep etmek istediğiniz biletleri sefer saatinden en az 24 saat önce yazıhaneye teslim etmeniz gerekmektedir. Tarihi geçmiş biletlerin iptali ve ücret iadesi ise ne yazık ki mümkün değildir.

bus
ba-favicon-white