Star Diyarbakır Otobüs Bileti

Star Diyarbakır Otobüs Bileti

STAR DİYARBAKIR SEYAHAT

STAR DİYARBAKIRLA HER YOLCU ÖZEL HER KOLTUK 1 NUMARA

Star Diyarbakır firması taşımacılık sektöründeki faaliyetlerine 2001 yılında başlamıştır. Genç ve Dinamik bir kadroyla göreve başlayan firma, tecrübeli ve kaliteli kaptanlarıyla da gücüne güç katmıştır. Diyarbakır’ın güzide bir firması olmasının yanı sıra misyon ve vizyonlarını Tüm Türkiye’nin seçtiği, beğendiği, öncü ve lider markası olma yolunda sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak olarak belirlemiştir. Gerçekten sektörde belirleyici ve referans bir marka olma başarısını yakalayan firma her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir.

Star Diyarbakır Seyahat Geçmişten bu güne kadar gösterdiği kaliteli ve özverili hizmetlerinin yanı sıra sizlere daha iyi seyahat imkânı sunabilmek içinde filosunu her geçen gün geliştirmektedir. Filosunda bulunan Setra, Mega Fortuna ve Travego 15-17 tipi araçlarına yepyeni Neoplan Citiliner modellerini de ekleyerek sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Araçlarının içerisinde bulunan TV, sinema sistemleri, çok kanallı radyo dinleme imkânı, USB kullanım seçeneği ve kablosuz internet özellikleriyle sizlere ayrıcalıklı bir seyahat şansı tanımaktadır. Ayrıca Otomatik hız ayarlama sistemleri ve dört mevsim sürekli ferah bir ortam sağlayan klima sistemleriyle de benzersiz bir seyahat imkânı sunmaktadır. Koltuklarının genişliği ve konforuna son derece özen gösterilen araçlarımızla ve yiyecek olsun içecek olsun oldukça kaliteli servis imkânlarıyla sizlere seyir zevki yüksek, huzurlu bir yolculuk olanağı sağlayan firmamızdan bilet almak isterseniz www.biletall.com adresinden biletleriniz alabilirsiniz.

Diyarbakır ilimiz Türkiye’nin en güzel ve tarihi şehirlerinden birisidir. İçerisinde bir sürü medeniyetin kalıntılarını barındıran ilimiz, birçok tarihi yapının imarı ve korunmasıyla hala günümüze kadar gelen Camileriyle ve Dünyanın en uzun ikinci suru olması ile ünlenen Diyarbakır surlarıyla binlerce turistik uğrak noktası olmaya devam etmektedir. İlk olarak şehrin surlarından bahsedecek olursak yaklaşık 5,5 km uzunluğunda, toplamda 16 kalesi ve 5 çıkış kapısı bulunan, siyah bazalt taşlarla yapılmış devasa bir yapı ortaya çıkmaktadır. Ortaçağın askeri ve mimari gücünün muhteşem bir örneği olan surlar yazıtlarla ve kabartmalarla dekore edilmiştir. Şehrin 65 km kuzeybatısında Elazığ yönünde Ergani ilçesinde bulunan Çayönü antik kentinin yapımı günümüzden yaklaşık 9000 bin yıl öncesine cilalı taş devrine kadar dayanmaktadır. Çayönü’nün insanlık tarihinin ilk yerleşim yerlerinden biri olduğu saptanmıştır. İçerisinden çıkarılan Öğütme taşları, çakmak taşları, bakırdan yapılan çeşitli aletler bugün Diyarbakır Arkeoloji müzesinde sergilenmekte olup sizlerin ziyaretini beklemektedir. Kültürel açıdan çok önemli olan birçok camiyi ve kiliseyi de içerisinden barındıran bu güzide şehrimizi gezip görmeniz için Star Diyarbakır seyahat sizlere yeni kurduğu otobüs kiralama ve Turizm taşımacılığını sunmaktadır.

Kurmuş olduğu bu turizm otobüsçülüğü ’nü sadece Diyarbakır’da değil Tüm Türkiye’de sizlerin hizmeti sunmuştur. Ülkemizin her geçen gün daha da çok artan sosyal, kültürel, ekonomik ve sportif alanlarındaki faaliyetleri dikkate alınarak yapılandırılan Star Diyarbakır Seyahat, şehirlerarası ve şehir içi turistik gezilerine başlamıştır. Bunun yanı sıra sportif etkinlikler ve organizasyonlarda yolcu transferi, özel ve kurumsal firmalar için turlar, bayi ve seminer toplantılarınıza da destek sağlamaktadır. Havayolu firmalarına da şehirlerarası otobüs kiralama desteği sağlayan firma, kurumsal yapısını her geçen gün daha da büyütmektedir. Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı başarmış Star Diyarbakır firmasından bilet almak isterseniz www.biletall.com sizin için doğru adres olacaktır.

İyi Yolculuklar Dileriz…