Villa Seyahat Otobüs Bileti

Villa Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  69 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2006
 • KURUCU
  Villa Seyahat

Villa Seyahat Hakkında

Mersin Villa Seyehat kurulduğu günden bu yana son model araçları ile hizmetler sunmaktadır. Hizmette öncü, zaman saygı ilkesi ile çalışmalarını yürüten firma, üç araçla başladığı hizmet yolculuğuna günümüzde 16 araçla devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana farklı noktalarda acenteler açarak hizmet ağını genişletmeye çalışan firma, güler yüzlü ve deneyimli personelleri daima müşteri memnuniyet ön planda olarak çalışmalarını yürütmektedir. Açık büfe ikramları, güvenli ulaşım ilkeleri ile hesaplı seyahatin konforlu adresi olmaktadır. Tamamı özmal araçları ile hizmetler sunan firma, bu alanda bir ilk olarak ayrıcalık sahibi olmaktadır. Geniş bir servis ağına sahip olmakta ve terminal hizmetleri ile Mersin'de ilklere adını yazdırmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kendini hızlı bir şekilde geliştiren firma kurumsallaşmayı başaran bir firma olarak ta Mersin'de bir ilk olmaktadır. Kendi server sistemini kuran Villa Seyehat, online bilet satışı yapmaktadır.

Villa Seyehat'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Mersin Villa Seyehat bir çok ilkleri içerisinde barındıran hizmetleri ile bölgesinin en gözde acenteleri arasında yer alıyor. Villa Seyehati tercih etmek için en önemli beş nedeni şu şekilde sıralayabiliriz.

 1. Personelin eğitimi için kendi bünyesinde eğitim departmanı kurmuş ve personeline düzenli olarak eğitim çalışmaları yürütmektedir.
 2. Sabit fiyat uygulaması sunmakta ve bu şekilde yolcular arasında farklılıkları ortadan kaldırmaktadır.
 3. Kanunen de belirlenen çocuk ve özürlü indirimini bölgesinde ilk uygulayan firma olarak ta ekonomik seyahatin en konforlu adresleri arasında yer alıyor.
 4. Mersin Villa Seyehat çalıştığı güzergahlarda online olarak kurduğu ortak sistem ile tüm acenteleri birbirine bağlamıştır.
 5. İkramları arasında dondurma ve kahvaltı olarak boğaca sunan ilk otobüs firması olarakta yolcuların seyir halinde keyifli ve sorunsuz bir yolculuk geçirmesi sağlanmaktadır.

Villa Seyehat özel Terminalleri

Mersinde hizmetler sunmaya başlayan firma kısa zaman içerisinde bölgedeki bir çok alanda şubeler açmış ve güzergah sınırlarını genişletmiştir. Şubelerden birebir bilet almak mümkün olduğu gibi çağrı merkezi numaralarında da Türkiye'nin her yerinden bilet rezervasyonu yaptırmak mümkün olmaktadır. Mersin il genelinde 57 adet şubesi bulunmakta ve yolcuların istediği alanda anında acentelere ulaşması sağlanmaktadır.

 • Mersin Erdemli Şubesi ( Adres: Makro market karşısı) (Tel: 0 534 570 9595)
 • Mersin Otogar şubesi ( Adres: 7 nolu yazıhane) ( Tel: 05 324 235 2696)
 • İstanbul Esenler Şubesi ( Tel: 0 212 658 2232)
 • İstanbul Yenbosna Şubesi ( Tel: 0 212 654 4644)

Villa Seyehat Filosunda Bulunan Otobüsler

Modern araçlar içerisinde yolcuların seyir halinde ihtiyaç duyabilecekleri her şey bulunmaktadır. İnternet kullanımı için wi-fi şifresi sunulmakta, koltuk aralıkları konforlu kullanım adına daha geniş aralıklarda yer almaktadır. Koltuk ekranı üzerinden uydu yayını, TV, müzik, radyo bulabilmek mümkündür. Araçlarda cep telefonları serbest olmakta ve genellikle akıllı cihazların şarj sorununun olmaması adına koltuk kenarlarında prizler bulunmaktadır. Koltukların arka kısımlarındaki TV seçenekleri 13 inç özelliklerde olmakta ve USB kullanımı da mümkün olmaktadır.

Villa Seyehat Bilet İptal Prosedürü

Satın aldığınız biletlerin iptal işlemi için yürürlükteki kanunlar gereğince 24 saat önceden şahsen acentelere müracaat etmeniz gereklidir. Bunun yanında 12 saat öncesinde müracaat ettiğinizde biletiniz 6 ay kullanıma açık olarak beklemeye alınabilir.

bus
ba-favicon-white