Caracas Uçak Bileti

Caracas Kalkışlı En Çok Uçuş Düzenlenen Ülkeler

Caracas Hakkında Bilgiler

Venezuella'nın başkenti ve aynı zamanda en büyük şehri olan Caracas ülkenin kuzeyinde yer almaktadır. Denizden 2.200 metre yükseklikte olup Karayip denizine yakındır. Doğal güzellikleri ile dolu olan şehir ülkenin kültür başkentidir.

Mutfağı, gezilecek yerleri ve doğal ortamı ile insanın ilgisini çekmekte canlı bir hayata sahiptir. Gündüzleri çok eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün olmaktadır. Birçok ülkeden göç alan bu şehir tam bir metropol havası vermektedir.

Halkın büyük çoğunluğunun Hıristiyan olduğu şehirde 32 Milyon kadar yerli halk yaşamaktadır. Halkın büyük çoğunluğu İspanyolca konuşmaktadır. çok fazla göç alması sebebi ile İtalyanca, Portekizce, çince, Almanca dilleri de oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Petrole bağlı bir ekonomiye sahip olması sebebi ile ulaşım oldukça ucuzdur. Şehirde benzin fiyatları çok ucuz olması sebebi ile rahatlıkla gezebilirsiniz.

Oldukça renkli olan bu şehirde gezebileceğiz çok fazla yer bulunuyor. İklim olarak, yerli halk olarak çok seveceğiniz bir şehir. Ayrıca vizesiz olarak da şehre gidebilirsiniz.

Caracas Seferi Düzenleyen Uçak Firmaları

Caracas Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Simon Bolivar Havalimanı

Tüm Şehirlere Uçak Biletleri

flight
ba-favicon-white