Yeşil Artvin
Yeşil Artvin

Yeşil Artvin Genel Tanıtımı

1998 yılında Fatih Yıldırım tarafından kurulan firma hızla gelişmeye hizmet verdiği sektör ve ulaşım alanlarını büyütmeye devam etmektedir. Fatih Yıldırım taşımacılık sektörüne ilk olarak 1975 te girmiş ve 1998 de kurduğu Yeşil Artvin Ekspres otobüs firmasının 47 aracının 14 tanesinin de sahibidir. Öncelikle müşteri memnuniyetini, huzurlu, güvenli ve sağlıklı ulaşımı hedefleyen firma bünyesinde deneyimli ve işinde uzman 300 personel ile yoluna devam etmektedir. Bünyesine katacağı personeli detaylı bir şekilde inceleyen ve verimli bir hizmet için tüm öneri ve taleplere dikkat eden personel kadrosu oluşturulmaya azami özen gösterilmiş. Seçkin ve tecrübeli kadrosuyla yolcularına uçak konforu sunduğunu belirten firma birçok il ve ilçede de Atlas Jet, Pegasus, THY ve Sun Ekspres gibi uçak firmalarının bilet satışlarına da yer veriyor. Ancak otobüs yolcusu sayısı artarak hizmet alamaya devam ediyor. Yeşil Artvin Ekspres olarak firma Ankara, Bursa, İstanbul, Çorum, Eskişehir ve İzmit kentlerine yolcu taşımaktadır ve zamanla Samsun, Erzurum gibi illeri de listesine eklemiştir. 3 saatte bir mola vererek ve şoför değişikliği yaparak yol alan firma araçları çalışanlarının personel eğitimi konusunda da meslek içi eğitim çalışmaları yapıyor. 30 yıldır ekspres hizmet veren Yeşil Artvin hizmet ve kaliteden ödün vermeden ilk günkü heyecanıyla çalışmaya ve büyümeye devam ediyor.

Yeşil Artvin Ekspres’i Tercih Etmeniz İçin 5 Önemli Sebep

  • Öncelikle kurumsallığa son derece önem veren ve müşteri memnuniyetine azami özen gösteren bir firmadır.
  • Son derece seçkin ve tecrübeli bir ekiple çalışır ve meslek içi eğitim almalarına ve daha iyi koşullarda hizmet sunmalarına olanak tanınır.
  • Araç konforları üst düzeyde tutulur ve en iyi hizmeti almanız en rahat yolculuğu yapmanız sağlanır.
  • Çalıştığı tesisler yardımıyla ve araç mola saatleri dışında da ikramlarda bulunarak sorunsuz bir yolculuk planlanır.
  • Aracın konfor ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan tasarımıyla birlikte son derece güvenli ve sağlıklı yolculuk yapmanıza dikkat edilmektedir.

Yeşil Artvin Özel Terminalleri

Rize’de bulunan Şampiyon Dinlenme Tesisleri, Giresun Gülyalı Hüsem Dinlenme Tesisleri, Merzifon Güngör Dinlenme Tesisleri, Tosya Onur Dinlenme Tesisleri gibi birçok tesisle çalışan firma çeşitli illerde hizmet vermektedir. Ardahan, Ankara, Bilecik, Bursa, Erzurum, Eskişehir, Giresun, İstanbul ise şubelerinin bulunduğu illerden sadece bazılarıdır. Bu ve daha birçok il ve ilçelerde de şubeleri ve terminal yazıhaneleri bulunur.

Yeşil Artvin Filosunda Bulunan Araçlar

Köklü ve gelişmekte olan Yeşil Artvin araçlarını son teknoloji donanımda tutmakta ve takibini yapmaktadır. Araç kalitesi ve işinde profesyonel çalışanlarıyla kaliteli hizmet ve rahat yolculuğu size garanti etmektedir. Firma prosedürü gereği memnuniyetiniz ilk kuraldır ve araçlar buna göre çalıştırılmaktadır.

Yeşil Artvin Bilet İptal Prosedürü

Bilet alımını internetten, telefonla ya da yazıhanelerimizden kredi kartı ya da nakit olarak yapabilirsiniz. Adına kesilen biletinizin sefer saat ve tarihlerine dikkat ediniz. Seferi geçen biletlerin geri dönüşü mümkün değildir. İptali yerine açığa alma ve değiştirme sağlanabilir. İnternet alışverişinizde pnr kodu ile bilet alımınız sağlanır, detaylar mesaj olarak iletilir.

Benzer Firmalar

Yeşil Artvin
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Yeşil Artvin
Firma Merkezi :
Artvin
Kurucular :
Halis Çaloğlu,Ali Delibaş,Yurtdaş Saraç,Erdal Çeltikoğlu,Emin Kurul,Cevat Yıldırım, Selahattin Topaloğlu, İsmail Hakkıkaya
Kuruluş Yılı :
1968
Çağrı Merkezi :
0 466 212 61 61
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
44 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,4 / 5