Buenos Aires Uçak Bileti

Buenos Aires Hakkında Bilgiler

Buenos Aires, Güney Amerika'da bulunan Arjantin'in başkenti konumundadır. Ayrıca, Arjantin'in gelişmişlik açısından büyük kentinden birisidir. Arjantin tangosunun dünyaca ünlü olmasının kaynağı Buenos Aires kenti olarak bilinmektedir. Buenos Aires uçak bileti Thy firmasından alınarak, Buenos Aires uçak bileti fiyatları için uygun avantajlar yakalanabilir ve bu muhteşem kent yakından görülebilir.

16. yüzyılda kurulan Buenos Aires kenti, bölgedeki gelişmiş turizm merkezlerine ve sosyal aktivite alanlarına sahiptir. Şehrin kelime anlamı ise güzel hava olarak bilinmektedir. Gerçekten de genel olarak Buenos Aires kentinde havalar her mevsim güneşli olmaktadır.

Hümanist bir topluluğa sahip olan şehir ayrıca Paris'ten sonra aşk ve romantizm şehri olarak bilinmektedir. Hem şehirde kültürel mirasın çok fazla olması hem de her mevsim tatil yapılabilir bir yer olması Buenos Aires uçak bileti rezervasyonu işlemlerini de günden güne artırmaktadır.

Buenos Aires kentinde yaşayan halkın büyük çoğunluğu kitap seven ve hayvan besleyen kişilerdir. Her evde mutlaka az 1 adet evcil hayvan bulunmaktadır. Havanın neredeyse her mevsim güzel olması sokaktaki etkinlikleri de artırmıştır. özellikle, tango festivalleri sokaklara taşınarak, bir etkinlik haline dönüştürülmüştür. Sizler de bu atmosferi yakından görmek ve şehirdeki romantizm etkisinde kalmak istiyorsanız bir an önce İstanbulBuenos Aires uçak bileti arayışına girmelisiniz.

Arjantin mutfağının her özelliğini taşıyan Buenos Aires mutfağında genel olarak kırmızı et tutkusu bulunmaktadır. Yöresel lezzetlere de önem veren Buenos Aires, çikolatalı tatlılarda da adını dünyaya duyurmuştur.

Buenos Aires Seferi Düzenleyen Uçak Firmaları

Buenos Aires Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Aeroparque Jorge Newbery Havalimanı
Ministro Pistarini Havalimanı
flight
ba-favicon-white